شخصیت شناسی | شخصیت شناسی از مدل حمام کردن

نوع حمام کردنتان شخصیت تان را لو می دهد!

تو این شخصیت شناسی میخوام بر اساس این که وقتی میرین حموم اول کجابی بدنتون رو می شورین شخصیتتون رو حدس بزنم.

حمام
ویکی گردی:

مطالب شخصیت شناسی همیشه برای مردم جالب و دوست داشتنی بوده برای همین تو این بخش از سایت ویکی گردی یه شخصیت شناسی با نحوه حمام کردن رو براتون آوردم. در ادامه با این شخصیت شناسی با ما همراه باشید.

شخصیت شناسی جالب با نحوه حمام کردن شما

1. اگر ابتدا صورت خود را می شویید:

صورتمان اساسا از تمام 5 حس :بویایی، دیداری، چشایی، لامسه و شنیداری مراقبت می کنید و این بدان معنی است که شما در مورد این که چگونه دیده می شوید بسیار نگران هستید و می خواهید مراقبت بیشتری در این رابطه انجام دهید و شما همیشه در مورد آنچه که دیگران در مورد شما فکر می کنند نگران و حتی گاهی اوقات ناراحت و یا احساس استرس می کنید و ممکن است احساس خجالت هم نیز داشته باشید و در کل برای این افراد سخت است که چیزِ بدی راجب خودشان بشنوند.

2. اگر ابتدا بازو ها یا پاها را میشویید:

اگر از کسانی هستید که ابتدا به پاهای خود توجه می کنید، می توانید خود را یک فرد فروتن بدانید و با این حال، از طرفی بازو ها یا پاها نیز نماد قدرت و حقیقت است پس بنابراین، اول شستن آنها نشان می دهد که شما هیچ ترسی از ابراز انتخاب های خود ندارید ,اگر ابتدا زیر بغل خود را می شویید، به احتمال زیاد در محافل اجتماعی یک شخص قابل اعتماد و معتبر هستید , همچنین کسی هستید که از انجام کار سخت نمی ترسد.

3. اگر ابتدا بالاتنه خود را می شویید

اگر متوجه شدید که اول بالاتنه خود را در حین استحمام می شورید ، احتمالا فرد مطمئن و راحت هستید و بسیار اهل عمل و رک می باشید و شما کاملا مصمم هستید و سردرگمی به سختی روی شما تأثیر می گذارد و دوست دارید که مستقل باشید و مردم شما را بابت این موضوع تحسین می کنند.

4. اگر اول موهای خود را می شویید:

اگر شما ابتدا سر یا موی بخشی از بدنتان را در حمام می شویید، فردی هستید که نظم را دوست دارد و قسمت بالای بدن شما به طور کلی قدرت را نشان می دهد و چنانچه در نمناک اشاره کرده ایم همچنین زمان را بخوبی مدیریت می کنید و برای وقت شناسی ای که دارید، شناخته شده هستید و شما اغلب در هنگام انتخاب دوستانتان بیشتر به ذهن توجه می کنید تا ثروت.

5. اگر ابتدا شانه ها و گردن خود را می شویید.

اغلب افراد سخت کوش ، اول قسمت گردن و شانه خود را می شورند، شانه ها تحمل بار سنگین را نشان می دهند و یعنی همیشه می خواهند با کمال از دست همه چیز رهایی یابند و عملیشان کنند. شما یک فرد مثبت هستید و همچنین از همه به یک میزان انتظار دارید و بسیار اهل رقابت هستید و می خواهید یک قدم جلوتر از هر کس دیگری باشید.

6. اگر ابتدا کمر خود را می شویید

کمر شما انعکاس آگاهی شما است که پشت شامل ستون فقرات و سیستم عصبی شما است که نقش مهمی در عملکرد مغزتان ایفا می کند و به این معناست که شما همیشه بسیار محتاط هستید و به راحتی به مردم اعتماد ندارید و شما همچنین عادت به انجام کارهای عمیق و دقت در تصمیم گیری دارید و تنهایی برای افرادی مانند شما پایان همه چیز نیست، بلکه فرصتی برای لذت بردن از آن است.

لطفا توجه داشته باشید که این آزمون فقط برای اهداف سرگرم کننده است و نمی توان آن را یک نظر حرفه ای دانست.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر