وام مسکن | وام مسکن کارگران | وام نهضت ملی مسکن

خبر مهم برای کارگران درباره وام مسکن + جزئیات

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهر سازی در خصوص میزان اقساط وام مسکن توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می توانید بخوانید.

وام مسکن
ویکی گردی:

به نقل از تسنیم، هادی عباسی, معاون مسکن و ساختمان وزیرراه و شهرسازی در گفت‌ و گویی از شرایط ویژه پرداخت اقساط وام مسکن کارگران خبر داد و گفت: اقساط ملی وام مسکن متناسب با حقوق کارگران در نظر گرفته می‌شود. جزئیات بیشتر وام مسکن کارگران را در ادامه بخوانید.

وی افزود: گام های بلندی در بهبود وضعیت متقاضیان نهضت ملی مسکن با پلکانی کردن اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن برداشته شده است به گونه ای که طبق مصوبه بانک مرکزی کسانی که مایل هستند به صورت پلکانی اقساط خود را پرداخت کنند شرایط خاصی برای آنها طراحی شد به نحوی که در دو سال اول قسط این تسهیلات پنج میلیون و ۹۰۰هزار تومان باشد و از سال سوم قسط ها افزایش پیدا کند.

مبلغ اقساط وام نهضت ملی مسکن اعلام شد

عباسی بیان کرد: در حال حاضر پرداخت هزینه ها به گونه ای است که کارگرانی که نهضت ملی مسکن را دریافت می‌کنند بتوانند اقساط آن را پرداخت کنند و این گام بسیار بزرگی بود که در سیستم بانکی انجام شد. تمام تلاش وزارت راه و شهرسازی بر این بوده است که نرخ سود تسهیلات و میزان اقساط تسهیلات نهضت ملی مسکن به گونه ای باشد که متناسب باحقوق کارگران باشد تا فشاری بر این بخش وارد نشود.

افزایش سقف وام ودیعه مسکن | بخشنامه جدید و مهم بانک مرکزی

وی درباره پرداخت اقساط وام مسکن کارگران تاکید کرد: تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا نرخ سود تسهیلات کاهش یابد و اقساط آن متناسب با درآمد و حقوق کارگران باشد در نتیجه در دوسال اول اقساط این تسهیلات حدود ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان باشد که تقریبا بخشی از حقوق آنها را در برمی‌گیرد.

 

منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر