احمد ایراندوست | استوری احمد ایراندوست

درخواست عجیب شیخ عربستان از چهره مطرح ایرانی | بادیگارد رونالدو می شوم + عکس

بازیگر معروف ایرانی مدعی شد که تیم حفاظتی عربستان از وی درخواست کرده تا در زمان حضور رونالدو و نیمار در ایران، بادیگارد آنها باشد!

احمد ایران ددوست
ویکی گردی:

احمد ایراندوست (زادهٔ ۲۶ خرداد ۱۳۴۹ آبادان) بازیگر و بادیگارد اهل ایران است. پدرش شهاب ایراندوست نیز اهل لائین شهرستان کلات نادر بوده و از کشتی گیران هم دوره غلامرضا تختی است. احمد ایراندوست در زمان تولید سریال شب‌های برره از طریق حسن شکوهی و محسن چگینی به مهران مدیری معرفی شد و مدیری هم نقش غول برره را با توجه به جثه اش به او داد. بر اساس آنچه در برخی نشریات زرد و خبری آمده‌است احمد ایراندوست اذعان داشته‌است که محافظ شخصی افراد سرشناسی چون جنیفر لوپز، نیکلاس کیج، ماریا کری، ویتنی هوستون و شیخ محمد بوده‌است. اما هیچگاه ثابت نشده است و بنظر می رسد ادعای واهی باشد.

احمد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون در استوری اینستاگرام مدعی دریافت پیشنهادی مبنی بر پذیرش بادیگاردی رونالدو و نیمار در سفر به ایران شد.

عجیب ترین مشکلات رونالدو برای آمدن به ایران!!

احمد ایراندوست

کریستیانو رونالدو و نیمار جونیور قرار است به همراه تیم های النصر و الهلال عربستان برای بازی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس و نساجی مازندران به ایران سفر کنند.

احمد ایراندوست در گفت و‌گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران توانا در این باره گفت: بنده به مدت 7 سال محافظ اول شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم امارات بوده ام. در آن زمان ارتباط خوبی با سعودی ها داشتیم. سرتیم شخصیت‌های عربستان در تماسی با توجه به تخصص بنده درخواست کرد تا حفاظت از رونالدو و نیمار را در زمان حضور آن‌ها به ایران بر عهده بگیرم.

کری خواندن عجیب بیرانوند برای رونالدو + فیلم

وی پیش از این نیز مدعی بود که محافظ شخصی افرادی چون جنیفر لوپز، نیکلاس کیج، ماریا کری و ویتنی هوستون بوده‌ است.

این بازیگر افزود: عربستان طی چند روز آینده نامه این درخواست را به فدراسیون فوتبال ایران ارسال خواهد کرد.

ایراندوست، رقم پیشنهادی تیم های عربستانی برای حفاظت از این دو بازیکن طی دو روز اقامت در ایران را هرکدام 5 میلیارد تومان عنوان کرد!

باشگاه توانا، ادعاهای مطرح شده توسط این بازیگر سینما و تلویزیون را تایید یا رد نمی کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر