شخصیت شناسی با نحوه نگه داشتن فرمان ماشین

شخصیت شناسی: فرمان ماشین رو چگونه دست می‌گیرین؟

اگه می خوای بدونی مدل نگهداشتن فرمون چه ویژگی هایی از تو رو برملا می کنه با تست شخصیت شناسی ویکی گردی همراه باش.

شخصیت شناسی
ویکی گردی:

موضوع شخصیت شناسی امروز شخصیت شناسی از مدل نگه داشتن فرمون هست. همین ناخودآگاه بودن چنین کاری باعث شده تا برخی کارشناسان رفتارشناسی در مورد ارتباط در دست گرفتن فرمان ماشین هنگام رانندگی و روحیه افراد نظراتی ارائه دهند. برای اینکه بدانید ذاتا چه نوع شخصیتی دارید از شما دعوت می‌کنیم تا ادامه این شخصیت شناسی را از نظر بگذرانید. همراهمان باشید.

0-7

۱- مینیمالیست

شما سعی دارید به ساده‌ترین روش ممکن زندگی کنید. ترجیحتان این است که چند دوست نزدیک و صمیمی داشته باشید تا اینکه ده‌ها آشنا و دوست معمولی دور شما را پر کرده باشد. البته این توضیحات به این معنی نیست که شما انسان کسل‌کننده‌ای هستید، بلکه برعکس: مردم عاشق تیپ و استایل شما و سبک زندگی‌تان هستند.

ژانر فیلم مورد علاقت رو بگو تا راز های شخصیتت رو بهت بگم !

۲- منطقی

شما انسانی منطقی هستید. اعضای خانواده همیشه شما را برای تصمیمات درست و غیراحساسی تحسین می‌کنند و مطمئن هستند که ایده‌هایتان بر اساس منطق مطرح شده‌اند و نتیجه خوبی بدنبال خواهند داشت. البته حالت‌های روحی شما دایم در حال تغییر کردن است. اما می‌توانید آن را تحت کنترل داشته باشید.

۳- صلح‌طلب

شما برقرار کننده صلح و آشتی هستید. نمی‌‎توانید هرگونه مشاجره و تضادی را طاقت بیاورید و برای برقراری آرامش از همه وجود خود مایه می‌گذارید. اگر مجبور شوید حتی ممکن است صدای خود را بالا ببرید. از هر چه در توان داشته باشید برای برقرار صلح میان انسان‌ها و رفع مشکل آنها استفاده خواهید کرد.

۴- ایده‌آل‌گرا

دستان خود را به گونه‌ای روی فرمان می‌گذارید که انگار تازه رانندگی یاد گرفته‌اید، یا در حال یادگیری رانندگی هستید. دلیلش این است که می‌خواهید همه کارها را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. شعار زندگی شما این است: «همه چیز باید به بهترین شکل انجام شود.» اغلب اطرافیان دوست دارند شبیه شما باشند.

۵- دلواپس و نگران

اغلب مواقع با نگرانی و اضطراب دست و پنجه نرم می‌کنید. همه کارهای خود را دو تا سه بار کنترل می‌کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی انجام شده است. خانواده دو دوستان شما سعی می‌کنند آرامتان کنند زیرا مطمئن هستند پشت چهره‌ی این فرد عصبی یک انسان مهربان و با انگیزه وجود دارد.

یک ابر انتخاب کن، تا بهت بگم تو مسیر زندگیت چه اتفاقی میوفته!

۶- ماجراجو

شما به مفهوم واقعی کلمه یک ماجراجو هستید؛ از پاراگلایدر گرفته تا آفرود، غواصی در کنار کوسه‌ها و سنگ‌نوردی از تفریحات موردعلاقه شما بحساب می‌آیند. شاید اطرافیان نتوانند سبک زندگی شما را داشته باشند اما بدون شک آن را تحسین می‌کنند.

منبع: روزیاتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر