معرفی بوتیک هتل حنا | نمای داخلی بوتیک هتل حنا

بوتیک هتل حنا، هتل 90 ساله در قلب تهران + ویدیو

در این مطلب از بخش هتل و اقامتگاه سایت ویکی گردی بوتیک هتل حنا که از بازسازی به عمارت 90 ساله ساخته شده رو یهتون معرفی می کنیم.

بوتیک هتل حنا
ویکی گردی:

داستان بوتیک هتل حنا، از بازسازی یک خانه ۹۰ ساله در کوچه لولاگر، یکی از شناخته شده‌ترین کوچه‌های مرکز تهران آغاز می‌شود. بوتیک هتل حنا نمایی از تهران معاصر است؛ با لایه‌های متعددی که از ۹۰ سال پیش تا امروز به آن افزوده شده است. بوتیک هتل حنا تجربه‌ای از لایه‌های متفاوت زندگی در تهران را به شما ارائه می‌کند.

  • آدرس: تهران، خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک 3

تجربه‌ای منحصر به فرد از حضور در قلب یک شهر شلوغ و پرآشوب؛ تجربه‌ای امروزین از هنر، معماری، دیزاین و مهمان‌نوازی انسان معاصر تهران.

4 تا از هتل های مناسب سفر کاری در تهران

بوتیک هتل حنا اولین محصول پروژه بازآفرینی شهری شرکت معماری باغ ایرانی است. ساختمان در سال ۱۳۹۵ توسط این شرکت خریداری شد.

فرایند مرمت ساختمان دو سال طول کشید و با پایان آن، بوتیک هتل حنا در زمستان ۱۳۹۷ کار خود را آغاز کرد. این مجموعه ۷ اتاق و فضاهای جانبی شامل رستوران، پلتفرم و پاپ‌آپ دارد.

معماری داخلی بوتیک هتل حنا که برگرفته از سبک معماری معاصر ایران و جهان است، فضای امروزی و صمیمانه‌ ای را برای ثبت یک تجربه به یادماندنی مهمانانش خلق کرده است.

 

 

منبع: بوتیک هتل حنا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر