شخصیت شناسی با قاب موبایل

بگو قاب گوشیت چه رنگیه تا شخصیتت رو لو بدم!

سلیقه و رنگ مورد علاقه افراد در انتخاب قاب گوشی متفاوت است که همین یکی از رازهای جالب شخصیت شناسی در شماست.

bts-phone-case-model-cover
ویکی گردی:

شخصیت شناسی مدل های مختلفی داره. موضوع شخصیت شناسی امروز سایت ویکی گردی شخصیت شناسی از روی رنگ قاب گوشیه. یا ما همراه باشید تا این شخصیت شناسی جالب رو بخونید.

قاب آبی

اگر برای گوشی موبایل خود قابی آبی رنگ گرفته‌اید،باید بگوییم شما فردی آرام و پیوسته مورد احترام و ستایش دیگران هستید،احساسات و هیجانات خود را کنترل می‌کنید،منظم هستید و پشت کار خوبی دارید.

یکی از کلیدها رو انتخاب کن تا شخصیتت رو بگم!

قاب قرمز

اگر جز کسانی هستید که رنگ قرمز را برای قاب موبایل خود انتخاب می‌کنید،معمولاً تند و سرکش و در عین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستید،شما فردی خوش قلب بوده و در عشق کاملاً فداکارید.

رنگ‌های فانتزی

اگر از طرفداران رنگ‌های خیلی فانتزی مانند نارنجی یا فیروزه‌ای،سبز یا نیلی،بنفش یا ارغوانی و... هستید،معمولاً اجتماعی و خوش قلب بوده و با دیگران خوب رفتار می‌کنید،در انجام کارهای شخصی موفق بوده و روابط شما با دیگران بر پایه اصول و قرارداد است.

ماه تولد عشقت رو بگو تا بگم از کدوم رفتارت بدش میاد؟!

قاب سفید

اگر انتخابتان قاب گوشی سفید و رنگ روشن است، شما انسان خوش قلبی هستید،سرشار از انرژی مثبت بوده و مستقل و فرصت طلب می‌باشید.

قاب صورتی

اگر رنگ صورتی را برای قاب گوشیتان انتخاب می‌کنید، شما فردی هستید که دیگران را به خوبی درک می‌کنید،با اطرافیانتان با ملایمت و لطف رفتار کرده و با گذشت هستید،در کل انسان انعطاف پذیری بوده و گاهی دیگران را به خود ترجیح می‌دهید.

قاب خاکستری یا مشکی

اگر به جای قاب‌های رنگی، قاب خاکستری یا مشکی را ترجیح می‌دهید،باید بگوییم شما فردی محترم هستید که عقاید و نظرات دیگران را به آسانی می‌پذیرید، به شخصیت اطرافیان خود احترام می‌گذارید و از هیچ کمکی به آنها دریغ نمی‌کنید.

قاب‌هایی با طرح‌های قدیمی

اگر شما از مشتریان قاب‌هایی با طرح‌های قدیمی مانند نوار کاست یا پارچه‌های چهارخانه قدیمی و... هستید،ترکیبی از گذشته رویایی و امروز مدرن و وینتیج پسند هستید. اهل نوستالژی بازی بوده و گذشته را بهتر از زندگی امروز می‌دانید و در خانه‌تان همیشه چند وسیله قدیمی وجود دارد.

بگو چطور عطسه می کنی تا شخصیتت رو بگم!!

قاب‌های عروسکی یا گل‌گلی

اگر قاب‌های عروسکی و گل گلی باب میل شماست،روحیه شاد و سرزنده‌ای داشته و از هیچ کمکی برای دوستانتان دریغ نمی‌کنید تا آنها خوشحال شوند،شما بسیار مهربان و با محبتید و گاهی خواستار شکستن و عبور از حد و مرزها هستید.

قاب‌های پر زرق و برق

اگر سلیقه‌تان به طوریست که برای گوشی موبایل قاب‌های پر زرق و برق و مملو از نگین را انتخاب می‌کنید،شما به ظواهر اهمیت می‌دهید،خوش پوش و خوش سلیقه هستید،با ساده زیستی میانه چندان خوبی ندارید،بسیار دست و دل بازید و از نظر مالی به خانواده و دوستانتان کمک می‌کنید.

قاب قهوه‌ای

اگر انتخابتان برای قاب گوشی رنگ قهوه‌ای و خرمایی است،شما فردی با ثبات،شاعر پیشه و کمی فیلسوف مآب هستید. دمدمی مزاج نیستید و به تصمیماتتان عمل می‌کنید،راز نگهدار بسیار خوبی برای دیگران بوده و آنها می‌توانند روی شما حساب باز کنند.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر