طالع بینی | ستاره شناسی | طالع بینی سال 1403 | طالع بینی رابطه

ستاره شناس مشهور درباره عشق و روابط شما در سال ۲۰۲۴ چه می‌ گوید؟

در ادامه، می‌توانید طالع بینی راسل گرانت از متولدین صور فلکی مختلف در زمینه‌ی عشق و روابط عاطفی در سال ۲۰۲۴ را بخوانید.

طالع بینی
ویکی گردی:

راسل گرانت یکی از مشهورترین و تاثیرگذارترین ستاره شناسان جهان است. او بیش از ۴۰ سال است که طالع بینی می‌نویسد و راهنمایی‌های نجومی ارائه می‌دهد و میلیون‌ها خواننده و بیننده را در بستر‌های مختلف رسانه‌ای جذب می‌کند. او به خاطر شخصیت کاریزماتیک، پیش بینی‌های دقیق و علاقه اش به طالع بینی معروف است. طالع بینی تخصص اوست، زیرا معتقد است که می‌تواند به مردم کمک کند تا خود، روابط و سرنوشت خود را درک کنند.

برج حمل (۱ فروردین – ۳۰ فروردین)

ونوس همراه با عطارد در برج شما، صحنه عشق را مشتعل خواهند کرد. اگر فکر می‌کنید درباره هنر عشق همه چیز را می‌دانید، برایتان غافلگیری در راه است. درس‌های تازه و ظریفی را از یک معلم شگفت انگیز خواهید آموخت. دوستی‌هایی که در سپتامبر آغاز می‌شوند شاید دوام نیاورند، اما برایتان بسیار الهام بخش خواهند بود و محدوده دوستی‌های اجتماعی شما را گسترش خواهند داد. یک سفر ناگهانی که در نوامبر باید انجام دهید و اگر مجرد هستید به یک علاقه عاشقانه جدید منجر خواهد شد. امکانات تازه عاشقانه شما را از هیجان لبریز خواهد کرد.

طالع بینی بر اساس ماه تولد در سال 1403 | طالع بینی چینی سال 2024

برج ثور (۳۱ فروردین – ۳۰ اردیبهشت)

زندگی همان ابتدای سال جالب می‌شود و شما به طور غیرمعمولی مشتاق امتحان کردن ایده‌های جدید و جدی گرفتن علایق متفاوت خواهید بود. اگر همه انرژی خود را صرف زندگی عاشقانه تان نمی‌کنید، به خاطر فعالیت‌های دیگری شماست. این به معنای غفلت از دوستان و عزیزان نیست، اما مرز‌های محکمی را تعیین خواهید کرد. ونوس وعده یک ماه هیجان انگیز در مه را به شما می‌دهد. از برخی غافلگیری‌های عاشقانه شگفت زده خواهید شد. اگر مجرد هستید، رابطه‌ای که در نوامبر آغاز می‌شود، به یک اتحاد طولانی و ماندگار تبدیل خواهد شد.

برج جوزا (۳۱ اردیبهشت – ۲۹ خرداد)

شما در ابتدای سال به طرز شگفت آوری با تغییرات خلق و خوی همسرتان سازگار خواهید شد. توافقات جدید میان شما پیوند‌ها را محکم خواهد کرد. سفر کردن با خانواده و دوستان در تابستان چه سفری طولانی باشد چه مجموعه‌ای از سفر‌های کوتاه برای لذت، برایتان شادی به ارمغان می‌آورد. می‌توانید در پاییز به شهودتان در امور عاشقانه و مالی اعتماد کنید. حتی اگر پیشرفت گاهی اوقات دردناک و آهسته به نظر برسد، انتخاب‌های درستی خواهید کرد. عجله نکنید وگرنه ممکن است با یک کلمه یا بی احتیاطی همه چیز را خراب کنید.

برج سرطان (۳۰ خرداد – ۳۱ تیر)

کار گروهی از ژانویه تا مه منبع الهام بزرگی خواهد بود. هر چیزی که با اجتماع، کار اجتماعی یا سیاست محلی شما مرتبط باشد به نفع شما تمام خواهد شد. در تابستان مسئولیت‌های جدید رابطه‌ای را برعهده خواهید گرفت و اگرچه می‌دانید کار درستی انجام می‌دهید، طبیعی است که لحظاتی اضطراب داشته باشید. یک همکاری در اکتبر به خاطر تمایل شما برای اختصاص زمان بیشتر به یک نفر ویژه قوی‌تر خواهد شد. مجرد هستید؟ در پایان سال به کسی که برایتان هیجان انگیز است، جذب خواهید شد.

برج اسد (۱ مرداد – ۳۱ مرداد)

در طالع بینی روابط عاطفی شما آمده است که به محض شروع سال احساس پیشرفت در تمام روابط شما به وجود می‌آید. تعهدات محکمی ایجاد می‌شود و وقتی قولی می‌دهید، به آن پایبند خواهید ماند. جریان مداومی از دوستان، بستگان و میهمانان در بهار شما را سر حال نگه خواهد داشت. علاقه نشان دادن به آنچه در اطرافتان اتفاق می‌افتد به شما کمک می‌کند تا احساس درگیری بیشتری با محیط زندگی خود داشته باشید.

برج سنبله (۱ شهریور – ۳۱ شهریور)

در ژانویه ابتکار عمل را به دست بگیرید و مردم پیشنهاد‌های شما را خواهند پذیرفت. سخت کار می‌کنید و فرصت زیادی برای استراحت نیست. برنامه‌های عاشقانه مورد بحث قرار خواهند گرفت. با این حال، ممکن است مجبور شوید تا بهار صبر کنید تا این برنامه‌ها را اجرا کنید. زندگی و عشق در پایان مه ویژگی غیرقابل پیشبینی پیدا خواهند کرد. گاهی اوقات احساس می‌کنید رویداد‌ها خارج از کنترل شما هستند. آنچه در روابط رخ می‌دهد، بیشتر مربوط به شرایط است تا انتخاب. مجرد هستید؟ شاید دیگر زیاد طول نکشد. ممکن است در دسامبر پیوندی همیشگی برقرار کنید.

به متولدین این 4 ماه اعتماد نکنید! | طالع بینی چینی متولدین هر ماه

برج میزان (۱ مهر – ۳۰ مهر)

خوش بینی به ظاهر بی حد و حصر شما با شروع سال، توجه عاشقانه زیادی را به خود جلب می‌کند. در ماه آوریل تمام تلاش خود را برای یک رابطه جدید خواهید داد. تنها امید شما این است که کار کند – در واقع شما مصمم هستید که آن را عملی کنید. خبر‌های خوشایندی از ماهیت زندگی مشترک شما در مسیر خوشبختی عاشقانه در ماه اکتبر در راه است. عطارد در علامت شما به شما کمک می‌کند تا با دوستان و عزیزان خود به روش‌های جذاب ارتباط برقرار کنید. به دلیل عشق، تفاهم و پیوند معنوی که بین شما و شریک زندگیتان در حال رشد است، با پایان سال، در کمال لذت عاشقانه خواهید بود.

برج عقرب (۱ آبان – ۳۰ آبان)

به نظر میرسد خوشبینی بی حد و حصر شما در ابتدای سال توجه عاشقانه زیادی را جلب خواهد کرد. در آوریل همه وجودتان را وقف یک رابطه جدید خواهید کرد. اخبار خوشحال کننده مشترک در اکتبر شما را بر مسیر خوشبختی عاشقانه قرار خواهد داد. عطارد در برج شما به شما کمک خواهد کرد به روش‌های جذابی با دوستان و عزیزان ارتباط برقرار کنید. عشق در پایان سال لذت بخش است، زیرا پیوند عاشقانه، درک متقابل و معنوی میان شما و همسرتان در حال رشد است.

برج قوس (۱ آذر – ۳۰ آذر)

همسر شما چیز ویژه‌ای برای شما در ژانویه ترتیب خواهد داد. نسبت به ایده‌های او پذیرا باشید. مجرد هستید؟ فرصت‌های رابطه جدید احتمالاً بین ژانویه و مه وجود دارد. با مشتری در برج مقابل شما، اشتیاق بالا است و خوشبین خواهید بود که در امور شراکتی موفق خواهید بود. آوریل زمان خوبی برای نزدیک‌ترین روابط شما و تصمیم گیری‌های مشترک است. همسرتان نسبت به معمول مشتاق‌تر به مصالحه خواهد بود و شما نیز با تمام وجود همکاری خواهید کرد.

برج جدی (۱ دی – ۲۹ دی)

طالع بینی روابط عاطفی شما می‌گوید که با شروع سال، رابطه قدرتمندی بین شما و فرد دیگری به وجود می‌آید. لحظات رمانتیک و اجتماعی بین ژانویه و مه به شیوه‌ای مثبت و دلپذیر گسترش می‌یابد. اگر مجرد هستید، این شرایط می‌تواند یک فرصت ازدواج باشد. حلقه اجتماعی شما با جذب دوستانی مانند هنرمندان، شاعران، روانشناسان، نوازندگان و رقصندگان در حال تغییر است. به اشتراک گذاشتن باور‌های معنوی مشابه در روابط عاشقانه اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با پایان سال، سورپرایز‌های کوچک به روابط شما تنوع می‌بخشد و به روابط عاشقانه می‌پردازد. در دسامبر یک استراحت عاشقانه ترتیب دهید.

برج دلو (۳۰ دی- ۲۹ بهمن)

روابط خانوادگی با شروع سال پایدارتر به نظر می‌رسد. بازگشت به روال‌های آشنا در بهار به خوبی انجام می‌شود، اما از ایده‌هایتان برای ایجاد پیشرفت در زندگی‌تان دست نکشید. فقط به دیگرانی که نزدیک شما هستند فرصت دهید تا با برنامه‌های شما سازگار شوند. در تابستان، هر نوع شراکتی فراز و نشیب خواهد داشت. توانایی شما در تحمل سختی‌ها به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که عشق واقعی می‌تواند بر هر شکستی غلبه کند. محبوبیت اجتماعی شما با پایان سال هیچ حد و مرزی نخواهد داشت. زهره در نشانه شما شهود شما را افزایش می‌دهد.

توصیه های عجیب برای جلوگیری از بدشانسی در سال اژدها چینی!! + عکس

برج حوت (۳۰ بهمن – ۲۹ اسفند)

بر اساس طالع بینی روابط عاطفی شما، دیدگاه مثبت و دلسوزانه شما با شروع سال، علاقه عاشقانه را به خود جلب می‌کند. اگر در حال حاضر شریکی دارید، از او انتظار داشته باشید که توجه بیشتری داشته باشد. آن‌ها احساس می‌کنند برای محبت شما رقابتی در کار است. آیا مجرد هستید؟ از فرصت‌های معاشرت حداکثر استفاده را ببرید. در تابستان، یک ارتباط روحانی و حسی با فردی برقرار می‌کنید که عاشق شدن را برای شما آسان می‌کند. دستاورد‌های شغلی شما ممکن است در پاییز چشمگیر باشد، اما بزرگترین دستاورد شما پیوند‌های معنادار عاشقانه و دوستی است که اکنون شکل گرفته است.

 

منبع: فرارو
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر