شخصیت شناسی | شخصیت شناسی تصویری | شخصیت شناسی فرم شانه

فرم شانه هایتان شخصیت شما را لو میدهد! | تست شخصیت شناسی از روی فرم شانه ها

تست‌های شخصیت شناسی در کنار کارکردهایی که برای سرگرمی و تفریح دارند شما را با برخی از وجوه شخصیتی افراد نیز آشنا می‌کنند.

شخصیت شناسی
ویکی گردی:

یکی از تست‌ های شخصیت‌ شناسی با اتکا به ویژگی‌های ظاهری، شخصیت‌ شناسی از روی فرم شانه‌هاست. فرم شانه‌ها ممکن است در نتیجه ویژگی‌های ژنتیکی یا به مرور زمان و با تکرار حرکاتی مشخص به اشکال مختلفی دربیایند. برای افراد متواضع احتمال اینکه شانه‌ها به داخل چرخانده شوند بیشتر است و برای افراد مغرور، احتمال اینکه شانه‌ها صاف و رو به بیرون باشد بیشتر است. بنابر این شخصیت شناسی از روی فرم شانه تست شخصیت شناسی رایگان خالی از لطفی نخواهد بود.

برخی از ویژگی‌های شخصیت شناسی رایج مرتبط با شکل‌های مختلف شانه را با هم مرور خواهیم کرد.

شانه‌های کمی خمیده

از نشانه‌های شخصیت شناسی شانه‌های خمیده درونگرایی و  اجتناب از زندگی اجتماعی است. این افراد ترجیح می‌دهند بیشتر از مغز خود  و کمتر از بدن خود استفاده کنند. این افراد از ۴۰ سالگی شروع به تلاش برای زندگی سالم می‌کنند. آن‌ها دوستان صمیمی کمی دارند و برخی از آن‌ها اغلب به افسردگی و مشکلات روانی ناشی از آن دچار می‌شوند. افرادی که شانه‌های خمیده دارند افرادی متواضع و آرام و هستند.

بگو چه پیتزایی دوست داری تا اسرارت رو لو بدم

شانه‌های کاملأ خمیده

این وضعیت نه تنها خطری برای سلامتی به شمار می‌رود بلکه شخصیت شناسی شانه‌های کاملأ خمیده نشان‌دهنده مشکلات این افراد در روابط اجتماعی نیز هست. آنها برای حفظ روابط صمیمانه خود تلاش بسیاری می‌کنند و علی‌رغم اینکه بسیار باهوش هستند، به طور مداوم در زندگی حرفه‌ای خود دچار مشکل می‌شوند.

شانه‌های گرد

شخصیت شناسی افرادی که شانه‌های گرد دارند آن‌ها را افرادی خونگرم، صمیمی و مردم‌دار در نظر می‌گیرد. این افراد در میان دوستان و آشنایان خود به دلسوزی و همدلی با اطرافیان معروف هستند. آن‌ها شنوندگانی بسیار دقت بوده و دوستان خود را حمایت می‌کنند. تا جایی‌که در برخی مواقع خواسته‌های دیگران را به خواسته‌های خود ارجح می‌دانند و این نقطه ضعف بزرگی برای آن‌ها محسوب می‌شود. چراکه از حداقل میزان خودخواهی مورد نیاز در زندگی اجتماعی نیز برخوردار نیستند و اغلب به دلیل محبت زیاد خود نادیده گرفته می‌شوند.

بگو کدوم انگشتت رو بیشتر دوست داری، تا بگم چه شخصیتی داری؟ + عکس

شانه‌های پهن

شخصیت شناسی افرادی که شانه‌های پهن دارند نشان دهنده اعتماد به نفس بیش از حد این افراد است. این افراد به هنگام راه رفتن شکم خود را منقبض می‌کنند و شانه‌های خود را بالا نگه می‌دارند. افرادی که شانه‌های پهن دارند اغلب افراد با اعتماد به نفس و قاطعی هستند. همچنین آن‌ها توانایی رهبری و هدایت اطرافیان خود را دارند و برخی مواقع ممکن است از نظر دوستان خود برچسب مقتدر و خودرأی به خود بگیرند.

این افراد در زندگی زناشویی خود با اختلافات بسیاری مواجه می‌شوند. شخصیت شناسی افراد چهارشانه آ‌ن‌ها را مبارز و تهاجمی معرفی می‌کند. ویژگی رفتاری‌ای که ممکن است به قیمت از دست دادن شغل این افراد نیز تمام شود. این افراد باید از افراد دسته سوم کمی تواضع یاد بگیرند.

شانه‌های متعادل

شخصیت شناسی افرادی با شانه‌های متعادل نشان دهنده اصل تعادل در زندگی آن‌هاست. این افراد زندگی منظمی دارند و می‌دانند چگونه و چه زمانی احساسات خود را کنترل کنند. این افراد معمولأ قابل اعتماد، مسئولیت‌پذیر و مطمئن در نظر گرفته می‌شوند. آن‌ها به سختی تلاش می‌کنند تا بین زندگی حرفه‌ای و شخصی خود تعادل برقرار کنند. این افراد اغلب تا سن ۳۶ سالگی به موفقیت کاری و عاطفی دست یافته‌اند.

شخصیت شناسی جال و جدید با مدل خندیدن! | تو چجوری میخندی؟

شانه‌های ناموزون

بنابر شخصیت شناسی از روی فرم شانه‌ها کسانی‌که شانه‌های ناموزون دارند  با مشکلات زیادی روبرو هستند. خطر ابتلا به بیماری‌های ستون فقرات و بیماری‌های قلبی و مشکلات خون در این افراد با ریسک بالاتری همراه است.  شانه‌های ناموزون که نشان‌دهنده اختلالی در ستون فقرات هستند باعث می‌شوند که زندگی فرد با مشکلات بسیاری مواجه شود. افرادی که شانه‌های ناهموار دارند همچنین ممکن است انعطاف پذیر و سازگار در نظر گرفته شوند. آن‌ها در مواجهه با چالش‌ها به افرادی مدبر با توانایی حل مسأله بدل شده‌اند.

منبع: دلتامگ
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر