تعبیر خواب زمین لرزه | تعبیر خواب مرگ عزیزان در زلزله | تعبیر زلزله در خواب

زلزله در خواب نشانه چیست؟ + تفسیر کامل

برای مشاهده تعبیر خواب زلزله در این بخش با ما همراه باشید.

تعبیر خواب
ویکی گردی:

تعبیر خواب زلزله بسته به شرایط کلی و نشانه‌های دیگر در خواب، می‌تواند متفاوت باشد. زلزله یک بلای طبیعی است که گاهی رخ می‌دهد و خسارت و تلفات زیادی به بار می‌آورد. اما در عالم رویا تعبیر خواب زلزله می تواند متفاوت باشد. برای مشاهده تعبیر خواب زلزله با ما همراه باشید.

تعبیر خواب زلزله

اگر خواب زلزله دیدید، نشان‌دهنده‌ی این است که در زندگی شخصی یا حرفه‌ای‌تان در حال تجربه‌ی مشکلاتی هستید. ما نیروهای قدرتمند را، مانند زلزله، فقط زمانی در خواب می‌بینیم که در زندگی واقعی در حال تجربه‌ی چیزی واقعا دردناک هستیم.

هم‌چنین ممکن است پس از جان به در بردن از یک بلای طبیعی، یا حتی زلزله، این خواب را ببینید، و اکنون آن تجربه را دوباره و دوباره در خواب‌تان زندگی می‌کنید. این کاملا عادی است، چون اکثر ما پس از یک فاجعه‌ی بزرگ شدیدا تحت تاثیر قرار می‌گیریم و این ترس‌ها و تاثیرات به مرور زمان از بین می‌رود.

تعبیر خواب زلزله از نظر محمدبن سیرین

اگر ببینی زلزله شده است، به مردم آن مکان و دیار به اندازه تکان خوردن زمین از طرف پادشاه رنج و بلا و گرفتاری می‌رسد، ‌‌‌‌‌ بعضی از تعبیرگران نیز گفته‌اند: به مردم آنجا آفت و آسیب می‌رسد و دچار بیماری خواهند شد.

اگر ببینی زمین برگشته و زیر آن به سمت بالا شده و بالای آن به سمت زیر آمده و به طور کلی زیر و رو شده است، مردم آن سرزمین دچار فتنه و گرفتاری و بلای خیلی بزرگی می‌شوند.

تعبیر خواب زلزله از اظر امام صادق «ع»

تعبیر زلزله و حنف و فرو رفتن زمین، دچار شدن به رنج و سختی و گرفتاری و بلای خیلی بزرگ از طرف «پادشاه» و یا دچار شدن به قحط و بیماری می‌باشد.

 «فَخَسَفْنا بِهِ وَ بِدارِهِ الْأَرْضَ»

پس او و خانه اش را به زمین فرو بردیم 

در هر صورت تعبیر زلزله برای مردم آن سرزمین بد بوده و نشانۀ عقوبت می‌باشد.

تعبیر خواب زمین لرزه در کتاب فرهنگ تفسیر رویا

زمین لرزه یا زلزله: نا امنی، فروپاشی عقاید، نگرش‌ها و پیوندهایی که به نظر قابل اطمینان می‌آمدند، از میان رفتن یا آرام گرفتن تنش‌های کهنه یدن. این تصویر همچنین ممکن است نشان دهد تغییراتی چنان بزرگ و اساسی درون شما ایجاد شده که دیگر از زمین زیر پای خود مطمئن نیستید. 

وارد شدن به مرحله بلوغ و همینطور پای گذاشتن از بزرگسالی به میان سالی نیز ممکن است به صورت زلزله تصویر شود.

تعبیر خواب زلزه به روش یونگ

خواب دیدن زمین لرزه بیانگر این است که یک تکان شدیدی را تجربه می کنید که ثبات و بنیان شما را تهدید می کند(متزلزل می کند). خواب، حس نا امنی، ترس ها و حس بی یاوری شما را تاکید می کند. چیزی در زندگی تان است که به خاطرش احساس تقصیر می‌کنید؟

اگر شما پناهی از زمین لرزه بیابید و به آن پناه ببرید، بر این چالش ها غلبه خواهید کرد. اگر شما در طول زمین لرزه گیر بیفتید یا صدمه ببینید، شما از یک سری فقدان و کمبود در زندگی تان رنج خواهید برد.

معبرین غربی گویند:

زلزله در خواب نماد قدرت و عظمت است و دلیل آن احساس ترس و خطری است که از شدت لرزش آن به ما دست می‌دهد. البته بایستی به این نکته دقت کنید که زمین لرزه در خواب معانی و مفهوم ضعیف تری نسبت به واقعیت خواهد داشت. دیدن زمین لرزه و زلزله در مناطقی که به مراتب بیشتر زلزله خیز هستند تعبیری چندانی نخواهد داشت و دانستن اینکه شما در لحظه زلزله چه عملی انجام می‌دهید و با چه کسانی هستید در تعبیر و تفسیر خواب لازم و ضروری است.

زلزله در خواب بیشتر به معنای شوک و اتفاقی ناگهانی است این می‌تواند در بیداری به معنای از دست دادن شغل و یا تهدیداتی این چنینی باشد.

آنلی بیتون می‌گوید: احساس زمین لرزه در خواب، نشانه آن است که میان ملت‌ها جنگ درخواهد گرفت و نشانه پریشانی و شکست در حرفه است.

برایت مى‌گوید: دیدن زلزله در خواب، نشانه‌ى پیشامدهاى غیر منتظره است. اگر خواب ببینید که زلزله خسارت وارد کرده، به این معناست که دچار زیان و ضرر مالى مى‌شوید.

هانس کورت مى‌گوید: زلزله در خواب، بیانگر وقوع اتفاقات ناگوار است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر