زناشویی | مشکلات زناشویی

این اشتباهات در زندگی زناشویی سم خالص است | مشکلات زندگی زناشویی

سرد شدن زن و مرد در روابط زناشویی به دلیل برخی رفتارهای غلط زوج ها و انجام اشتباهات بدون آگاهی در زندگی مشترک می باشد.

untitled
ویکی گردی:

10 رفتاری که روابط زناشویی  را خراب می کنند و چگونه می توان از آنها اجتناب کرد؟ روابط زناشویی پایه ای محکم از زندگی مشترک است که زوج ها به اشتباه با رفتارهای غلط منجر به سردی و تیرگی در این روابط می شوند. اینکه چرا مرد یا زنی اشتیاقی به روابط نشان نمی دهد شاید ریشه در رفتارهایی دارد که بدون داشتن آگاهی در زندگی مشترک انجام می شود. روابط زناشویی و مشکلات آن مربوط به اشتباهات زن و مرد در زندگی مشترک می باشد به خصوص برخی از اشتباهات در زندگی زناشویی که در این بخش از نمناک گفته ایم و کاملا بدون آگاهی انجام می شود.

اشتباهات زن و مرد در زندگی زناشویی

1. رفتار کردن به نحوی که مجرد هستید:

چه چیزی ارتباط عاشقانه را تعریف می کند؟ دو نفر! بنابراین هنگامی که شما طوری رفتار می کنید که انگار مجرد هستید، بدون تمرکز روی همسر خود،جوری رفتار می کنید انگار که به آن شخص متعهد نیستید. هنگامی که شما در رابطه هستید، باید مسئولیت احساسات طرف مقابلتان را بر عهده بگیرید.

به هیچ وجه این رفتار زشت همسرت رو تحمل نکن

 

آیا شما بدون توجه به همسرتان انتخاب می کنید و می روید؟ آیا بدون او برنامه ریزی می کنید؟ آیا چیزهایی وجود دارد که از همسرتان مخفی نگه می دارید؟ما کامل وارد رابطه شدیم و سپس ضربه ای به آن می زنیم. نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است، اما چیزها همان هایی نیستند که قبلا بودند و عوض شده اند.خستگی و آبکی شدن در عشق، عادت شده است، با تمام عوامل استرس زای زندگی ؛ اگر نمی توانید وارد یک رابطه شوید، پس اجازه دهید آن فرد برود.شما نمیتوانید در حالی که از مزایای داشتن کسی در رختخوابتان لذت میبرید، به زندگی واحد خود ادامه دهید. شما باید با آن شخص و خودتان صادق باشید.

آیا میخواهید مجرد باشید؟ پس مجرد باشید. اگر میخواهید یک رابطه عاشقانه داشته باشید، مسولیت پذیر باید باشید.

2. خرج کردن و در نظر گرفتن مسائل مالی گویا که مجرد هستید:

مسائل مالی یک چالش بزرگ در روابط است. زمانی که شما بیرون می روید و خرج می کنید، اگرتنها در این حضه مسولیت هستید، همه چیز. شروع می شود و از هم می پاشد. این به اقدامی می انجامد که انگار هنوز مجرد هستید ؛ شما مسئولیت مالی خود و همسرتان را دارید اگر فقط خودتان را در نظر بگیرید، پس انگار مجرد هستید.

3. نداشتن جذابیت های دیگر:

چسبیدن به یک نفر، درست مانند رفتار کردن مثل مجرد بودن، مخرب است ؛ شما مجبور نیستید در هر موردی که شریک زندگیتان آن را انجام می دهد، انجام دهید و در آنجا شرکت کنید.شما به زندگی خود، دوستان، منافع، سرگرمی ها و زمان تنهایی خود نیاز دارید.

نقطه جذب زنان از دید مردان کدام است؟

 

این مرزها دو طرفه است ؛ روانشناس خانواده ست مایرز، نویسنده ترویج سندرم تکرار رابطه، می گوید:"برای فشار وارد کردن به همکاری با همسرانتان، برخی افراد منافع، سرگرمی ها و اهداف خودشان را فراموش می کنند - چیزهایی که اول از همه توجه همسرشان را به خودش جلب می کرد.

برای شکستن، لیستی از اینکه قبل از رابطه تان چگونه و با چه کسی وقت آزاد خود را صرف می کردید، تهیه کنید - این یک تمرین ارزشمند است.سعی کنید میزان زمان تنهایی خود را کنترل کنید، زیرا هیچ زن و شوهری نباید تمام وقت آزادشان را با هم صرف کنند. فعالیت های خود را دنبال کنید، مانند رفتن به ورزشگاه یا کلاس های سرگرم کننده در موسسات محلی خود.اگر ارتباط با دوستانتان را قطع کردید تا تمام وقتتان را با همسرتان بگذرانید، برای دیدار مجدد با آنها تلاش کنید.

4.بیش از حد حساس و ناامن بودن:

هیچ ارتباطی به رابطه بدتر از احساس بی ارزش بودن، ضربه نمی زند ، ناامنی منجر به حسادت می شود و اگر قابل اعتماد نباشد، سخت است که به شریک خود اعتماد کنید.اگر مشکل اینجاست، پس شما باید خودتان را اول و مهمترین چیز رابطه بدانید و رابطه را متوقف کنید.اگر همسرتان هیچ کاری انجام ندهد و همچنان در خاطرات روابط گذشته خودش زندگی می کند، شما کسی هستید که باید بایستد.

ناامنی آسیب می زند و شروع به گفتن یک داستان دروغین می کند. مسئولیت رفتار خودتان را بر عهده بگیرید اگر می خواهید گرامی بمانید و رابطه فعلی خود را حفظ کنید، وقت آن است که گذشته را رها کنید. شما دیگر در آنجا زندگی نمیکنید!

اگه از ایراد گرفتن همسرت خسته شدی بخون!

5.به همسرتان بی احترامی نکنید:

همه ما کمی شوخ طبعی و طنز را دوست داریم، اما وقتی که با رفتارهای بی رحمانه و تند و زننده استفاده شوند، به نظر سواستفاده می رسند.این نوع رفتار باعث افزایش حالت دفاعی و آسیب زدن به همسرتان می شود.

دیوارهای بینتان بالا می رود و رابطه خراب می شود، زیرا بر پایه شایستگی و مهربانی نیست. هیچ چیز بدی در کمدی وجود ندارد و فشار دادن دکمه های اذیت دیگران برای بیشتر خندیدن، خوب نیست با این حال، زمانی که ثابت شود، ناراحت کننده و مضر می شود. شریک زندگی خود را از این رفتار آگاه سازید.

اگر شما این رفتار را دارید، به عقب برگردید و بفهمید که خنده دار نیستید و این کار غیر انسانی است ؛ طعنه، می تواند یک نوع شکست و انحراف ناامنی باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۸ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • صفورا نیک زاد

    کاش عارف این متن رو می خوند و در آن تفکر می کرد و در رفتارش تجدید نظر می کرد.