فسنجون | خورشت فسنجون | نکات پخت خورشت فسنجون

اگه می خوای فسنجون خوش رنگ بشه کاکائو بریز توش!! + نکات و فیلم

شمالی های عزیز فسنجان را با رب انار ترش طبخ می کنند در ادامه راز و رمز درست کردن فسنجان را به اشتراک خواهیم گذاشت.

خورش فسنجون
ویکی گردی:

فسنجون یکی از خورشت های بسیار خوشمزه ای است که اصالت گیلانی دارد ، گیلانی های عزیز این خورشت را ترش طبخ می کنند اما این خورشت بسته به ذائقه به سه روش ، شیرین ، ترش و ملس طبخ می شود همچنین یکی از بهترین گوشت های که برای خورشت فسنجون می توان در نظر گرفت گوشت اردک است در ادامه راز و رمز های خوشمزه شدن خورشت فسنجون را برایتان به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

طرز تهیه خورشت فسنجون با گوشت قلقلی و همه نکات

شمالی ها تو فسنجون چه ادویه ای میریزن خوشمزه میشه؟

خوشمزه شدن خورشت فسنجان

خورشت فسنجان برای اینکه بدانید چطور می توانید یک خورشت فسنجان خوشمزه و لذیذ و البته بسیار خوشرنگ داشته باشید بهتر است به جز مواد لازمی که برای پخت یک خورشت فسنجان لازم است دو ماده ی مقوی دیگر را نیز اضافه کنید. اول برای خوش طعم شدن آن به نسبت مقدار مغز گردوی خورشت، یک سوم هم مغز پسته ی آسیاب شده بیفزایید که با این ماده ی مغذی طعم خورشتتان لذیذ تر شود.

جهت خوشرنگ تر شدن (که البته در بهبود طعم هم بی تاثیر نیست )باز هم به نسبت میزان خورشت مثلا برای چهار نفر دوعدد شکلات تمام کاکائویی را بعداز اضافه کردن رب انار در خورشت بیندازید و پس از حل شدن، خوب با مواد مخلوط کنید و بعد بگذارید خورشتتان خوب جا بیفتد با این روش شما هم طعم خیلی خوبی به خورشتتان داده اید و هم در کنار بعضی از رب انارهایی که زیاد خورشت را خوشرنگ نمی کنند می توانید رنگ قهوه ای خوشرنگی به خورشتتان بدهید کما اینکه شیرینی این شکلاتها می تواند در ملس کردن مزه ی این غذا تاثیر داشته باشد.

دلیل نرم شدن ته دیگ سیب زمینی چیه + راه حل

نکته : به جای شکلاتهای بسته بندی شده می توانید از شکلاتهای تخته ای که در تمام لوازم قنادی یافت می شود استفاده نمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر