تست شخصیت شناسی | شخصیت شناسی عشق | تست عشق

یکی از عکس ها رو انتخاب کن، تا بگم چقدر آدم رمانتیکی هستی؟؟

با انجام این تست عاشقانه هم میزان عشق خودترو بدون هم بفرست تا برای پارترنت تا بفهمی چقدر رمانتیکه!!

تست روانشناسی عشق
ویکی گردی:

اگه می خواین میزان عشقتون رو بدونین این تست شخصیت شناسی رو انجام بدین. برای انجام این تست شخصیت شناسی باید یکی از تصویر های قلب رو انتخاب کنید و در ادامه متن مربوط بهش رو بخونین. در ادامه با تست شخصیت شناسی همراهمون باشین.

62611f6b8d4e6

شماره 1

در زمینه ابراز عشق چندان ماهر نیستید. نهایت کاری که می‌توانید بکنید فرستادن یک نامه به همراه کادویی کوچک برای محبوبتان است. دوست دارید اطرافیان بدانند که شما نگران آنهایید ولی برای این منظور قدمی برنمی‌دارید.

طالع بینی بر اساس ادویه متولدین هر ماه + فیلم

شماره 2

شما جز آن دسته آدم‌هایی هستید که دوست دارید کسی دنبالتان تا فرودگاه بیاید و به شما بگوید که تنهایش نگذارید و با او ازدواج کنید. از سوی دیگر ممکن است شب عروسی همسرتان را قال بگذارید و بگویید نمی‌توانید مسئولیت‌پذیر باشید!

شماره 3

شما به دنبال آزادی هستید. دوست دارید به شما فضا داده شود تا راهی را که دوست دارید انتخاب کنید. فردی مستقل هستید و از رقابت بیزارید. دوست ندارید تحت فشار باشید و ترجیح می‌دهید از وقتی که دارید لذت ببرید و عجله‌ای در کارها نداشته باشید.

میخوای بدونی چقدر فضولی؟ این تست رو انجام بده!

شماره 4

شما فقط در حریم خصوصی خود رفتاری عاشقانه دارید. از نظر شما عشق چیزی سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز و البته خصوصی است! شما فردی عاشق هستید به شرطی که زمان و مکان آن مهیا باشد.

شماره 5

شما اصلا فرد رمانتیکی نیستید. از نظر شما قرارهای عاشقانه وقت تلف کردن است. ترجیح می‌دهید بجای حرف زدن با عملتان به کسی اثبات کنید که می‌توانید همسر مناسبی برای او باشید.

شخصیت شناسی از روی انگشت شصت | شصت تو چه شکلیه؟

شماره 6

اگر فرد مناسبی را برای زندگی بیابید می‌توانید فرد رمانتیکی باشید اما برای افرادی که ارتباط با آنها تنها جنبه خوشگذرانی دارد فرد رمانتیک و عاشقی نیستید.

منبع: دلگرم
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر