هوش مصنوعی | کارت پستال | ساخت کارت پستال با هوش مصنوعی | ابزارهای هوش مصنوعی

با هوش مصنوعی گوگل، کارت پستال مورد علاقت رو بساز + آموزش

گوگل با راه اندازی ابزار جدیدی امکان ساخت و تبدیل کارت پستال های شعر تولید شده توسط هوش مصنوعی به یک اثر هنری و موضوع دلخواه را فراهم می کند.

هوش مصنوعی
ویکی گردی:

به نقل از تکناک، کاربرد جدید هوش مصنوعی طراحی کارت پستال! افزودن کارت پستال‌های شعر به عنوان بخشی از طراحی مجدد گسترده‌تر گوگل در برنامه Arts & Culture و ارائه ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد در سایر سرویس‌ها، مانند ایجاد متن در Docs و توانایی تولید کد با هوش مصنوعی در Sheets است.

کارت‌پستال‌های شعر در برنامه و وب‌سایت «Arts & Culture گوگل» وجود دارد، در این برنامه می‌توان از میان انواع مختلف سبک اشعار، از جمله sonnet (غزل)، limerick(شعر فکاهی)،  ode(قصیده)، elegy(مرثیه) و موارد دیگر انتخاب کرد.

جدیدترین شاهکار هوش مصنوعی: تشخیص بیماری با هوش مصنوعی

هوش مصنوعی نقاشی مورد نظر بر روی جلد کارت پستال و محتوای شعر را بر اساس موضوع تایپ شده در قسمت مولد، مانند «اقیانوس» یا «بهار» تولید می‌کند. برخی از آثار قابل استفاده عبارتند از: موج بزرگ کاناگاوا، جیغ، شب پرستاره و بسیاری دیگر.

هوش مصنوعی

سپس هوش مصنوعی تمام انتخاب‌های شما را در شعر ترکیب و امکتن اشتراک با دیگر افراد را فراهم می‌کند. به گفته گوگل اشعار با استفاده از مدل زبان بزرگ PalM 2 عرضه‌شده در اوایل سال جاری، تولید می‌شود.

با این ابزار هوش مصنوعی قیافه بچه آیندت رو از الان ببین + آموزش

علاوه بر تولید شعر، این برنامه اکنون امکان پیمایش در فید شخصی‌سازی شده از نکات مهم فرهنگی و بهبود روند جستجوی خود با تنظیم موضوعات فرهنگی مورد نظر را فراهم می‌کند.

هوش مصنوعی

گوگل همچنین یک «چرخ لنگر فرهنگی» اضافه کرده است که به کاربر امکان مرور محتوای مربوط به موضوع مورد نظر را می‌دهد. در حال حاضر، فقط می‌توان به برنامه بازطراحی شده Arts & Culture در اندروید دسترسی داشت، و نسخه iOS به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد.

 

منبع: تکناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر