عجیب الخلقه |‌ مرد عجیب الخلقه

فیلم عجیب از مرد عجیب الخلقه که ۲ صورت دارد!!!

عکس های مرد عجیب الخلقه با ۲ صورت متفاوت را در این مطلب از سایت ویکی گردی تماشا کنید

مرد عجیب الخلقه
ویکی گردی:

ادوراد مورداک مرد عجیب الخلقه یکی از اعضای خاندان سلطنتی کشور انگلستان بود که از یک بیماری نژادی بسیار عجیب و نادر رنج می برد، این مرد عجیب الخلقه علاوه بر صورت معمول، یک صورت دیگر هم در پشت سر خود داشت البته که این صورت نمی توانست صحبت کند اما هم می توانست بخندد و هم گریه کند! و عجیب تر از عجیب این که یک صورت این مرد عجیب الخلقه می توانست بخند و صورت دیگرش گریه کند!

خصوصیتی بسیار عجیب و دوست نداشتنی که ادوارد را بسیار آزار می داد و همین باعث شد تا هیچ وقت احساس خوشبختی نکند.

برای تماشای فیلم زیر فیلتر شکن خود را خاموش کنید

نکات بسیار عجیبی درمورد این صورت وجود دارد،اول اینکه ادوراد دچار هیچ مشکلی مانند صرع و یا تشنج و یا عقب افتادگی ذهنی نبود و مانند این بود که این دو میتوانند به شکلی کاملا عادی با هم زندگی کنند! اما ادوارد بارها به خانواده و دکترهایش گفته بود که شب ها موقع خواب این صورت برایش حرف میزند واز او میخواهد کارهای وحشتناکی انجام دهد!

دختر عجیب الخلقه ایرانی که یک سر در ناحیه کمرش دارد + فیلم

او حتی گفت این صورت ریچارد نام دارد و توسط یک نفرین به من چسبیده،دقیقا مشخص نیست اینها توهمات خود او بوده یا واقعیت اما دکتری که او را تحت نظر داشته از تغییرات گاه و بی گاه و بسیار عجیب رفتار ادوارد مطالبی دارد.

در سال ۲۰۰۶ با انجام یک ازمایش دی ان ای روی نوادگان خونی ادوارد مشخص شد علت اصلی این بیماری میتواند به صدها سال قبل برگردد، زمانی که حکام بریتانیا برای جلوگیری از انتقال قدرت و ماندن این قدرت در میان افراد خانواده ی خود اقدام به ازدواج با خواهران خود میکردند،هدف از این ازدواج ها تنها تولد بچه برای در دست گرفتن قدرت بود که عموما یا عقب مانده و یا مشکل دار بودند، اما انهایی که سالم بودند نیز دچار مشکلات ژنی میشدند که باعث تولد افرادی مانند ادوارد شد… او عموما اجازه ی عکاسی از خودش را نمیداد و تعداد بسیار کمی عکس از او در دست است.

ادوارد در سن ۲۳ سالگی خودکشی کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۴ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • بازدیدکننده

    یاد داستان ماسک افتادم