آبشار زیر آب | معرفی آبشار زیر آب موریس | آبشار زیر آب موریس

آبشار زیر آب حیرت انگیز ترین جاذبه دیدنی در جزیره موریس + عکس و ویدیو

در این مطلب از بخش جاذبه های گردشگری سایت ویکی گردی به معرفی آبشار زیر آب موریس میپردازیم شما می توانید تصاویر جالب و دیدنی این آبشار را در ادامه مشاهده کنید.

آبشار زیر آب
ویکی گردی:

آبشار زیر آب شاید به نظرتون عجیب برسه اما  این پدیده معروف به آبشار زیر آب نزدیکی جزیره موریس واقع در اقیانوس هند رخ میده که علت اصلی اون فرورفتگی ناگهانی در این بخش و در نتیجه نشست گل و ماسه های اقیانوس هست. در واقع این این آبشار زیر آب وجود خارجی نداره ولی خطای دیدی که ایجاد میکنه خیلی واقعی به نظر میاد.

کمی دورتر از ساحل له مورنه در بخش جنوب غربی جزیره موریس، یک منظره خیره کننده و بسیار حیرت انگیز وجود دارد. شن و گل و لای در کف اقیانوس منظره ای را خلق می کنند که به یک آبشار در حال جریان به سمت پایین شبیه است، درست مانند این که تمامی جزیره در حال بلعیده شدن توسط یک سیفون بسیار بزرگ است.

درخت انسان نمای فیلم ارباب حلقه‌ ها در سیستان و بلوچستان + تصویر

آبشار زیر آب

در واقع این جریان امواج زیر دریاست که چنین تصویر حیرت انگیزی را ایجاد می کند. آب اقیانوس از نمای ساحل بسیار زیبا به نظر می رسد اما دیدن زیبایی های کامل این آب ها تنها از نمای بالا و سوار بر هلی کوپتر امکان پذیر خواهد بود. تورهایی تنها برای این موضوع در جزیره موریس راه اندازی شده است.

آبشار زیر آب

آبشار زیر آب

آبشار زیر آب

آبشار زیر آب

 

 

منبع: ارگ توریسم
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر