متولدین هر ماه | روابط عاطفی متولدین هر ماه

متولدین هر ماه مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی خود می شوند؟

در این مطلب از سایت ویکی گردی می خوام بهتون بگم که کدوم ویژگی ها افراد متولدین هر ماه رو جذب خودشون می کنن.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

کشش و جذابیت یکی از ارکان کلیدی روابط عاطفی متولدین هر ماه است. تنها زمانی که به کسی جذب شده باشید است که دیگر از هیچ تلاشی فروگذار نیستید و عشق خود را به فرد مورد علاقه تان ابراز می کنید. با این حال، سخت می توان گفت که در وهله ی اول مجذوب چه ویژگی در شریک عاطفی متولدین هر ماه شدید. توجه داشته باشید که مطالب متولدین هر ماه سایت ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

1- فروردین

فروردینی ها عاشق ماجراجویی و هیجان اند. شما جستجو کردن را دوست دارید و به آنچه هستید افتخار می کنید. با این حال، وقتی پای شریک عاطفی تان به میان باشد، این آرامش و متانت ذاتی او است که شما را در وهله ی اول مجذوب خود می سازد. از آنجایی که شما قدرت مهار و کنترل ذات پر شر و شور خود را ندارید، برایتان بسیار جذاب است که شریک عاطفی تان کمک کند به آرامش خاطر برسید.

۲- اردیبهشت

اردیبهشتی ها به شریک عاطفی خود بسیار وفادارند و گرچه ممکن است خیلی طول کشد تا عاشق شوند، اما به طور قطع چیزی که بیشتر از همه آن ها را مجذوب خود می کند ثبات و تعادل شریک عاطفی شان است. از آنجایی که شما خود روابط عاطفی باثبات را می پسندید، اینکه شریک تان هم به دنبال همان باشد بیشتر از هر چیز دیگری شما را مجذوب خود می کند.

۳- خرداد

خردادی ها سرخوش و آسان گیرند و بنابراین وقتی در رابطه هستند چیزی که بیشتر از همه در مورد شریک عاطفی شان آن ها را جذب می کند حس آزادی و اختیاری است که به آن ها می دهند.

۴- تیر

برای تیر ماهی ها حمایت عاطفی مهم ترین چیز است. چون شما خود شخص حساسی هستید و بیشتر تصمیمات تان را دلی می گیرید، همان را هم از شریک عاطفی تان انتظار دارید. به همین دلیل تیرماهی ها شریک عاطفی را دوست دارند که به آن ها حس امنیت عاطفی دهد و در زمانی که گرفتار تنش و کشمکش هستند در کنارشان باشد.

۵- مرداد

مردادی ها دنبال جلب توجه اند و نمی توانند کاری را بدون اندکی اغراق انجام دهند. با این حال، وقتی پای شریک عاطفی شان به میان باشد، دنبال کسی هستند که به جای زیاد کردن پیاز داغ، خونسرد رفتار کند و با زیرکی به قلب آن ها راه پیدا کند.

۶- شهریور

شهریوری ها بی سر و صدا می جنگند و دوست دارند مسئولیت همه چیز را به عهده گیرند، امری که شاید تحسین برانگیز به نظر برسد اما فرد به مرور درگیر اضطراب زیادی می شود که به دلیل حجم زیاد کارها به او وارد می گردد. بنابراین شهریوری ها به احتمال زیاد تنها زمانی جذب شریک عاطفی شان می شوند که توجه و حمایتی که نیازمندش هستند را به آن ها دهد، البته بدون آنکه پیاز داغش را زیاد کنند.

۷- مهر

مهری ها بیشتر تمایل به سبک زندگی دارند که در آن احساس کنند باید همه ی تصمیمات مهم زندگی شان را بگیرند. از آنجایی که شما به دنبال یک رابطه ی عاطفی سالم و متعادل با شریک عاطفی تان هستید، اغلب هر مشکل کوچکی در رابطه تان شما را مضطرب می کند. احتمالاً هم به همین دلیل است که جذب کسی می شوید که در مورد به عهده گرفتن مسئولیت ها و مدیریت موقعیت های دردسر آفرین از خود قاطعیت و اراده نشان دهد.

۸- آبان

آبانی ها به این خاطر شریک عاطفی شان را دوست دارند که نیاز آن ها به آزادی و حریم شخصی را درک می کنند و به آن احترام می گذارند. آبانی ها می توانند بسیار مرموز باشند و اگر شما هم اینگونه هستید احتمالاً با کسی در رابطه هستید که شما را مجبور به پرده برداشتن از رازهایتان نمی کند.

۹- آذر

عشق و علاقه به ماجراجویی اهمیت زیادی برای آذری ها دارد. شما شیفته ی جستجو و اکتشاف هستید و از هیچ چیز به اندازه ی آزادی لذت نمی برید. به همین دلیل اگر مجذوب کسی شوید، احتمالاً به خاطر علاقه ی مشابه آن ها به ماجراجویی و جستجو و اکتشاف خواهد بود.

۱۰- دی

دی ماهی ها افراد منطقی هستند و بر سر مسائل عاطفی قمار نمی کنند. هر قدر که نگاه منطقی و عاقلانه ای به شغل خود دارند، بیشتر از آن به شریک عاطفی خود متعهدند. مسئولیت پذیری، نظم و خودکنترلی ویژگی هایی مورد علاقه ی دی ماهی ها هستند و اگر چیزی وجود داشته باشد که بتواند آن ها را جذب شریک عاطفی شان کند حس خانه و امنیت است.

۱۱- بهمن

بهمن ماهی ها کسانی را دوست دارند که نه تنها به آزادی آن ها احترام می گذارند بلکه آن را به دیگران هم می بخشند. و به همین دلیل خیلی هم عجیب نیست که عاشق یا مجذوب کسانی شوید که عقایدی مشابه شما دارند.

۱۲- اسفند

اسفندی ها خیالباف و عاشق غوطه ور شدن در رویای یک پایان خوش اند. با این حال، همین انتظارات اغلب باعث دل شکستگی آن ها می شود. به همین دلیل هیچ چیز به اندازه ی داشتن سلامت عقل و دید واقع بینانه نسبت به زندگی برای آن ها در مورد شریک عاطفی شان جذاب نیست. از آنجایی که خود نمی توانند از سرزمین رویا دل بکنند، قطعاً به دنبال شریک عاطفی هستند که در زندگی معقول و واقع بین باشد.

منبع: روزیاتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر