مریم مومن| عکس مریم مومن| مریم مومن و همسرش

مریم مومن با دایی‌اش ازدواج کرد؟! | افشاگری مریم مومن

مریم مومن بازیگر سینما و تلویزیون درباره یک شایعه عجیب شفاف‌سازی کرد.

مریم مومن
ویکی گردی:

مریم مومن بازیگر سینما و تلویزیون است که سال 1397 با بازی در نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت به شهرت رسید. مریم مومن متولد سال 1377 است و 25 سال دارد. مریم مومن اصالتا ترک و اهل مشکین شهر اردبیل است. مریم مومن در مصاحبه ای گفت که فرزند طلاق است و همین موضوع باعث شده در زندگی قوی بار بیاید. مریم مومن به تازگی با انتشار ویدئویی جنجال به پا کرده است.

مریم مومن بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها با حضور در سری برنامه‌های مافیا در شبکه نمایش خانگی شناخته شده است در برنامه جدید لیلا اوتادی از عجیب‌ترین شایعه‌ای که درباره خود شنیده است پرده برداشت.

مریم مومن می‌گوید در فضای مجازی عکس او و دایی‌اش را منتشر کرده‌اند و نوشته‌اند: مریم مومن و همسرش!!

این ویدئو را ببینید.

مریم مومن چگونه بازیگر شد؟

مریم مومن درباره بازیگر شدن خود می‌گوید: «کلاس های بازیگری را در دوران دبیرستان بصورت قایمکی و بدون اجازه خانواده حضور داشته است و از عدم علاقه خانواده وی به بازیگری ایشان پرده برداشت.

خانواده من همیشه دوست داشتند که من دکتر یا مهندس شوم، اما همیشه ته دلم دوست داشتم که به بازیگری برسم و پنهانی کلاس‌های بازیگری می‌رفتم و کاراته هم کار میکردم و زمانی که بیرون میرفتم برای ورزش در این کلاس‌ها شرکت میکردم تا اینکه اول دبیرستان بودم و به خانواده ام از علاقه ام گفتم و برای من شرط گذاشتند که باید مهندسی پزشکی قبول بشوم.

اگر خم به ابروی پدر و مادرم بیاید از این مسیر برمیگردم و اگر واقعا ببینم پدر و مادرم از ته دل راضی نیستن همین جا قول میدهم که از این راه برمیگردم.»

مریم مومن

مدلینگ مریم مومن با هشتگ ایران

مریم مومن بازیگر جوان متولد سال ۱۳۷۷ در مشکین شهر و اصالتا ترک است؛ خانم مومن به با باز در نقش فخرالزمان در سریال بانوی عمارت به شهرت رسید.

او برای این عکس ها نوشته است: » جان چه می دانست که از دنیا چه ها خواهد کشید « و آن را همراه هشتگ ایران کرده است.

جمع بسیاری از دنبال کنندگان ۲۱۵ هزار نفری مریم مومن به ستایش او و این عکس ها پرداخته اند.

 

1

2

3

مریم مومن و شیطنت های مجردی

مریم مومن بازیگر سریال "بانوی عمارت" درباره نقش آفرینی خود در این سریال گفت: اوایل نمی‌دانستم که قرار است نقشی پر هیجان را بازی کنم چراکه تقریبا تا پایان تصویربرداری فیلم‌نامه کاملی نداشتم اما از جایی به بعد که قصه روی روال افتاد متوجه خصیصه‌های اخلاقی فخری شدم.

وی با اشاره به شخصیت فخرالزمان در این سریال نیز بیان داشت: بازی در این نقش شانس بزرگی برایم بود و خداراشکر که به آنچه معیاری در ذهنم بود رسیدم. به نظرم فخری نماد آدم قدرتمندی است که همه ویژگی‌های یک انسان واقعی را درونش دارد. او همزمان با اینکه حالش بد است اما می‌خندد. در حقیقت می‌خواستیم با فخری یک انسان واقعی را نشان دهیم.

 

شاخص-41

بازیگر نقش فخرالزمان درباره جذابیت این نقش در فیلم‌نامه به خبرگزاری فارس گفت: اصولا زیر بار حرفی نمی‌روم و فقط حرف حق را قبول دارم و از همین رو خوی خودم با فخری فرق دارد. اما در برخی مواقع شبیه فخری هستم مثل شیطنت‌های زمان مجردی فخری و بسیار خوشحالم که بعد از این سالها با آقای حمیدنژاد همکاری داشتم.

وی درباره ورودش به حیطه بازیگری نیز گفت: از کودکی بازیگری برایم جذابیت داشت و به همین خاطر از سال دوم راهنمایی کارم را شروع کردم و در این سالها برای رسیدن به جایی که قرار دارم تلاش‌‌های بسیاری کردم. علاوه بر اینها اینکه بخواهی در کالبد یک انسان دیگر زندگی کنی برایم بسیار جذاب بود و در این سریال و در دوره‌های مختلف سکانس به سکانس زندگی‌های متفاوتی را تجربه کردم و با حال و هوای آن زمان آشنا شده و اطلاعات زیادی از این طریق بدست آوردم.

مریم مومن

این بازیگر با اشاره به دلیلی که او را به سمت بازیگری سوق داد گفت: هیجانی که در بازیگری وجود دارد یکی از دلایلی است که مرا به سمت بازیگری سوق داد. چراکه عاشق هیجان هستم و این در نقش فخری به شدت موج می‌زد. اینکه شما می‌توانی با بازیگری زندگی‌های مختلفی را تجربه کنی برایم بسیار مهم بود.

مومن درباره پیشنهادهایی که در این مدت به او شده است، گفت: با توجه به کیفیت تولید و متن و کارگردانی "بانوی عمارت" از این به بعد باید در انتخاب‌هایم دقت داشته باشم و فیلم نامه، کارگردان و ... برای انتخاب کارهایم دخیل هستند. امیدوارم از اینجا به بعد با کمک خدا و یاری پدر و مادرم بتوانم انتخاب‌های خوبی داشته باشم. در این مدت پیشنهادهای زیادی داشتم چه در سینما تلویزیون و تئاتر اما هنوز متن‌ها را کامل نخوانده و روی‌ آنها تمرکز نکردم که بتوانم پاسخ قطعی دهم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر