هواشناسی | هواشناسی امروز | پیش بینی آب و هوا | بارندگی

امروز تمام 31 استان بارش باران را خواهند دید! | هواشناسی امروز 7 بهمن 1402

کارشناس هواشناسی می گوید امروز تقریبا تمام ۳۱ استان بارش باران را خواهند دید و سه‌شنبه نیز سامانۀ جدیدی وارد کشور می‌شود که برف خواهد داشت.

ویکی گردی:

توضیحات هواشناسی برای امروز 7 بهمن 1402 اعلام شد. هواشناسی گفت: امروز شنبه ۷ بهمن در نیمه غربی کشور ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس و ارتفاعات و دامنه‌های البرز غربی برخی مناطق جنوبی کشور و استان‌ های واقع در شمال شرق و شرق کشور و سواحل غربی دریای خزر سامانه بارشی فعال خواهد بود. گزارش پیش بینی هواشناسی  روزهای آینده را در ادامه بخوانید.

فردا یکشنبه بارش در شمال غرب، غرب ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، کاهش یافته و در سواحل دریای خزر و شمال شرق با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت. همچنین در این روز در جنوب استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش پراکنده رخ خواهد داد.

طبق گزارش هواشناسی، دوشنبه در استانهای ساحلی دریای خزر و شمال غرب بارش رخ خواهد داد و در سایر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار پیش بینی می‌شود. سه شنبه با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور بارش در غرب شمال غرب و سواحل ادامه خواهد داشت. چهارشنبه ضمن تقویت سامانه بارشی در غرب به مناطقی از مرکز و دامنه‌ها و ارتفاعات البرز و زاگرس نیز کشیده خواهد شد.

سازمان هواشناسی همچنین اعلام کرد: امروز در مرکز شرق جنوب شرق و شمال غرب و فردا یکشنبه در مرکز شرق و شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و چهارشنبه در مناطق مرکزی کشور افزایش سرعت باد گاهی وزش باد شدید و خیزش گردوخاک رخ خواهد داد.

هواشناسی هشدار داد: یکشنبه خلیج فارس تنگه هرمز و طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه دریای خزر مواج است.

سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها بارش باران گاهی مه رقیق پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۱۱ و کمینه دما ۶ درجه خواهد بود.

منبع: طلا
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر