زناشویی | نکات مهم رابطه زناشویی

از دید مردها، یک زن جذاب چه خصوصیاتی داره؟ | دانستنی های مفید زناشویی

مردی که به دنبال ارتباط با یک خانم و نهایتا رابطه زناشویی است، معیارهای بسیار ساده ای در نگاه اول دارد.

رابطه زناشویی
ویکی گردی:

مردان در رابطه زناشویی به دنبال کدام زنان هستند؟  مغز مردان جذابیت زنانه را چطور تعریف می کند؟ زیبایی تعریف های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می کند . بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند . آیا می دانید معیار زیبایی از نظر مردان در رابطه زناشویی چیست و نقطه جذابیت چهره زنانه در ذهن مردان کدام است . این بخش از ویکی گردی را مطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب در زندگی زناشویی برسید.

جذاب ترین چیز در صورت یک زن چیست؟

چهره های ساده و بدون چربی

جذاب ترین ویژگی زنان از نظر مردان سادگی صورت آنهاست . این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع 169 مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره ی زنان را به طور تصادفی در صفحه ی نمایش نشان دادندو از مردان خواستند به این چهره ها نمره دهند .

از نزدیک شدن به همسر، همیناست که میگم! 

این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره های بدون چربی تمایل بیشتری دارند زیرا صورت های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند .

مغز انسان به سمت محرک های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می تواند بین 10 تا 15 درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتورهای بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

جذاب ترین ویژگی زنان از نگاه مردان

زنان خوش اندام

بر خلاف تصورات برخی؛ مردان زنان لاغر را نمی پسندند بلکه مردان شیفته انحناء، پیچ و خمها و قوسهای ظریف اندام زنان میباشند.

زنان با پوست سبزه

مردان پوست تیره و سبزه را بیشتر از پوست رنگ پریده و سفید می پسندند.

از نظر مردان زن جذاب چطور زنیست؟

زنان جوان

مردان ترجیح میدهند با زنی باشند که سنش 2 سال کمتر از آنان باشد. هر اندازه سن مردان افزایش می یابد همسر (جفت) جوانتر و کم سن و سالتر را ترجیح میدهند!

صورت هایی شبیه والدین

اغلب ما جذب صورت هایی می شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آنها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

این رفتار آقایان قطعا خانم ها را عصبانی می کند!! 

ویژگی های بارز یک زن جذاب برای آقایان

آراستگی ظاهری

اگر می خواهید از دید مردان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن ها را بیشتر از چهره تان جذب می کند . بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ ها شاداب و طرح ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا تر به نظر برسید.

آرایش ملایم

مردان همیشه زنانی را دوست دارند که چهره طبیعی دارند و آرایش کمی می کنند . پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

مردان چه خصوصیاتی را در زنان جذاب می دانند؟

خنده روبودن

زنان محبوب، خنده رو هستند زیرا همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است .

چهره های معمولی

بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره های معمولی با ویژگی های متوسط جذاب تر از صورت های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن های مختلف هستند.

این اخلاق خانم ها مثل سم تو رابطست! 

چهره های آشنا

همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره ای برای مردان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره ای خوب را برایشان تداعی کنند . این چهره ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۹۲ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

 • دریا

  ب عنوان ی لاغر دلم شکست💔😔😹

 • مریم

  چرا همش نوشتن مردها چطور زنهایی رو می‌پسندند
  مگه زن لعبت و عروسک مرد هس ک باید خودش رو طبق دل مرد در بیاره
  زنی ک زیبا باشه ولی نجابت نداشته باشه زیبایی نداره
  زیبایی زن نجابت ش هم هس
  در ضمن از این ب بعد مطلب در این باره بنویسید ک زنها چطور مردانی رو می‌پسندند

  • ناشناس

   من زنی رودوست دارم که ازش حرف شنوی وچیزائی روبهم یادبده رودوست دارم. من زنی رودوست دارم که به اعتقادات مذهبی بسیارپایبندباشه چون خانم های مذهبی خوب بلدندکه چطورمیشه دل شوهرانشونوبدست بیارند!من خانمی رودوست دارم که اهل نمازباشدچون خانم های نمازخون چون نمازمیخوننداروم ومهربون هستندچون تنهاچیزی که به انسان ارامش میده نمازهست!وقتی خانمم نمازبخونه دلش اروم میشه وهمیشه بامن مهربون میشه !ولی متاسفانه خانم بنده اصلن اهل نمازوروزه وزیارت نیست !تنهاچیزی که برایشون خیلی مهمترازهمه هست!تنبلی وخواب زمستانی خرس تنبل تشریف داره!

  • ناشناس

   اگه همسرادم نمازخون باشه !مردهم ازخجالتش درمیاد!حداقل من اینطورفکرمیکنم! خیلی دوس داشتم که خانمم مذهبی باشه !ای خدا!چون به چشم دیدم خانم های نمازخون چجورمهربون وخوش قلب هستندوهمیشه باملایمت وباحوصله وارامش باشوهرانشون رفتارمیکنند!.

  • ناشناس

   البته برای عزیزانی ک گفتن چرا نمینویسن زنان از چ اقایونی خوششون میاد هم مطلب زیاده .واینکه درمرد وزن هردو خیانت هست اگر مردی خیانت میکنه درمقابلش زن خائن هم هست .و واقعا چیزایی ک گفتن درسته حداقل ۸۰ درصد

 • صمد اسلامی هستم

  قیافه باید طبیعی باش.با آرایش مخالفم من دوس دارم سبزه باش رنگ پوست

 • Behnam

  عالی بود

 • ناشناس

  زن ازبدوخلقت ازاول اول مظلوم واقع شده،تابوده چنین بودوخواهدبود،
  بنویسیدزنان چه مردهایی رادوست دارند،مردایده آل چه خصوصیاتی بایدداشته باشد؟

 • احسان

  هیچکدوم در مورد من صدق نمی‌کرد.

 • ناشناس

  فعلا جامعه ما مردان زنان دویستا عمل کرده تا به اون هیکل و شکل برسه میپسنده تا زن خودش

 • بهمن

  حق بااین خانم هست البته بهتراینه که دوطرف بدانند چه چیزبرایشان جذابتراست

 • ناشناس

  من از مردی خوشم میاد که که دوستم داشته باشه عاشقتم باشه درکم کنه دوستت دارم یگانه عشق زندهگیم

 • ناشناس

  چراما زنهااینقدرخودمون رارنگارنگ میکنیم وضعف نشون میدیم که فکرمیکنیم بدنیااومدیم تامردی ازماخوشش بیادونیازاون رابرطرف کنیم و اون ماراخوشبخت کندوعاشقمون باشه حالم بهم میخوره ازاینگونه تفکر