کنار اومدن با متولدین هر ماه

با متولدین این 7 ماه به هیچ وجه نمیشه کنار اومد!!

کنار آمدن با متولدین ماه ها همیشه به یک صورت نیست بلکه رسیدن به یک تفاهم و تعامل مشترک با برخی از آنها بسیار سخت تر و چالش برانگیزتر است، با متولدین هر ماه که سخت می توان با آنها کنار آمد آشنا شوید.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

وقتی حرف بر سر کنار آمدن با متولدین هر ماه باشد، تعامل و مصالحه با برخی از آنها به راستی می تواند سخت و چالش برانگیز باشد و مهم نیست چقدر تلاش کنیم تا به نحوی با آنها سازگار شویم، در هر صورت ماجرایی پیرامون متولدین هر ماه پیش می آید. حتی گاهی اوقات به نظر می رسد از اینکه می توانند دیگران را آزار دهند لذت هم می برند! در زیر با هفت تا از متولدین هر ماه آشنا می شوید که کنار آمدن با آنها چندان ساده نیست.

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه بهمن

شاید فکر کنید کنار آمدن با متولدین ماه ها برای بهمن ماهی ها راحت تر است چراکه افرادی اند که دیگران و تفاوت هایشان را نسبت به بقیه راحت تر می پذیرند. ولی متاسفانه از آنجا که آنها با احساسات مشکل دارند، کنار آمدن با آنها بسیار سخت است.

بحث کردن با کسی که نتوانید به طور کامل احساسات خود را بیان کنید می تواند بسیار سخت و چالش برانگیز است. بهمن ماهی ها هیچ همدلی و درک متقابل نسبت به دیگران ندارند ولی با این حال هنوز هم می خواهند نزدیکانشان از حساسیت های آنها مطلع و آگاه باشند.

متولدین این ماه در مورد چیزی که موجب آزارشان شده صحبت نمی کنند ولی در مقابل انتظار دارند شما کاملا احساسات او را درک کنید حتی اگر راضی به صحبت درباره دلیل ناراحتی شان نشوند. شما هرگز نمی دانید با یک بهمن ماهی در کجای راه قرار دارید، آیا شما را دوست دارد و یا آیا حتی تحمل دیدنتان را هم ندارد؟!

فیس و افاده ای ترین افراد متولد کدام ماه هستند؟ + رتبه بندی

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه فروردین

فروردینی ها افراد جالبی هستند…. ولی به شرط اینکه از آنها پیروری کرده و خواسته های آنها را برآورده کنید. آنها به نظرات دیگران اهمیتی نمی دهند و به ندرت عواقب کارهای خودشان را نیز مد نظر قرار می دهند.

تا زمانی که همیشه قبول داشته باشید که یک فروردینی “درست می گوید” و “اشتباه از جانب خودتان” بوده، می توانید با متولدین این ماه به خوبی کنار بیایید. ولی اگر درگیری، ریسک پذیری و تبصره اخلاقی مبهم فروردینی ها را دوست نداشته باشید، پس اوقات سختی با آنها خواهید داشت.

متولدین این ماه از دیگران طلبکارند و به معنای واقعی کلمه صبر و شکیبایی ندارند. علاوه بر این هرگز به اشتباه و خطای خود اعتراف نمی کنند و به جای قبول اشتباهاتشان در عوض وارد یک ماجراجویی می شوند و سعی در رفع آن اشتباه نخواهند کرد. اگر شما با فروردینی ها مشکلی دارید، بهتر است صحبت کردن با آنها در مورد موضوع مورد نظرتان را فراموش کنید چرا که آنها بدون شک کارهای بهتری برای انجام دادن دارند!

سخت ترین ها در کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه آبان

آبان ماهی ها برای گرفتن هر چیزی که بخواهند معروفند و اگر کسی سعی کند جلو راهشان را بگیرد، حساب او را می رسند!متولدین این ماه می توانند به شدت سلطه گر باشند.

بهتر است تا جایی که می توانید خود را از یک آبان ماهی عصبانی و خشمگین دور نگه دارید چرا که وقتی عصبانی هستند به شیوه های ترسناکی آن را بروز می دهند. وقتی حسادتشان برانگیخته شده و یا از چیزی نفرت پیدا کنند نیز، دلیل و منطق برایشان هیچ مفهومی ندارد.

اگر متولد این ماه فکر کند به او دروغ گفته و یا به شیوه ای به او خیانت کرده اید، هیچ جای بحثی باقی نخواهند ماند؛ آنها به طور کامل شما را از زندگی شان حذف کرده و شاید حتی برنامه های انتقام جویانه هم طراحی کنند. آنها در پیدا کردن نقطه ضعف افراد عالی هستند و از آن به نفع خود سو استفاده می کنند.

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه خرداد

خرداد ماهی ها افراد جذاب و دوستانه ای به نظر می رسند ولی اگر بخواهید به شما گوش دهند و یا توجه آنها را حفظ کنید، آن وقت است که کنار آمدن با آنها چالش برانگیز می شود. خردادی ها بسیار حساس بوده و می توانند در جایی که شاید حتی تصورش را نکنید، متوجه آسیب و یا آزار شوند.

وقتی احساس کنند مورد بی احترامی قرار گرفته و یا احساس آزردگی از جانب کسی کنند، بی تفاوت رفتار می کنند. آنها یک چیز می گویند و سپس به طور کامل کار متفاوتی نسبت به گفته شان انجام می دهند. رفتار آنها به نحویست که هرگز نمی دانید که با آنها در کجای راه هستید و بنابراین ممکن است نادانسته حرکت اشتباهی از شما سربزند که کاملا فاجعه به بار بیاورد.

اگه متولدین این ماه ها عاشقت بشن یعنی خوشبختی!!

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه شهریور

کنار آمدن با متولدین ماه ها برای شهریورماهی ها بدین شکل است که وقتی احساس کند مورد تهدید قرار گرفته، سریع به سمت کسی که احساس می کند از جانب او تهدید شده موضع می گیرد و در این کار لحظه ای تردید نمی کند. متولدین این ماه همچنین در انتقادها شدت عمل به خرج می دهند تا حدی که  شاید پشیمان شوید نظر آنها را نسبت به ایراداتتان در یک کار یا پروژه بپرسید.

و سپس این حقیقت وجود دارد که شهریوری ها بسیار می توانند قضاوت کننده رفتار کنند. هیچ کسی دوست ندارد وقتی می خواهد با کسی ارتباط برقرار کند، مورد قضاوت قرار بگیرد. آنها همچنین ایرادگیر هستند گاهی به نظر می رسد به دنبال کوچکترین اشتباهات می گردند. آنها می دانند چطور کاری را باید انجام داد و نسبتا بر این باورند که شما نمی دانید چطور باید از عهده کارها برآیید.

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه اردیبهشت

کنار آمدن با اردیبهشت ماهی ها از این جهت سخت است که لجباز هستند. وقتی بخواهند بر سر حرفی بمانند، نمی توان با آنها کنار آمد. آنها مفهوم “مصالحه” را درک نمی کنند و اگر فکر کنند که چیزی درست است، ذهن شان را روی هرگونه ایده و نظر دیگری می بندند.

به طور غافلگیرکننده ای (شاید هم غافلگیرکننده نباشد) اردیبهشت ماهی ها می توانند نسبت به احساسات دیگران بی ادب و بی توجه برخورد کنند و به سادگی آب خوردن می توانند احساسات و عواطف شما را نابود کنند. همچنین اغلب صحبت کردن با یک اردیبهشت ماهی می تواند مثل حرف زدن با دیوار باشد و همین رفتار می تواند طرف مقابل را دیوانه کند.

به متولدین این 4 ماه اعتماد نکنید! | طالع بینی چینی متولدین هر ماه

کنار آمدن با متولدین ماه ها : متولدین ماه دی

دی ماهی ها فکر می کنند از دیگران بهتر می دانند و می توانند به شدت لجباز باشند. آنها دوست ندارند ریسک کرده و یا از نقطه امن خود حتی یک قدم خارج شوند و اگر سعی کنید آنها را به این کار وادار کنید، دردسر خواهید داشت. دی ماهی ها می می توانند ذهنشان را بسیار بسته نگه دارند.

آنها همچنین بیشتر از چیزی که به نظر می رسد حساس هستند و اگر ناخواسته آزارشان بدهید با شما بحث نمی کنند ولی نحوه ارتباطشان با شما تغییر می کند. متولدین این ماه تمایل به رئیس بازی در آوردن و تحت کنترل گرفتن امور دارند و همین کار باعث می شود متولدین ماه های دیگر در کنار آمدن با آنها دچار مشکل شوند.

منبع: پرشین وی
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر