متولدین هر ماه | عاشق شدن متولدین هر ماه | متولدین ماه های سال

اگه متولدین این ماه ها عاشقت بشن یعنی خوشبختی!!

امروز میخوام بهتون بگم که کدوم یکی از متولدین هر ماه اکه عاشقت بشن خوشبختت می کنن!!

تست روانشناسی عشق
ویکی گردی:

میزان عشق و علاقه متولدین هر ماه چقدره؟ امروز تو این بخش از سایت ویکی گردی از بین متولدین هر ماه میخوام 5 تا ماه رو بهتون معرفی کنم که با این ماه ها وارده رابطه بشین و عاشقتون بشن خوشبخت ترین آدم دنیا میشین. توجه داشته باشید که مطالب متولدین هر ماه سایت ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

خرداد

شاید هیچکس به اندازه یک خرداد ماهی به فکر ابراز علاقه به عشق زندگیش نباشد. عشق برای یک خرداد ماهی میتواند همه چیز باشد و او از آن دسته افرادی است که برای خوشحال کردن معشوقش دست به هر کاری میزند اما اگر عشقی در کار نباشد محال است بتوان از او رفتارهای چندان خارق‌العاده دید.

بی فکر ترین افراد متولد کدام ماه هستند؟

آذر

عشق برای یک آذر ماهی معنا و مفهوم متفاوتی دارد و او به راحتی عاشق هر کسی نمی‌شود اما اگر شما به قدری خوشبخت باشید که معشوق او شوید، زندگی را برایتان رویایی خواهد ساخت. در ازدواج با یک آذر ماهی عاشق هرگز شک به دل خود راه ندهید زیرا او به قدری به شما اهمیت می‌دهد و شما را یک دوست داشتنی واقعی می‌پندارد که حتی اگر عمداً اشتباهی از شما سر بزند باز هم هوادار شماست تا شما را یاری کند برای آنچه دوست دارید به آن برسید.

مهر

برای یک مهرماهی قرار گرفتن در یک موقعیت عاشقانه واقعی و رسیدن به فردی که از صمیم قلب او را به عنوان نیمه گمشده خود بپذیرد یعنی اوج لذت و رضایت در زندگی. همسر مهرماهی شما تا ابد به شما وفادار خواهد ماند و هرگز در ذهنش کسی را جایگزین شما نخواهد کرد برای همین همسر یک مهرماهی اصیل بودن، لذت دیگری دارد.

مرداد

چقدر خوشبخت است آن زن و مردی که دل یک مرداد ماهی را از آن خود کرده باشد. با یک مرداد ماهی عاشق می‌توانید عشق رویایی افسانه‌ها را در واقعیت تجربه کنید، او با شما خود را کامل می‌بیند و برای همین هرگز شما را رها نخواهد کرد.

عدد شانس متولدین هر ماه در سال جدید چیه؟ + روش محاسبه

فروردین

صاحب دلنشین‌ترین عشق در این لیست فروردینی‌ها هستند؛ افرادی که کمتر تمایل به عاشق شدن دارند اما اگر دل آنها را تصاحب کنید میتوانید خوشبخت‌ترین معشوق دنیا باشید. او برای شما مهربان‌ترین همسر و بهترین همراه خواهد بود و هر روز را برایتان زیباتر از روز قبل خواهد ساخت.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر