ژیلا صادقی | همسر ژیلا صادقی

ناگفته های ژیلا صادقی در مورد همسرش + عکس

ژیلا صادقی از ماجرای طلاقش پرده برداری کرد.

ژیلا صادقی
ویکی گردی:

ژیلا صادقی از مجری های معروف تلویزیون در دهه 80 است. ژیلا صادقی در اوایل دهه نود از اجرا کنار گذاشته شد. ژیلا صادقی در سالهای اخیر با یک مشکل تلخ در زندگی شخصی اش دست و پنجه نرم می‌کند.

پیش‌تر نیز ژیلا صادقی متن و استوری هایی در اینستاگرام خود منتشر کرده بود که حواشی زیادی را به دنبال داشت و شایعات پیرامون ازدواج و طلاق این مجری بالا گرفت.استوری جدیدی که ژیلا صادقی منتشر کرده است را در ادامه می‌بینید.

جنجال جدید ژیلا صادقی درباره خیانت همسرش

تعداد سکه های مهریه ژیلا صادقی

ژیلا صادقی درباره مهریه اش گفته است: من ۱۴ سکه تعیین کردم. همسر من یک تعدادی را به سکه ها اضافه کرد. من بلافاصله قسمتی را به روح پدرشان، بخشی را به خانواده شان و تعدادی را هم به خود ایشان هدیه دادم که در آخر همان ۱۴ سکه شد.

این مجری معروف زن درباره همسرش گفته است: من همیشه می گفتم برای ازدواج باید یک فردی مردتر از خودم پیدا شود و همین اتفاق برایم افتاد. من و همسرم دقیقا در سنی ازدواج کردیم که به همدم واقعی نیاز داشتیم.

 

همسر سابق ژیلا صادقی کیست؟

ژیلا صادقی متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران، مجری تلویزیون است او در دوم خرداد ۱۳۹۵ وقتی ۴۲ ساله بود با محسن رجبی ازدواج کرد. رجبی همسایه ژیلا صادقی و خانواده اش بود. او در حال حاضر رستوران دار است. ژیلا صادقی درباره آغاز زندگی مشترک نیز بیان کرد: شروع ساده‌ای داشتیم و خواسته‌های پیچیده‌ای نداشتیم. به حق قرآن این زندگی ادامه داشته باشد. ما الگوی جوانان هستیم و چقدر خوب است که دقیق تر، اصولی‌تر و قانونمندتر بتوانیم خانواده‌ای تشکیل دهیم که الگو‌های مناسبی در جامعه باشیم.

وی درباره تاثیرات ازدواج اظهار کرد: ازدواج قطعا بدون تاثیر که نمی‌تواند باشد. در همه زمینه‌ها تاثیر همسرم احساس می‌شود و من خدا را بابت این موضوع شکر می‌کنم.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی: در فکر ازدواج نبودم!

صادقی در پاسخ به اینکه چطور شد ازدواج کرد، توضیح داد: اصلا در فکر ازدواج نبودم و فکر می‌کردم نتوانم انتخاب خوبی داشته باشم. آنقدر درگیر کار و دغدغه‌های زندگی شخصی ام بودم که این مقوله را فراموش کرده بودم. پدر و مادر و اطرافیان زیاد می‌گفتند که ازدواج سفارش دین و سنت است. ما با محسن رجبی همسایه بودیم که او درخواست ازدواج را مطرح کرد، آن موقع من در ایران نبودم و با هم در فضای مجازی در ارتباط بودیم و زیاد موضوع را جدی نگرفتم، اما سال گذشته فرصت شد بیشتر هم را بشناسیم و سرانجام تصمیم به ازدواج گرفتیم

 
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر