سامانه یکپارچه | فروش خودرو در سامانه یکپارچه

آغاز فروش فوق العاده خودرو خارج از سامانه یکپارچه | از امروز اقدام کنید

جدیدترین جزئیات از فروش خودرو در سامانه یکپارچه را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید

سامانه یکپارچه فروش خودرو
ویکی گردی:

سامانه یکپارچه فروش خود را آغاز کرد. فروش فوق العاده پنج محصول در دستورکار بهمن موتور قرار گرفت. این خودروساز خصوصی این طرح فروش فوق العاده خود در سامانه یکپارچه را از اول مهر تا ۹ مهر ۱۴۰۲ در دسترس مشتریان قرار خواهد داد. بهمن موتور قصد دارد اولین فروش فوق العاده خارج از سامانه یکپارچه را نهایی کند.

آن طور که شنیده می‌شود این خودروساز خصوصی پنج محصول خود شامل دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی پرایم تیپ ۱، فیدلیتی پرایم تیپ ۲ و ریسپکت پرایم را در دسترس مشتریان قرار دهد.

این طرح فروش از اول مهر تا ۹ مهر سال جاری برگزار می‌شود.

ساخت یک طبقه از ساختمان چقدر هزینه میبره ؟!

بهمن موتوری‌ها اعلام کردند دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را به ترتیب با قیمت‌های حدود یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌کنند. فیدلیتی پنج نفره با قیمت حول و حوش یک میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان در این طرح فروش فوق العاده حاضر است.

چنانچه مشتریان قصد داشته باشند دیگر مدل فیدلیتی یعنی مدل هفت نفره این خودرو SUV (شاسی بلند) را در اختیار بگیرند باید نزدیک به یک میلیارد و ۱۴۹ میلیون تومان به حساب بهمن موتور واریز کنند. ریسپکت پرایم نیز با قیمتی حدود ۹۷۴ میلیون تومان عنوان ارزان‌ترین خودروی این طرح فروش فوق العاده را یدک می‌کشد.

بهمن موتور در ارتباط با تریم محصولات عرضه شده در این طرح فروش اعلام کرده دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ با تریم‌های موجود عرضه خواهند شد. اما فیدلیتی پنج نفره و فیدلیتی هفت نفره به همراه ریسپکت پرایم با تریم مشکی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.

رنگ خودرو‌های عرضه شده در این فروش فوق العاده نیز از سوی بهمن موتور مشخص نشده است. این خودروساز تنها به این توضیح اکتفا کرده است که رنگ‌ها بر اساس موجودی و اولویت ثبت نام متقاضیان تعیین خواهد شد.

خطر بارندگی و ایجاد سیل در این استان های کشور + فیلم

این طرح فروش فوق العاده بدون سود انصراف برگزار خواهد شد. اما چنانچه خودروساز در تحویل محصولات فروخته شده تاخیر کند، سود سه درصدی ماهانه (۳۶ درصد سالیانه) از سوی خودروساز به خریداران پرداخت می‌شود. مدیران بهمن موتور تعهد داده اند که خودرو‌های فروخته شده را تا هفته سوم آذر ۱۴۰۲ به خریداران تحویل دهند. مدل خودرو‌های حاضر در این طرح فروش فوق العاده ۱۴۰۲ خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر