بلیط | بلیط مترو | بلیط اتوبوس

گوشی‌ جایگزین بلیط مترو و اتوبوس شد + جزئیات

با راه‌اندازی سامانه کیف پول الکترونیک از امروز، گوشی‌های هوشمند جایگزین بلیط‌ های مترو و بی‌آر‌تی شدند!

گوشی
ویکی گردی:

از این به بعد گوشی به جای بلیط!! به نقل از تسنیم، سعید جهانی؛ مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در حاشیه رونمایی از کیف پول الکترونیک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با رونمایی از کیف پول الکترونیک، مسافران می‌توانند علاوه بر بلیط، شارژ کارت‌های مترو و بی‌آرتی به‌شکل‌های قدیمی از طریق تلفن‌های هوشمند نیز نسبت به شارژ کارت خود اقدام کنند. جزئیات بیشتر در خصوص جایگزین شدن گوشی به جای بلیط را در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی مطالعه کنید.

وی تصریح کرد: مسافران مترو و بی‌آرتی از امروز می‌توانند با نصب اپلیکیشن "شهرزاد" به‌روی گوشی‌های هوشمند خود نسبت به شارژ کارت بلیط‌های خود اقدام کنند همچنین مسافران می‌توانند با نصب اپلیکیشن شهرزاد و از طریق کیو‌آر کد به ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی وارد شوند.

خبری خوش برای متقاضیان ثبت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 جهانی ادامه داد: بنا داریم تا پایان سال خدمات بیشتری را در قالب اپلیکیشن شهرزاد ارائه کنیم که از جمله می‌توان به خدماتی در قالب فرهنگسراها، سینماها، تاکسی‌ها و اتوبوس‌های خصوصی و... اشاره کنیم.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران درباره نحوه نصب اپلیکیشن شهرزاد به‌روی گوشی‌های هوشمند گفت: شهروندان می‌توانند از طریق بازار این اپلیکیشن را روی گوشی‌هایشان نصب کنند و پرداخت‌های خود را در مترو و بی‌آرتی از طریق گوشی‌های همراه انجام بدهند.

محسن هرمزی؛ سرپرست معاونت حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران نیز درباره سامانه کیف پول الکترونیک گفت: هفته گذشته با مجوزی که شهرداری تهران از شورای شهر تهران اخذ کرده است نسبت به رونمایی و راه‌اندازی این سامانه در آستانه سال تحصیلی اقدام کرده است.

وی گفت: راه‌اندازی این سامانه محسنات ویژه‌ای را دارد که می‌توان به عدم تشکیل صف در ایستگاه‌های مترو و اتوبوس جهت خرید بلیط و ارائه خدمات مطلوب اشاره کرد و ان‌شاءالله تا پایان سال خدمات بیشتری در سامانه شهرزاد جهت رفاه بیشتر شهروندان افزوده خواهد شد.

توزیع زمین رایگان به این دسته از افراد + شرایط و لینک ثبت نام

هرمزی با بیان اینکه "در زمان حاضر یک میلیون و 700 هزار تراکنش در مترو انجام می‌شود"، گفت: با افزوده شدن ایستگاه‌های جدید و واگن‌های جدید این تراکنش به 2 میلیون مسافر در روز می‌رسد و راه‌اندازی این سامانه می‌تواند کنترل بهتری را بر عملکرد حوزه حمل‌ونقل داشته باشد.

وی گفت‌: کسانی که در مهرماه این سامانه را روی گوشی‌هایشان نصب بکنند از تخفیف 30درصدی بلیط مترو و اتوبوس بی‌آرتی بهره‌ خواهند برد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر