طالع بینی | طالع بینی ثروت | طالع بینی کف دست

خط های کف دستت راز پولدار شدنت رو لو میدن!! | طالع بینی ثروت با خطوط کف دست

طالع بینی ثروت با خطوط کف دست برات مشخص میکنه درآینده چقدر ثروتمند میشی! همراه ما باش تا بهت آموزش بدم.

طالع بینی
ویکی گردی:

فال و طالع بینی ثروتمند بودن شما به میزان اعتقاد و باور شخصی شما بستگی دارد . به طور کلی طالع بینی ثروت با خطوط کف دست با بررسی بعضی از علائم مثل رنگ ، نرمی ، وجود نقاط قابل توجه و... به شما میگوید که در آینده چقدر میتونی پول در بیاری ! اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد یا ثروت بزرگ هستید به شما پیشنهاد میکنم که قبل از شروع هر کاری ، جدید ترین طالع بینی ثروت را در مطلب زیر مطالعه کنید.

آموزش کف بینی خط ثروت و خط موفقیت

قبل از خواندن کف دست باید دست درست را انتخاب کرد. تفکرات متفاوتی در این مورد وجود دارد. برخی بر این باورند که باید دست راست زنان و دست چپ مردان را خواند. اما یکی از دست‌ها، اصلی است و دیگری نه. دست چپ معمولا خصوصیات فیزیکی و مادی که با آن متولد شده‌اید را نشان می‌دهد و دست راست نشان می‌دهد که وقتی بزرگ شدید چه چیزهایی برای‌تان اتفاق می‌افتد. بنابراین در کف بینی، دست راست، دست اصلی است و دست چپ، دست مکمل. در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا نکات بسیار خواندنی و واقعی از کف بینی خط سرنوشت را بدانید.

در این بخش آموزش کف بینی خط ثروت و خط موفقیت را آورده ایم. کف بینی از قدیم الایام ودر بیشتر تمدن ها وجود داشته اسـت . این کـه اعتقادی بـه آن داشته باشیم یا خیر بستگی بـه باورها و اعتقادات شخصی خودمان دارد. علائم زیادی در کف بینی وجود دارد که نشان می‌دهد ثروتمند خواهید شد یا نه . حالا ما را دنبال کنید تا ببینید آیا خطوط پول را دارید یا نه !

 

کف بینی

کف بینی خط ثروت

در کف بینی خطوط پول وجود دارد. اینها خطوطی رو بـه بالا در زیر انگشت کوچک هستند. اگر تعداد آن‌ها زیاد بوده وعمیق، واضح و راست باشند نشان می دهد کـه شـما باهوش بوده ودر سرمایه گذاری موفق هستید. بـه علاوه افراد توانمند زیادی هستند کـه در زندگی به شما کمک میکنند. اگر خط خورشید شـما نیز راست و واضح باشد، می توانید هم بـه شهرت برسید هم بـه ثروت.

متولدین کدوم ماه ها پاک ترین قلب ها رو دارن؟!

کف بینی

 

انواع خطوط برای نشان دادن پول و ثروت:

1-خط پول موج‌دار

نشانه این اسـت کـه ثروت شـما در زندگی ثابت نیست. شـما مشکلات زیادی در کسب و کار و شغل خواهید داشت. اگر می‌‌خواهید بـه موفقیت برسید، بـه تلاش بیشتری برای بالا بردن خود نیاز دارید بدون توجه بـه توانایی و فرهنگ !

کف بینی

 

2-خط پول متناوب

نشانه شانس بد در ثروت است. شما در مدیریت کسب و کار و شغل با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. به علاوه، اگر شخصیتی تحریک‌پذیر و بی تحمل دارید، فردی هستید که توانایی پول درآوردن ندارید

کف بینی

3-تشخیص از روی خط خورشید

خط خورشید که یک خط عمودی است و زیر انگشت حلقه قرار دارد، نشانه محبوبیت، شهرت و موفقیت فرد است. بنابراین، اگر خط خورشید خوبی دارید، احتمالا موفق می‌شوید.

– یک خط شاخه‌ای که از خط خورشید آمده و به سمت انگشت کوچک می‌رود نیز خط پول نام دارد. اگر چنین خطی دارید، نشان می‌دهد شما ذهنی اقتصادی دارید، می‌توانید از دیگران کمک بگیرید و توانایی در مدیریت پول دارید. بنابراین، احتمال زیادی دارد که ثروتمند شوید.

متولدین کدوم ماه با نیش و کنایه صحبت می کنند؟

– اگر شاخه خط خورشید به خط پول و خط خورشید متصل شود، احتمالا پولی غیر منتظره را در زندگی به دست می‌آورید. احتمالا ثروت زیادی را به دلیل شهرت کسب می‌کنید. به این معنا که درآمد زیادی را از کار پاره وقت به دست می‌آورید.

– اگر خط پول و خط خورشید توسط خطوط افقی کوتاهی قطع شوند، احتمالا باید به دنبال مردان زیبایی باشید که بر شهرت شما تاثیر گذاشته و ثروت شما را می‌دزدند. همچنین باید از نشان دادن ثروت به عموم اجتناب کنید

 

4- کف دست با شکل M ( علامت M بر کف دست)

خط پول

در کف بینی چینی، اگر خط شغلی فردی از سمت خط سر به بالا رفته و به خط عشق برسد، با خط عشق، خط سر و خط زندگی، حرف M را می‌سازد. اگر این علامت را روی دست خود دارید، قبل از ۴۰ سالگی به ثروت زیادی می‌رسید. اگر در این سن موفق نیستید، نشان می‌دهد که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید یا تلاش‌هایتان در مسیر درست نبوده‌اند.

 

5- رنگ کف دست

به طور کلی اگر کف دست شما رنگ سفیدی داشته باشد، نشان می‌دهد شما با یک مرد یا زن ثروتمند ازدواج می‌کنید و ثروتمند می‌شوید. اگر قرمز باشد، پول درآوردن برای‌تان سخت است. کف دست زرد تیره نشان می‌دهد که احتمال ازدواج شما با یک فرد ثروتمند کم است. اگر نقاط قرمزی روی کف دستتان است، نشانه خوبی از ثروت است. این نوع کف دست معمولا کف دست کبدی گفته می‌شود. اگر چنین نقطه‌هایی روی دست خود دارید، می‌توانید کسب و کاری را از صفر شروع کنید و در کسب و کار موفق باشید.

 

6- کف دست نرم و چاق

در کف بینی چینی، فردی کـه کف دست نرم و چاق دارد طبق معمول بـه ثروت و افتخار می رسد. بر عکس، با کف دست سفت و باریک شـما هیچ ارتباطی با ثروت نخواهید داشت. ازدواج شـما با یک مرد ثروتمند غیر ممکن اسـت.

متولدین ماه های مختلف چقدر امید به زندگی دارند؟

7- خط مدیریت پول

در کف دست، طبق معمول یک خط افقی وجوددارد کـه در بالای خط عشق و بـه موازات آن اسـت. این خط طبق معمول توانایی مدیریت پول در فرد را نشان میدهد.

کف دست با شکل M

اگر چنین خطی با طول متوسط دارید، در مسائل پولی دانا هستید و می دانید چگونه باید مراقب دیگران بود. حتی اگر روزی کار نکنید، شریک شـما بسیار توانا و ثروتمند خواهد بود. میتوانید در مدیریت پول بـه او کمک کنید.

 

8- خط ازدواج

اگر خط ازدواج شما به سمت بالا و به سمت انگشت حلقه کشیده شود و ستاره‌‌ای نیز در انتها داشته باشد، شما با مردی ثروتمند یا مردی معروف ازدواج می‌کنید. بنابراین، درزندگی نگران پول نیستید

 

اشکال خط ثروت :

1-شاخه رو به بالای خط سر

اگر خط سر شما یک شاخه رو به بالا داشته باشد، نشانه این است که شما در درآوردن پول مهارت دارید. شما در فکر کردن خوب هستید، پول را دوست دارید و می‌دانید چگونه از آن استفاده کنید. در مورد کسب و کارهایی که میزان موفقیت کمی دارند، باید به درستی تصمیم گرفته و وارد آن‌ها نشوید. همچنین توانایی زیادی در بردن شرط‌بندی دارید

 

2- برآمدگی‌ های کف دست

اگر برآمدگی‌های زیر یا بین انگشت اشاره و انگشت وسط، انگشت وسط و انگشت حلقه، انگشت حلقه و انگشت کوچک کاملا رشد کرده باشند، نشانه شانس خوب در درآوردن پول اسـت. اگر چنین برآمدگی‌هایی دارید در درآوردن پول متخصص هستید و می دانید چگونه از راه‌های آسان پول کافی درآورید. از نظر شخصیتی، باهوش و انعطاف‌پذیر هستید و قانون خوبی در ارتباط با دیگران دارید. بنابراین، بـه دست آوردن ثروت زیاد، برایتان آسان اسـت.

 

کف دست

 

برآمدگی کامل تیر

برآمدگی تیر کـه در پایه انگشت کوچک وجوددارد نشانه خرد و توانایی فکر کردن اسـت. با برآمدگی کامل تیر، شـما در مدیریت کسب و کار خوب بوده و بخت خوبی در ثروت دارید.

کف بینی

 

خط چشمان ققنوس

اگر خط‌های بالای اولین مفصل انگشت شست، یک دایره بسازند و شبیه به چشم ققنوس باشند، شما با مرد یا زنی ازدواج می‌کنید که باعث می‌شود در طول زندگی نگران پول نباشید.

میدونی ایموجی ماه تولدت کدومه؟ | ویژگی متولدین هر ماه بر اساس ایموجی

خطوط در انتهای انگشت شست

خطوط واضح در زیر انتهای انگشت شست، نشانه ثروت است. اگر چنین خطوطی دارید، می‌توانید با تلاش به ثروت برسید. همچنین در پس‌ انداز پول خوب هستید.

خطوط در برآمدگی زهره

پنجره‌های مشبک زهره « در پایه انگشت شست» خطوط مهمی در کف بینی هستند. اگر برآمدگی زهره نیز خوب رشدکرده باشد، نشان میدهد کـه با کسب و کار خانوادگی یا بـه هر دلیل دیگر، ثروتمند میشوید.

 

نتیجه گیری : بحث ثروت یک فرد می تواند با خواندن خطوط کف دست تحلیل شود. بـه هرحال، کسب پول زیاد کاملا از روی خطوط پول کف دست مشخص نمی شود. باید بینی، صورت، ظاهر و غیره نیز خوانده شوند. مهم ترین چیز برای فهمیدن اینکه ثروتمند میشوید یا نه، تلاش شـما برای خلق ثروت اسـت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر