زیباترین متولدین هر ماه | افراد زیبا متولد کدوم ماهن

زنان و مردان کدوم ماه از همه زیباتر و خوشگل تر هستند؟

همه انسان ها زیبا هستند اما میزان زیبایی در افراد متفاوت است. طالع بینی چینی متولدین هر ماه زیباترین افراد را بر اساس ماه تولدشان مشخص کرده است.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

زیبایی متولدین هر ماه؛ مقایسه زیبایی و جذابیت متولدین ماههای مختلف موضوع امروز ویکی گردی است.  طالع بینی چینی متولدین هر ماه با توجه به نماد هر ماه، رتبه ی زیبایی متولدین هر ماه را دسته بندی کرده است.

بطور کلی این قبیل موارد بیشتر جنبه ی سرگرمی دارند و قیافه متولدین هر ماه دختر و پسر زیبایی خود را دارد و اینکه اسفندماهی ها رتبه ی بالاتری دارند دلیل بر این نمی شود که تمام متولدین اسفند ماه زیباترین ها هستند اما در کل با لحاظ میانگین این لیست تکمیل شده است تا به پاسخ سوال متولدین کدام ماه زیبا ترند برسید.

صبحانه مورد علاقه متولدین هر ماه چیه؟!

1- متولدین ماه اسفند

اسفند ماهی ها زیباترین افراد هستند. این متولدین که سمبل ماه تولدشان، ماهی است به دلیل برخورداری از پیشانی و ابروان و موهای زیبا در بین دیگر متولدین ماه ها زیباتر به نظر می رسند. اگر به چشمان متولدین این ماه خیره شوید ریسک بزرگی است، چراکه نگاهشان چنان عمیق است که چه بسا ممکن است درآن غرق شوید و به این نتیجه برسید که متولدین کدوم ماه خوشگل ترن.

2- متولدین ماه مرداد

شیر، سمبل شدت و اوج زیبایی است. متولدین مرداد ماه به دلیل برخورداری از بینی کوچک و چشمانی خیره کننده و رنگ چهره ای بشاش و درخشان به شدت زیبا به نظر می رسند و لذا شیر مظهر و سمبل زیبایی واقعی است برای همین برای گزینه زیباترین زنان متولد چه ماهی هستند، اغلب مرداد ماهی ما نام برده می شوند.

متولدین مرداد صورتی بیضی شکل در عین حال جذاب و دوست داشتنی، لب هایی ظریف و اغلب چال گونه و یا لپ دارند و در لیست زیباترین متولدین ماه ها قرار میگیرند. مدل موهای متولدین این ماه از بارزترین مشخصه آن ها به شمار می رود. در واقع متولدین این ماه غیرممکن است که مورد توجه افراد قرار نگیرند.

آزار دهنده‌ ترین اخلاق متولدین هر ماه چیه؟

3- متولدین ماه مهر

در مورد اینکه ایا مهر ماهی ها زیبا هستند باید بگوییم ترازو سمبل زیبایی بر اساس ظرافت است. متولدین این ماه به لحاظ برخورداری از صورتی با حالت بیضی شکل و پیشانی خمیده، زیبایی محشری دارند. این افراد ابروانی زیبا، چشمانی باحالت جسورانه و مو هایی نرم و لطیف و درکل انفجاری از شدت زیبایی هستند. مجذوب شدن به این افراد امری کاملا مسری است.

4- متولدین ماه آذر

سمبل کمان مظهر زیبایی درخور توجه است. متولدین ماه آذر به عنوان یکی دیگر از زیبا ترین ماه های تولد، نهایت عشق و سخاوتند و فوق العاده افرادی ماجراجو و هیجانی هستند. چشمان شان هیجان را فریاد می زند. تقریبا امری غیرممکن است که این افراد مورد توجه قرار نگیرند. مدل مو های آن ها غالبا ضخیم و پرپشت است، طوری که چشمان تان را کاملا خیره می کند.

5- متولدین ماه خرداد

سمبل دوپیکر مظهر زیبایی پرشور و هیجانی است. چهره ای به ظرافت عروسک و حالت صورتی بیضی شکل دارند. متولدین این ماه فرشته گونه اند. حالت مو های پرچین و شکن شان به چهره جذابشان، جسوری خاصی می بخشد و در لیست پاسخ جذاب ترین زنان متولد چه ماهی هستند، قرار می گیرند.

صاحبان خوشگل ترین ماه تولد، چشمانی نافذ و درخشان دارند. متولدین ماه خرداد از هوش زیاد برخوردارند. آنان به شدت به زندگی عشق می ورزند و این موضوع از لبخند های زیبایشان کاملا مشهود است.

6- متولدین ماه شهریور

سنبله سمبل زیبایی سرد و غیردوستانه است که یکی دیگر از جذاب ترین ماه تولد محسوب می شود. متولدین این ماه لب هایی ظریف و جذاب و نگاهی کنجکاوانه دارند. این افراد استخوان بندی ظریف و ظاهری لطیف و جذاب دارند. آن ها از چشمانی غمناک و در عین حال حالتی فرشته وار برخوردارند که درواقع آن ها را تا حدودی افراد افسرده و دل شکسته نشان می دهد.

متولدین هر ماه کی به آرزوهاشون میرسن؟

7- متولدین آبان ماه

مگر میشود درباره خوشگل ترین افراد متولد چه ماهی هستند صحبت کنیم و نام آبان ماهی ها را نیاوریم. عقرب مظهر زیبایی ناپایدار است. نگاهی نافذ و باعظمت دارند. نزدیک شدن به عقرب ها می تواند حالتی ناپایدار و در عین حال آزار دهنده باشد. حالت صورت آن ها گرد است و موهایی ضخیم و پرپشت دارند که جذابیت خاصی به آن ها می بخشد. اغلب افرادی خوش هیکل هستند که نگاه ها را به خودشان جذب می کنند.

8- متولدین اردیبهشت ماه

گاو نر نماد زیبایی پنهانی است. از خصوصیات بارز اخلاقی آن ها تمایل به نفسانیات و حس دلسوزی است که این خصوصیات در چهره بانمک آن ها موج می زند. حالت مو ها و چشمان آن ها کاملا زیبا و تماشایی است. قطعا در برخورد با متولدین این ماه حس ناخوشایندی به شما دست نمی دهد و برعکس جذب هم خواهید شد و خواهید دانست که زیباترین افراد متولد چه ماهی هستند.

9- متولدین فروردین ماه

قوچ ،سمبل زیبایی در قدرت است. حالت صورت آن ها متناسب و منظم است. مورد دیگری از لیست متولد کدوم ماه خوشگل ترن، متولدین این ماه است که ظاهری قدرتمند دارند به گونه ای که نمی توان نسبت به آن ها بی توجه بود. از چشمانی نافذ و ابروانی ضخیم برخوردارند که از آن فردی سلطه جو و پرخاشگر تصور می شود.

10- متولدین دی ماه

بز سمبل زیبایی در ظرافت است و گزینه دیگری در لیست زیبا ترین افراد متولد چه ماهی هستند، می باشد. حالت صورت آن ها مستطیلی شکل و مو هایی تقریبا نازک و کم پشت دارند اگرچه شاید چندان ملاک زیبایی به نظر نرسد ، اما خصوصیات اخلاقی آن ها بسیار جذاب و قابل توجه است. حالت ابروهای آن ها نیز ضخیم است ،طوری که همیشه خشن و اخمو به نظر می رسند.

11- متولدین بهمن ماه

دلو، سمبل یک موقعیت زیبایی مناسب است. حالت صورت چهارگوش و متناسب و خطوط موهای شان بلند است. چشمانی درشت و درخشان و مژه هایشان حالتی خشن و شوریده به آنها می بخشد.متولدین این ماه زمان زیادی را جلوی آینه نمی گذرانند و متولدین کدام ماه زیباترند و جذابترند را در عین سادگی توصیف می کنند.

با متولدین این 7 ماه به هیچ وجه نمیشه کنار اومد!!

12-متولدین تیر ماه

خرچنگ، زشت ترین سمبل انتخاب شده است. در میان خوشگل ترین متولدین هر ماه، حالت گردی صورت و ابهت گونه هایشان به نحوی است که گویا فرد مقابل تصور می کند در تنگنا قرار گرفته است. چشمان متولدین این ماه به قلب و روح فرد مقابل پنجره ای می گشاید و این همان خصوصیت اخلاقی است که آن ها را دوست داشتنی می سازد.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر