پرو لباس با هوش مصنوعی

با هوش مصنوعی گوگل، مجازی لباس پرو کن! | قبل از خرید ببین لباس بهت میاد یا نه؟

هوش مصنوعی جدید گوگل به کاربران اجازه می‌دهد لباس‌ها را به‌صورت مجازی امتحان کنند.

هوش مصنوعی
ویکی گردی:

گوگل همیشه برای مدل‌ های هوش مصنوعی اشتیاق زیادی داشته و حالا ویژگی جدیدی را برای خرید راه‌اندازی کرده که کاربران می‌توانند از طریق این ابزار هوش مصنوعی لباس‌های مختلف را روی مدل‌های واقعی امتحان کنند. هوش مصنوعی جدید گوگل، ابتدا تصویری از لباس مدنظر کاربران می‌گیرد و سپس تلاش می‌کند تا نحوه پوشیدن، تا شدن، چسبدن و حتی چین و چرک‌های آن را روی مجموعه‌ای از مدل‌های واقعی در حالت‌های مختلف پیش‌بینی کند.

این ویژگی از یک مدل انتشاری جدید که به‌صورت داخلی توسط گوگل توسعه پیدا کرده، پشتیبانی می‌کند. مدل‌های انتشاری که Stable Diffusion و DALL-E 2 نیز از آن‌ها استفاده می‌کنند، به‌گونه‌ای آموزش داده شده‌اند که نویز یک تصویر ابتدایی را کم می‌کنند و آن را به‌صورت گام‌به‌گام به هدف اصلی نزدیک می‌کنند.

با هوش مصنوعی ببین چه رنگ مویی بهت میاد + ویدیوی آموزش

پرو مجازی لباس‌ها با هوش مصنوعی جدید گوگل

هم‌اکنون، خریدارانی که از Google Shopping استفاده می‌کنند، می‌توانند لباس‌های زنانه‌ای از برندهایی مانند H&M و Anthropologie را به‌طور مجازی امتحان کنند. لباس‌های مردانه نیز در اواخر امسال به این ویژگی مجهز خواهند شد.

«لیلیان رینکن»، مدیر ارشد خرید گوگل در پست وبلاگ این شرکت، می‌نویسد: «زمانی که لباس‌ها را در فروشگاه امتحان می‌کنید، می‌توانید فوراً متوجه شوید که برای شما مناسب هستند یا خیر». او سپس به یک نظرسنجی اشاره می‌کند که نشان می‌دهد 59 درصد از خریدارانی که کالاهای خود را به‌صورت آنلاین خریداری می‌کنند، نسبت به آن‌ها احساس نارضایتی دارند، زیرا در مقایسه با انتظار خود، محصول متفاوتی دریافت کرده‌اند.

البته فناوری آزمایش مجازی لباس چیز جدیدی نیست. آمازون از چندین سال پیش امکان پرو مجازی لباس را به کاربران خود ارائه کرده بود. Walmart و ادوبی نیز مدل‌های مشابهی را برای امتحان کردن لباس‌ها به‌طور آنلاین فراهم کرده‌اند.

با هوش مصنوعی گوگل، کارت پستال مورد علاقت رو بساز + آموزش

علاوه بر این ویژگی، گوگل همچنین قصد دارد گزینه‌هایی را برای تفکیک کردن لباس‌ها با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های تطبیق بصری ارائه می‌کند. این فیلترها که در فهرست‌های محصولات Shopping موجود هستند، به کاربران اجازه می‌دهند با استفاده از ورودی‌هایی مانند رنگ، سبک و الگو جستجوهای خود را محدود کنند.

منبع: دیجیاتو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر