نماد زیبایی | نماد زیبایی کشور ها

تو این کشورها اضافه وزن و چاقی نماد زیباییه!!

در این قسمت از سایت ویکی گردی قصد داریم کشورهایی را به شما معرفی کنیم که در آنجا اضافه وزن نماد زیبایی محسوب می شود.

چاقی
ویکی گردی:

میدونستین نماد زیبایی بعضی از کشور های جهان چاق بودنه!! در بسیاری از کشورها خانم ها مایل نیستند که شبیه سوپر مدل ها به نظر برسند و همیشه بدن خود را در حالت نامطلوبی نگه می دارندزیا را چاق بودن  اضافه وزن برای آن ها نماد زیبایی محسوب می شود. در ادامه به معرفی کشورهایی که نماد زیبایی شان اضافه وزن است می پردازیم.

8 کشوری که اضافه وزن و چاقی در آن نماد زیبایی می باشد

1. یونان

در این کشور مردم آرامش عجیبی دارند و هیچ‌گاه برای چیزی عجله نمی کنند. آن ها به طرز عجیبی عاشق خانم های درشت هستند و اگر به تاریخچه این کشور نگاه کنیم، می بینیم که اصلا تاریخ آرامی نداشته است و مدام در جنگ بوده است اما امروزه قضیه کاملا برعکس شده است. آن ها اعتقاد دارند که هر چیز کاملی زیباست و چاقی را نیز یک نوع کامل بودن می‌دانند. آن ها معتقدند که شخصی زیبا و سالم است که شکم داشته باشد.

عادت های جالب مردم کشور های دیگه موقع خوابیدن

چاقی در رمضان

2. مکزیک

خانم های مکزیکی به دلیل چشمان جذاب به زیبایی معروف هستند. پر بودن بدن نیز یکی دیگر از عناصر زیبایی برای مردم این کشور محسوب می شود و تاریخ کشور مکزیک نشان می دهد که این کشور در گذشته اصلا جو آرامی نداشته و بسیاری از اوقات با قحطی و کمبود غذا روبرو بوده است. به همین دلیل اکنون که تمام آن قحطی ها تمام شده است، مردم مایل هستند تا جایی که می توانند غذا بخورند و آن ها چاق بودن و غذا خوردن را نشانه سلامتی می‌دانند.

فست فود ها و غذا های فراوری شده با چربی های ترانس نیز در این کشور بسیار پرطرفدار است.

در مکزیک مشکل چاقی بسیار رایج است اما ظاهرا خود این مردم با چاقی مشکلی ندارند.

3. افغانستان

مردم افغانستان بر این موضوع باور دارند که خانم های چاق توانایی به دنیا آوردن نوزادان سالم تر را دارند. این کشور اقلیم بسیار نامطبوعی دارند و وضعیت اقتصادی مردم آن اصلا خوب نیست و به همین دلیل آن ها علت مرگ و میر مردم خودشان را لاغری می‌دانند و همیشه طرفدار چاقی می باشند.

قد کوتاه ترین افراد توی کدوم کشور زندگی می کنن؟

چاقی

4. ساموآ

جزیره ساموآ بسیار زیبا و شگفت انگیز است و برعکس اینکه مردم آن قشر ضعیف محسوب می شوند. مردم ساموآ تا جایی که بتوانند از خوردن دست نمی کشند. آنها سعی می کنند که پرخوری و دریافت کالری اضافه را به یک ژن در خود تبدیل کنند و بدن آن ها در صورتی جذاب خواهد بود که چاق باشند.

در نیم قرن گذشته بیشتر غذا های فرآوری شده ، غذاهای فراوری با چربی بالا به ساموآ فرستاده شده است و پس به همین دلیل روزانه به افراد چاق این کشور اضافه می شود و آن ها این چاقی را مظهر زیبایی و جذابیت می‌دانند.

معرفی 10 تا از کوچکترین کشور های جهان با کمترین مساحت + عکس

5. آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی کشور شلوغ و پرجمعیتی می باشد و در این کشور فقر و بیماری زیادی وجود دارد. بسیاری از مردم این کشور از بیماری ایدز رنج می برند و به دلیل همین مسائل آنها فردی را سالم و جذاب می‌دانند که اصلا لاغر نباشد.

6. عربستان سعودی

در عربستان سعودی مردم این گونه باور دارند که چاقی یکی از نشانه های سلامت و وضعیت خوب اجتماعی است و علاوه بر آن چاقی را یکی از ویژگی های مثبت می‌دانند که افراد خوش خلق دارا هستند. در این کشور مصرف فست فود تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و در نتیجه مشکل چاقی بسیازر شایع شده است.

کاهش وزن

عربستان سعودی اصلا با ورزش میانه خوبی ندارد و خانم ها نیز به هیچ وجه ورزش نمی کنند و به تازگی بعضی از افراد سعی دارند که باشگاه های ورزشی را برای خانم ها بسازند اما خانم ها خودشان از موضوع ورزش نکردن ناراحت نیستند و اصلا در مورد کاهش وزن فکر نمی کنند، حتی بعضی از آنها از عضله ای بودن و کم شدن چربی ها ترس دارند.

آمار ها نشان می دهد که 74 درصد از خانم های سعودی از وزن خود راضی هستند و اصلا تمایلی به تغییر ظاهر کنونی خود ندارند.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر