شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

بگو عضو محبوبت تو گروه بی تی اس کیه؟ تا رازهای شخصیتیت رو بگم!

شخصیت محبوب شما در گروه بی تی اس (BTS) چه کسی است؟ آیا خلق و خو و رفتارتان مشابه با اوست؟ این آزمون شخصیت شناسی را انجام داده تا بفهمید چقدر شبیه ستاره محبوبتان هستید.

بی تی اس
ویکی گردی:

شخصیت شناسی امروز در خصوص اعضای گروه بی تی اس است. بی تی اس گروه مشهور کره ای است که در ایران طرفداران بی‌شماری دارد. اگر شما هم از علاقه‌مندان به این گروه ۷ نفره هستید. همراه ما باشید. در این تست شخصیت شناسی می‌توانید عضو محبوبتان را انتخاب کرده و ببینید که ویژگی‌های شخصیتی و خلق و خویتان چقدر مشابه آن‌هاست. توجه داشته باشید مطالب شخصیت شناسی سایت ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

۱. جین: INTP

جین قدیمی ترین عضو BTS و به خوردن غذا علاقه زیادی دارد و اغلب در حال خوردن است و حتی ویدیوهایی در حال پخت و پز، خوردن و صحبت در مورد غذا ساخته است. همچنین صاحب یک رستوران ژاپنی در سئول، کره جنوبی است.

در سیستم ۱۶ نوع، INTP معمار نامیده می شود؛ INTP ها منطقی، مبتکر و کنجکاو هستندآنها اغلب ایده ها و روش های جدیدی برای انجام کارها ارائه می کنند و مجذوب بسیاری از اسرار جهان هستند به‌عنوان یک INTP، منطقی است که جین علاقه‌ای خارج از موسیقی داشته باشد!

۲. شوگا: ISTP

شوگا جدا از مشارکت در BTS یک رپر انفرادی و تهیه کننده تجاری است او همچنین به خاطر حس خلاقانه‌اش در مد شهرت دارد و سفیر برند والنتینو هم می باشد

شوگا یک تایپ شخصیتی ISTP است ، ISTP به عنوان تیپ شخصیتی “صنعتگر” شناخته می شود ISTP ها ترجیح می دهد تنهایی یا با تعداد کمی از افراد نزدیک، انعطاف پذیر و کاربردی هستند.

آن‌ها به خاطر خودانگیختگی و توانایی‌شان در سازگاری آسان با محیط‌های مختلف و حل مشکلات عملی شهرت دارند -،همه ویژگی‌هایی که باعث می‌شوند یک هم گروه و سرگرم‌کننده عالی باشند.

۳. جی هوپ: INFJ

جی هوپ که یک هنرمند سه گانه در رقص، ترانه سرا و تهیه کنندگی است بود.

او اولین عضو BTS بود که کار انفرادی را آغاز کرد از دوستان مشهور او می توان به لیزو اشاره کرد که گفته است این هنرمند انرژی بسیار خوبی دارد

INFJ به عنوان تایپ شخصیتی “مشاور” شناخته می شود INFJ ها آرام، متفکر و سخاوتمند هستند. این تیپ همدل به طور طبیعی به احساسات دیگران توجه می کند و سعی می کند محیط های هماهنگ ایجاد کند، بنابراین جای تعجب نیست که جی هوپ به خاطر انرژی مثبتش شناخته می شود.

۴. آر ام: ENFP

RM رپر اصلی BTS و رهبر گروه است او اولین عضو رسمی BTS پس از پیوستن به آن در سال ۲۰۱۰ بود جای تعجب نیست که وی یک رهبر کاریزماتیک است.

ENFP ها سرگرمی های مشتاق و مردم محور هستند که به خاطر انرژی و خلاقیت خود شناخته شده اند. تخیلی و اصیل، آنها اغلب در ارائه ایده های منحصر به فرد و الهام بخشیدن به دیگران خوب هستند همانطور که RM اغلب به عنوان رهبر و قهرمان گروه انجام می دهد!

۵. جیمین: ESTP

جیمین یکی از رقصندگان اصلی BTS است و آخرین عضوی بود که در سال ۲۰۱۳ به گروه پیوست او همچنین یک تیپ شخصیتی ESTP است.

شخصیت ESTP به دلیل انرژی پویای این تایپ، “Dynamo” نیز نامیده می شود. ESTP ها به عنوان ساده، خنده دار و سازگار شناخته شده اند آنها فعال هستند و اغلب در فعالیت های بدنی مانند ورزش یا، بله، رقص مهارت دارند.

۶. وی: INFP

وی یک هنرمند با استعداد است که به دلیل استعداد خوانندگی، ترانه سرایی و بازیگری اش شناخته شده است او همچنین به طور عینی محبوب ترین عضو BTS است.

اگر تعداد فالوورهای اینستاگرام او را بررسی کنید با بیش از ۶۱ میلیون دنبال کننده هر روز در حال رشد است. INFP ها ایده آلیست های خلاقی هستند که احساس قوی از ارزش ها و باورهای شخصی خود دارند و به عنوان تیپ شخصیتی “شفا دهنده” نیز شناخته می شوند.

این تایپ شخصیتی ساکت، حساس و اغلب بسیار هنرمندانه هستند آنها از یافتن راه های جدید برای بیان خلاق لذت می برند و تلاش می کنند در هر کاری که انجام می دهند اصیل و معتبر باشند.

۷. جونگ کوک: INTP

به‌عنوان جوان‌ترین عضو گروه، طرفداران BTS با محبت جونگ‌کوک را “مکنه طلایی” صدا می‌زنند که در زبان کره ای به “بچه کوچک” ترجمه می‌شود.

این خواننده – رقصنده اخیراً راه چندین عضو دیگر را دنبال کرده است و فعالیت انفرادی خود را در سال ۲۰۲۲ آغاز کرده است مانند قدیمی ترین عضو BTS، جین، جونگ کوک نیز یک INTP است.

INTP تحلیلی، مبتکر و غیر متعارف هستند، آنها زمان بیشتری را در ذهن خود صرف ارائه ایده های جدید یا کشف مشکلات پیچیده می کنند تا اینکه با دنیای خارج درگیر شوند. همچنین برای کارهای خود ارزش قائل هستند، به همین دلیل است که جونگ کوک در هر کاری که تلاش می کند خوب به نظر می رسد!

 

منبع: سرگرمی روز
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر