فر کردن مو | فر کردن مو در خانه | فر کردن مو با دستمال

با چند تا دونه دستمال کاغذی موهاتو فر کن + عکس و فیلم

یک راه ساده و بدون استفاده از هیچ دستگاه و مواد آسیب رسان برای فر کردن مو ها در خانه تنها به وسیله مقداری دستمال کاغذی.

فرکردن مو
ویکی گردی:

آموزش تصویری فر کردن مو در خانه با دستمال توالت را قراره اینجا بهت یاد بدم. فر کردن مو ها را دوست دارید اما به دلیل عوارض مواد و ابزار ان روی مو ترجیح می دهید به سراغش نروید ، یک راه دیگر هم برای فر کردن مو ها در خانه وجود دارد که با ان می توانید بدون عوارض و هیچ دستگاه خاصی موهایتان را فر و حالت دار کنید.

در انتهای این مطلب از فر کردن مو در سایت ویکی گردی یک فیلم آموزش برای آموزش این مدل فر کردن مو برایتان قرار داده ایم.

چرا بدون دستگاه موهامون رو فر کنیم بهتره؟

فر کردن مو با بابلیس هم وقت گیره و هم مضر چون گرمای اون باعث آسیب رسوندن به موها میشه. بنابراین میتونید با استفاده از دستمال کاغذی و بدون این که کوچک ترین آسیبی به موهاتون برسه اون ها رو فر کنید. این روش به شما اجازه میده که موها رو داخل دستمال کاغذی بپیچید و بزارید شب تا صبح توی موها بمونه. صبح با موهای فر از خواب بیدار میشید.

بیا فر کردن مو با اتو مو رو بهت یاد بدم + فیلم آموزشی

فر کردن مو

 

فرکردن موها با دستمال توالت :

با روشی ساده و ارزان قیمت موهایتان را فر کنید بدون آنکه به زیبایی و بافت مو آسیبی وارد شود.

آموزش فر کردن مو بدون حرارت فقط با یک لنگه جوراب + فیلم

فر کردن مو

وسایل مورد نیاز برای فرکردن مو با دستمال کاغذی:

  • برس و شانه دم موشی
  • اسپری و ژل مو
  • دستمال کاغذی
  • آب
  • لوازم جانبی از قبیل سنجاق مو و سنگ تزیینی در صورت تمایل
  • مدت زمان مورد نیاز :30 دقیقه

مراحل فرکردن موها با دستمال کاغذی

ابتدا موهایتان را به دسته های نسبتا متوسط تقسیم کنید . این تقسیم بندی نباید زیاد پر باشد چرا که اگر دسته موی بیشتری جدا کنید فر موها کم تر ایجاد می شوند . بعد از تقسیم بندی موها با استفاده از اسپری و ژل مو ، موها را به خوبی نم دار کنید . دقت داشته باشید که تمام تارهای مو بایستی نم دار باشند برای این کار با انگشتان لابه بلای دسته موها را به خوبی خیس کرده و سپس ژل مو را بمالید .

فر کردن مو

آموزش فر دائم مو در منزل + توضیح کامل مراحل

حالا نوبت پیچیدن دستمال کاغذی است . اگر موهای کوتاهی دارید که به راحتی می توانید دستمال کاغذی را به مو پیچیده و ثابت کنید . بهترین جنس دستمال برای فرکردن موها ، دستمال توالت یا دستمال آشپزخانه کاغذی زبر است . برای این کار تکه ای بلند از دستمال را انتخاب کنید (دستمال توالت ها کوتاه را به صورت نواری و چند عدد کنار هم جدا کنید تا طول بیشتری داشته باشند.) و ان را به صورت عرضی تا بزنید به طوری که در نهایت شما یک نوار چند سانتی متری از دستمال کاغذی داشته باشید ، باریک بودن نوار تا زده برای خوش حالت شدن موهای فر شده ضروری است .

فر کردن مو

حالا یک نوار تقریبا 3 سانتی متری از دستمال کاغذی دارید که باید دور دسته ی موهایتان بپیچید . درست مثل بافتن مو این نوار را به موهایتان بپیچید و در انتهای ردیف با یک کش یا سنجاق مویی موها را فیکس کنید یا اینکه دستمال کاغذی را گره بزنید. تمام موهایتان را دسته دسته به همین روش بپیچید تا فر شوند . بعد از 30 دقیقه می توانید دستمال های نواری شده را از موهایتان باز کنید. موهای فر و حالت گرفته شما می توانند دو روز به همان حالت باقی بمانند.

فر کردن مو با دستمال کاغذی :

برای تماشای فیلم زیر فیلتر شکن خود را خاموش کنید 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر