گچ | کاربردهای گچ | گچ و دکوراسیون

ساخت جاشمعی با گچ | یک دکوری ساده، ارزان و فوق العاده زیبا با گچ

خیلی ساده، با کمی گچ می توانید یک جاشمعی شیک و کاربردی برای خودتون بسازید و استفاده کنید. با ما همراه باشید.

جاشمعی
ویکی گردی:

ساخت مجسمه با گچ، به لطف وسایل اولیه ساده و در دسترس این نوع ساخته دست بسیار حرفه‌ای، هم راحت و هم هیجان‌انگیز است.  بسیاری از وسایلی که با گچ ساخته می شوند مثل جاشمعی ، برای زیبایی و دکوراسیون داخلی منزل مورد استفاده قرار می گیرند و از آنجایی که هزینه پایینی در تولید دارند کاملا به صرفه و بخصوص شیک و چشم نواز هستند. انواع مختلفی از جاشمعی را می توان با گچ ساخت که در زیر یک نمونه آسان و کاربردی جاشمعی را آموزش خواهیم داد. با ویکی گردی همراه باشید.

اگر می‌خواهید جاشمعی گچی درست کنید، کافی است یک بادکنک، کمی گچ سفید، آب، کاغذ بریده مثل بریده روزنامه، یونولیت، چسب حرارتی، سمباده نرم، کاردک، رنگ و وسایل تزیینی مختلف را کنار دستتان بگذارید و این ویدیو را تماشا کنید.

آموزش ساخت شمع چند لایه با مداد شمعی 

 

یکی از خصوصیات انکارناپذیر گچ، شکل پذیری عالی آن است. همین ویژگی، آن را گزینه مناسبی جهت مجسمه سازی کرده است. افزایش یک درصدی حجم ملات هم سبب پر شدن کلیه خلل و فرج قالب مجسمه می شود.

علاوه بر این رنگ پذیری گچ سبب می شود هنرمندان مجسمه ساز، تندیس های خود را با رنگ های زیبا بیارایند.

گچی که در این هنر مورد استفاده قرار می گیرد، همان گچ سفیدکاری با مش بالا یا گچ میکرونیزه سمنان است. همچنین برای بالا بردن استحکام مجسمه ها می توان از مقدار کمی گچ گیپتون سمنان هنگام تهیه ملات استفاده کرد.

در صورتیکه آموزشگاه مجسمه سازی دارید، برای خرید گچ مجسمه سازی و همچنین مشاهده قیمت گچ میکرونزه و گیپتون برای مجسمه سازی، بر روی لینک خرید گچ سمنان کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر