هواشناسی | هواشناسی امروز | بارش برف | وضعیت آب و هوا

امروز کدام استان‌ ها منتظر برف و باران باشند؟ | گزارش هواشناسی 6 بهمن 1402

جهت اطلاع از جدیدترین جزئیات هواشناسی امروز و روزهای آینده این مطلب از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید.

هواشناسی
ویکی گردی:

به نقل از اقتصاد آنلاین، اخبار هواشناسی امروز اعلام شد. بر اساس گزارش هواشناسی امروز بخش‌ های مرکزی و غربی خلیج فارس، روز شنبه خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و روز یکشنبه شرق خلیج فارس مواج است. همچنین هواشناسی اعلام کرد که یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج است.

بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، فردا (شنبه) بارش‌ها در غرب و زاگرس مرکزی تشدید شده و نیمه غربی و مناطقی از جنوب و شمال شرق کشور را نیز فرا می‌گیرد.

یکشنبه در دامنه های زاگرس واقع در جنوب غرب، غرب و شمال غرب کشور بارش پراکنده رخ می‌دهد و سپس بارش به شرق سواحل دریای خزر و کل نوار شرقی کشور کشیده خواهد شد.

دوشنبه در شمال آذربایجان شرقی، برخی مناطق اردبیل، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی، بارش پیش بینی می‌شود و روز سه شنبه بارش در شمال غرب و غرب سواحل ادامه خواهد داشت.

برپایه این گزارش، امروز در نیمه شمالی فارس، یزد، غرب و شمال کرمان، برخی نقاط سیستان و بلوچستان و شنبه علاوه بر این مناطق در خراسان جنوبی نیز گاهی وزش باد شدید و در برخی از این نقاط خیزش گردوخاک پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران امروز کمی ابری، از بعد از ظهر نیمه ابری تا تمام ابری است و گاهش با افزایش باد همراه است. برای امشب نیز آسمان پایتخت نیمه ابری تا ابری و گاهی همراه با وزش باد و بارش بارن پیش‌بینی می‌شود.

بیشینه و کمینه دمای امروز تهران به ترتیب ۱۲ و سه درجه سانتی‌گراد است.

منبع: اقتصاد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر