آزاده صمدی| آزاده صمدی و همسرش| آزاده صمدی و هومن سیدی

آزاده صمدی عاشق هومن سیدی بود؟ | واکنش آزاده صمدی به عشق

آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی است. آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ با هومن سیدی ازدواج کرد اما این ازدواج در سال ۱۳۹۲ به جدایی انجامید.

آزاده+صمدی
ویکی گردی:

 آزاده صمدی از بازیگران شناخته شده سینما است. آزاده صمدی با بازی در سریال راه بی پایان در کنار هومن سیدی به شهرت رسید. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی است. آزاده صمدی در سال ۱۳۸۵ با هومن سیدی ازدواج کرد اما این ازدواج در سال ۱۳۹۲ به جدایی انجامید. خبرهای تازه درباره آزاده صمدی را در ادامه مطلب بخوانید.

مهران مدیری در برنامه دورهمی از تمامی میهمانانش سوال کرد که آیا عاشق شده‌اید؟ 

این سوال با پاسخ جالبی از سوی آزاده صمدی همراه شد. بسیاری از هواداران آزاده صمدی و هومن سیدی منتظر بودند ببینید پاسخ آزاده صمدی به این سوال چیست. این زوج سال ۱۳۹۲ پس از هشت سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند.

پاسخ آزاده صمدی به سوال مهران مدیری را در ادامه می‌بینید.


 

 

کودکی آزاده صمدی با عروسکی در بغل

آزاده صمدی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، در زادروزش (۱۷ دی)، دو عکس از امروز و دوره کودکی خود را در در فضای مجازی، منتشر کرد.

آزاده صمدی که دی ۱۳۵۷ در لاهیجان دیده به جهان گشوده، دانش‌آموخته تئاتر است و کار خود را از صحنه هنرهای نمایشی، آغاز کرد.

بازی در سریال‌ها و فیلم‌های «خوب، بد، جلف»، «مارموز»، «۵۰ کیلو آلبالو»، «دیوار به دیوار»، «میدان سرخ» و ... بخشی از کارنامه هنری این بازیگر است.

آزاده صمدی

آزاده صمدی: خیلی بازیگر خوبی هستم!

مهران مدیری در برنامه دورهمی با آزاده صمدی گفتگو کرد.

 

در ابتدای گفتگو آزاده صمدی بعد احوال‌پرسی به یکباره گفت: «36 سالم است» که این موضوع باعث خنده مدیری شد و فضای خوبی برای شروع مصاحبه ایجاد کرد.

صمدی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه شایعاتی وجود دارد که شما جدی و بد اخلاق هستید، گفت: من خیلی آدم خوش اخلاق و خوش خنده‌ای هستم؛ احتمالا خیلی اذیتم کردند که این اتفاق افتاده است. در حیطه کاری ما خیلی از مناسبات رعایت نمی‌شود. متاسفانه آدم‌ها برای کار خود احترام قائل نیستند. تکرار این مسئله ممکن است آدم را برنجاند و عصبانی کند. برای من مهم است هوای دل همدیگر را داشته باشیم اما متاسفانه در حرفه ما بیشتر به وظیفه خودشان بدون در نظر گرفتن خیلی چیزها می‌پردازند.

مدیری در خصوص حضور این بازیگر در فضای مجازی پرسید. صمدی اظهار داشت: حدود دو سال است که در فضای مجازی هستم. یک دلیل خاص داشت؛ دوست داشتم تئاترهایی که اجرا می‌کنم را اطلاع‌رسانی کنم تا مردم به دیدن تئاتر تشویق شوند. متاسفانه فرهنگ استفاده از فضای مجازی وجود ندارد. البته من گاهی با این اتفاق‌ها در فضای مجازی تفریح می‌کنم.

صمدی درباره ترجیح خود برای بازی در تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: در سال دو تئاتر کار می‌کنم. سینما هم همین طور و اگر سریال جذابی پیشنهاد شود، قبول می‌کنم. مثل سریال «پشت بام تهران» که بازی کردم.

صمدی در پاسخ به سوال مدیری در خصوص لزوم داشتن تحصیلات آکادمیک در حرفه بازیگری گفت: به دانشجویان تئاتر توصیه می‌کنم در کنار هم، تئاترهای دانشجویی را تجربه کنند؛ چرا که تجربه‌های بسیاری می‌توانند به دست بیاورند.

صمدی درباره تعبیرش از عاشق شدن و تجربه خود از این حس عنوان کرد: تعبیر عاشق شدن را نمی‌دانم. به دوست داشتن اعتقاد دارم اما نمی دانم عشق وجود دارد یا نه.

آزاده صمدی

 

وی در ادامه در خصوص انگیزه کاری و زندگی خود بیان کرد: من همیشه فکر می‌کنم باید آدم خوشحالی باشم. شاید سال های گذشته این موضوع را فراموش کرده بودم. اما دو سال است این موضوع را در خودم بسیار تقویت کردم. من باید در لحظه لحظه زندگی خوشحال باشم.

صمدی در پاسخ به سوال مدیری که آیا بازیگر خوبی هستید؛ گفت: بله، خیلی بازیگر خوبی هستم! نمی‌توانم امتیازی به خودم بدهم اما چیزهایی را در خودم باور دارم. برای جایی که رسیدم تلاش کردم و این حرفه برای همه ما با رنج همراه است. البته رنج دلپذیری بوده است که قابل گفتن نیست و در درون من است.

مدیری در برنامه دیشب همچنین درباره آشپزی صمدی در اظهار نظری که ناشی از شنیده‌هایش بود گفت: شنیدم که شما «به شدت» دستپخت بدی دارید که همه از آن ناراضی هستند. اظهار نظری که با تعجب و انکار آزاده صمدی مواجه شد و او گفت: من به شدت این موضوع را تکذیب می‌کنم. روی آشپزی ادعا دارم و شک نکنید که آشپزی‌ام حرف ندارد. بهترین غذای شمالی در عمرتون را من می‌توانم بپزم. اینجا بود که مدیری گفت: شاید این اولین باری باشد که اطلاعات من غلط از آب در می‌آید. به هر حال من حرف شما را قبول می‌کنم.

بازیگر «پشت بام تهران» درباره حرفه بازیگری و اتفاقات پیرامون آن اظهار داشت: آدم‌ها همدیگر را دوست ندارند و برای رسیدن به پله‌ای بالاتر از روی هم رد می‌شوند. من هر روز که از خواب بیدار می‌شوم، می‌گویم شاید امروز آخرین روز زندگی‌ام باشد؛ بنابراین باید از حضور همه آدم‌های اطراف لذت ببرم. معتقدم اگر عشق و دوست داشتن وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم کار خود را انجام دهیم.

آزاده صمدی

بیوگرافی آزاده صمدی

آزاده صمدی در ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان به دنیا آمد. او پس از گذراندن دورهٔ کارشناسی تئاتر در دانشگاه سوره، دورهٔ کلاس‌های بازیگری کارنامه (با مدیریت پرویز پرستویی) را گذراند. در تئاتر بی‌شیر و شکر حمید امجد ایفای نقش کرد.

سپس در تله‌تئاتر دریاروندگان محمد عاقبتی نقش آفرینی کرد. وی پس از مدتی برای بازی در سریال تلویزیونی راه بی‌پایان با کارگردانی همایون اسعدیان انتخاب شد. از دیگر نقش آفرینی‌های وی می‌توان به حضور در فیلمهای کوتاه «۳۵ متری سطح آب» و «دندان آبی» به کارگردانی هومن سیدی و «هیچ‌کس با هیچ‌کس سخن نمی‌گوید» اشاره کرد.

جالب اینکه آزاده صمدی قرار بود اولین زنی باشد که مجری یک برنامه فوتبالی باشد، او اجرای برنامه زابیواکا از شبکه اینترنتی آیو ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به عهده هم گرفت ، یک قسمت برنامه پخش هم شد اما ناظران سازمان صداوسیما بعد از اجرای قسمت اول برنامه، در میانهٔ قسمت دوم، جلوی اجرای آزاده صمدی را گرفتند.

 
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر