مدل مو | مدل مو زنانه | مدل مو 1402 | مدال کوتاهی مو

این کوتاهی ها امسال مده! | مدل موهای ترند سال 1402 + عکس

تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا بگوییم امسال چه مدل مو را به چه رنگ و لعابی انتخاب کنید بهتر است.

مدل مو
ویکی گردی:

امسال تغییر را از مدل مو هایتان شروع کنید؛ ما برای‌ مدل و رنگ‌ولعاب ‌موهایتان پیشنهادهای تازه‌ای داریم.اگر شما هم خیال دارید  با کمی تغییر، حال‌وهوای خودتان و اهل خانواده را عوض کنید از مدل مو هایتان شروع کنید! برای پاسخ به چرایی که در ذهن‌تان دارید یک دلیل آشنا و نسبتا قدیمی داریم؛ تا پایان گزارش با ما باشید تا هم از چرایی برای‌تان بگوییم هم اینکه امسال چه مدل مو را به چه رنگ و لعابی انتخاب کنید بهتر است.

مدل مو کوتاهی

اگر دنبال تغییر واقعی در چهره‌تان هستید مرتب کردن مدل همیشگی موهای‌تان  جواب نمی‌دهد؛ کوتاهش کنید! اگر هم کوتاه است مدل کوتاهی‌تان را عوض کنید. نگران هم نباشید تا چشم برهم بزنید بلند می‌شود و می‌توانید به مدلهای تازه فکر کنید. خوشبختانه ترندهای استایل مو در بهار و تابستان 1402/2023 هم دست‌تان را حسابی باز گذاشته است امثال هم مثل سال گذشته استایلیست‌ها بدجوری طرفدارموهای کوتاه برای خانم‌ها هستند.  اما مدل؛ اول اینکه قبل از هرچیز به فرم‌ٌ‌ صورت، جنس موها و سلیقه شخصی‌تان تکیه کنید فارغ از اینکه مدلی که بر اساس این فاکتورها انتخاب میکنید چقدر به روز است. اما اگر خیال دارید به روز هم باشید باز هم بسته به همان فاکتورهای قبلی می‌توانید سراغ مدل‌های خیلی کوتاه بروید چرا که موهای کوتاه حتی مدل‌های به اسطلاح پسرانه از ترندهای بهار و تابستان امسال است.

3 قرصی که همه خانم ها باید حتما مصرف کنند

اگر می‌خواهید هم‌سو با ترندهای 2022 مو‌های‌تان را کوتاه کنید بدانید و آگاه باشید که  انواع مدل‌های پیکسی(استایل خاصی از کوتاهی که در آن موهای پشت و دور‌سر کوتاه و قسمت بالای آن بلند است) که از سال گذشته به دنیای مد راه پیدا کردند هنوز به قوت خودشان باقی هستند. امسال اما اغلب  پیکسی‌ها با چتری ترکیب شدند. از قرار این ترکیب در عین تازگی صورت شما را ظریف و لاغرتر هم نشان می‌دهد. پیکسی تا دلتان بخواهد تنوع دارد برای موهای کم‌حجم و نازک پیکسی‌های با کات‌های بیشتر و برای موهای پرحجم  ضخیم مدل‌هایی با کات‌های کم و در عین حال بلندتر توضیه می‌شود.

مدل مو کوتاهی

کوتاهی نامتقارن پیشنهاد دیگر استایلیست‌هاست برای بهاروتابستان 1402/2023. در این مدل که استایل محبوب دختران جوان هم هست یک طرف موها بلند و طرف دیگر کاملا کوتاه است. اگر دنبال جلوه بیشتر این مدل جذاب هستید هایلایت قسمت‌های بلند را هم می‌توانید در دستور کار آریشگرتان قرار بدهید تا نورز امسال را کاملا متفاوت شروع کنید.

همان مصری خودمان

حتی شما که موهای پرپشت و موج‌‌دار هم دارید امسال  می‌توانید به موهای کوتاه فکر کنید. مدل پیشنهادی استایلیست‌ها مدلی از باب است این‌بار با موهایی صاف وکاملا کوتاه آنقدر کوتاه  که بلندی آن از پشت با خط گردن مماس میشود و در قسمت جلو هم بالاتر چانه  یا در نهایت  روی خط چانه می‌نشیند آن هم  با برش‌های تیز نامتقارن و زاویه‌دار. این مدل کم‌وبیش همان کرنلی است اما کاملا کوتاه. اصلا نگران نباشید مدل باب همان مصری‌خودمان هم هنوز از دور خارج نشده؛ اگر سراغ این مدل میروید و خیال دارید به‌روز هم باشید باید چتری را فراموش کنید و به کلاسیک‌ترین حالت این مدل فکر کنید اما این‌بار بسیار کوتاه‌تر با قدی تا حوالی فک و در نهایت خط چانه!

این کوتاهی ها امسال مده! + عکس

امسال  بالاخره موهای صاف و یکدست از میدان خارج شدند و جای‌شان را به انواع مدلهای  موهای خورد، لایه لایه و حتی فرهای ریزو درشت دادند. از طرفی در مدل‌های میدی چتری‌ها هم کم‌وبیش بلندشدند و بیش از همه چتری‌های پرده‌ای که از فرق وسط جدا می‌شوند روی کار آمدند. خلاصه که حواستان باشد اگر خیال دارید به تغییری اساسی فکر کنید  دیگر از آن مدل‌های صاف و اتو کشیده قبلی خبری نیست!

مدل مو کوتاهی

مدل درهم‌وبرهم

اگر اهل سشوار کشیدن و مدل‌های شسته و رفته نیستید نورز امسال میتوانید به مدل‌های شگی یا همان درهم‌وبرهم فکر کنید در این مدل که از ترندهای امسال هم هست موها لایه لایه و بدون نظم خاصی در اندازه‌های مختلف کوتاه می‌شوند. طبیعی است که  موهای کم‌حجم در این مدل بسیار بهتر دیده می‌شوند حواس‌تان به این نکته هم باشد: این مدل صورت ‌را پرتر نشان می‌دهد.

ببافید‌شان!

انواع بافت‌ها هم دوباره روی کار آمده‌اند چه  مدل‌هایی که به صورت تل جلوی سر بافته می‌شوند و چه آنهایی که از کف سر شروع می‌شوند اتفاقا انتخاب این مدل‌ها برای تعطیلات عید انتخاب بدی هم نیست  چون ظاهر مرتب و همیشه آماده‌ای به شما میدهد البته اگر بافت مدل انتخابی شماست بگذاریدش برای آخرین روز سال که دست کم چندروزی تروتازه باقی بماند.

کوچک کردن شکم با خوردن سماق + فیلم

بعد از اینکه تصمیم‌تان را در مورد مدل و اندازه موها گرفتید می‌توانید به رنگ هم فکر کنید. پیشنهاد ما همچنان انتخاب بر‌مبنای رنگ پوست و مهم‌تر از آن سلیقه شخصی‌تان است اما اگر خیال دارید به روز هم باشید به این رنگ‌ها فکر کنید؛ پلاتینی(رنگی بین سفید و نقره‌ای)، رنگ‌موی قرمز با تناژ طبیعی‌تر و این‌بار متمایل به مسی، تناژهای متفاوتی از صورتی و یاسی، طیف‌هایی از رنگ‌های طلایی و بژ البته از نوع مات. انواع هایلایتها ‌هم همچنان  به قوت خودشان باقی‌اند. امسال دو ترکیب بلوند با حال و هوای کاملا متفاوت از بلوندهای همیشگی هم روی کارآمده‌اند؛ بلوند قارچی با تناژی از رنگ‌های خاکستری و قهوه‌ای بسیار روشن و بلوند توت‌فرنگی با سایه‌هایی از طیف‌های متفاوت از رنگ صورتی و یاسی.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۲ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر