ساحل طلاق | عکس های ساحل طلاق | معرفی ساحل طلاق

جزیره ای بنام طلاق در کنار جزیره عشق | طلاق، ساحلی به ظاهر زیبا اما خطرناک + عکس

جزیره ای به نام طلاق وجود دارد که سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند، جزیره بسیار زیبایی که در منطقه ای از کشور مکزیک واقع شده است.

ساحل طلاق
ویکی گردی:

دو جزیره ی زیبا در کنار هم و با اسامی مرتبط بهم به نام های ساحل طلاق و جزیره عشق در منطقه ای از مکزیک واقع شده اند که در طول سال، تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود جذب می کند، دو شبه جزیره به نام عشق و ساحل طلاق که در این بخش از ویکی گردی با آنها آشنا خواهید شد. و عکس های ساحل طلاق را نیز در ادامه می توانید ببینید.

طلاق، ساحلی به ظاهر زیبا اما خطرناک

این منطقه با شن و ماسه سفید و تمیز در ساحل اقیانوس آرام و با فاصله کمی از ساحل عشق قرار گرفته است. این ساحل برای استراحت و آفتاب گرفتن مناسب است اما شنا در این منطقه بسیار خطرناک است زیرا جزر و مد قوی در آب این منطقه وجود دارد.

ساحل طلاق

پیاده روی طولانی مدت در امتداد رشته گسترده این ساحل خلوت، حیرت انگیز است اما امواج آن ممکن است شما را از پا در بیاورد. دسترسی به این منطقه کمی دشوار است زیرا تنها با قایق و کایاک اجاره ای می توانید به این ساحل بروید.

ساحل طلاق در فاصله ی کمی از دریای کورتس می باشد و با یک پیاده روی 2 دقیقه ای می توانید به آنجا برسید و در این راه می توانید از قدم زدن بر روی شن های سفید هم لذت ببرید.

ساحل طلاق

تفاوت ساحل عشق و طلاق

جزیره ی عشق و طلاق هم چون شخصیت های نمایشنامه دارای ویژگی های متضاد می باشند. شنا در ساحل عشق بسیار آرام و دلپذیر است اما شنا در کنار سواحل همراه با موج های سهمگین طلاق بسیار خطرناک است.

با این وجود ساحل طلاق مکان بسیار مناسبی برای گشت و گذار، آفتاب گرفتن و مطالعه می باشد. همچنین می توانید در کنار این ساحل دل انگیز نظاره گر غروب زیبای خورشید و مناظر آن باشید اما شنا نکنید.

 

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر