قیمت گوشی | قیمت گوشی سامسونگ | قیمت گوشی شیائومی

جدیدترین قیمت گوشی امروز 11 شهریور 1402 اعلام شد

جهت اطلاع از جدیدترین قیمت گوشی امروز 11 شهریور 1402 این مطلب از سایت ویکی گردی را مطالعه کنید

قیمت گوشی
ویکی گردی:

قیمت گوشی در بازار امروز اعلام شد. جهت اطلاع از قیمت گوشی امروز 11 شهریور ماه 1402 این در این مطلب از سایت ویکی گردی همراهمان باشید. در ادامه جدیدترین قیمت گوشی را مشاهده کنید.

امروز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، تغییرات چشمگیری در قیمت گوشی‌های موبایل مشاهده نشد و ثبات نسبی قیمت در برندهای پرطرفدار بازار ادامه یافت.

خواستی گوشی دست دو بخری، حتما این نکات رو در نظر بگیر + فیلم

قیمت گوشی

قیمت گوشی موبایل در برندهای پرطرفدار بازار

در گوشی‌های برند پرطرفدار اپل، تغییرات چشمگیری به جز در iPhone 13 معمولی، در سایر مدل‌های این برند، مشاهده نشد. قیمت گوشی آیفون 14 پرو مکس (iPhone 14 pro max) و قیمت گوشی آیفون 13 پرو مکس (iPhone 13 pro max) بدون تغییر، به‌ترتیب در همان سطح ۵۸ میلیون تومان و ۷۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان باقی ماندند. اما قیمت گوشی آیفون 13 (iPhone 13) با افزایش مواجه شد و به سطح ۳۵ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید.

معرفی گوشی با کیفیت عکاسی بالا + رنج قیمت

در گروه سامسونگ، ثبات قیمت در تمام مدل‌های این برند مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی S22 ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت گوشی S23 ultra در سطح ۴۸ میلیون تومان ثابت ماندند. در سری اقتصادی این برند، قیمت گوشی سامسونگ A54، بدون تغییر، در سطح ۱۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ A34 در همان سطح ۱۰ میلیون و ۲۹۵ معامله شدند.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی شیائومی Mi 11 ultra در سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان تثبیت شد. اما قیمت گوشی شیائومی Redmi Note 12 pro با افزایش قیمت، به سطح ۱۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان رسید. در گروه ناتینگفون، باز هم ثبات قیمت مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی Nothing phone 1 در همان سطح ۱۶میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و‌ قیمت گوشی Nothing phone 2 در سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان ثابت باقی ماندند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر