متولدین هر ماه |‌ میزان ثروت متولدین هر ماه

متولدین هر ماه چجوری ثروتمند میشن؟ | راز ثروتمندی متولدین هر ماه

در این بخش از سایت ویکی گردی راز های پولدار شدن متولدین هر ماه را برایتان آورده ایم با ماه همراه باشید.

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

می خوای راز ثروتمندی متولدین هر ماه رو بدونی؟ در این طالع بینی توصیه هایی برای متولدین هر ماه جهت پولدار شدن در اختیارتان گذاشته شده است، این فال جدیدترین نوع فال و طالع بینی ازدیاد ثروت و مال برای متولدین هر ماه می باشد.

 همه ما به دنبال پیشرفت در کار و دستیابی به ثروت هستیم اما برخی از ما برای ثروتمند شدن به بیراهه رفته و به هر دری می زنیم و در آخر چیزی عایدمان نمی شود.

متولدین کدام ماه پدر شوهر های بهتری هستن؟

برای پیشرفت در شغل و رسیدن به ثروت این خود شمایید که باید به خودتان کمک کنید پس شکست های اقتصادی خود را به پای شانس و تقدیر نگذارید و خطاهای خود را نادیده نگیرید بلکه برای پولدار شدن و بهبود وضعیت مالی گام های عملی و محکم بر دارید زیرا هر فردی قابلیت ثروتمند شدن و رشد کردن در حرفه و صنعت خودش را دارد.

اگر می خواهید راه ثروتمند شدن را بیابید، توصیه می کنیم جدیدترین نوع فال و طالع بینی ازدیاد ثروت و مال بر اساس ماه تولد هر فرد را که در این بخش آورده ایم را مطالعه نمایید.

متولدین فروردین

متولدین این ماه قابلیت پیشرفت و پیمودن راه های ترقی را دارند زیرا این انرژی و توان بالا را ماه تولدشان به آنها بخشیده است. اما معمولا فروردینی هایی که نمی توانند پیشرفت خوبی در کارهای خود داشته باشند، افراد مغروری هستند که روحیه خود بزرگ بینی داشته و دوست دارند قوانین خود را وضع کرده و از قوانین آنجا سرپیچی کنید.

متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت معمولا افرادی هستند که کل زندگیشان کارشان شده است. متولدین این ماه می خواهند از طریق کار کردن زیاد به ثروتمند شدن دست یابند اما فراموش کرده اند که کار فقط وسیله ای برای گذران زندگی است و باید به خانواده خود نیز رسیدگی کنند، متولدین این ماه شاید پول خوبی از کار به دست آورند اما ممکن است با کار زیاد خانواده خود را از دست بدهند.

متولدین هر ماه چرا بی خواب می شن؟ + علت

متولدین خرداد

شما قادر به پیشرفت در شغل و در نهایت ثروتمند شدن می شوید، اگر شغل خود را رها نکرده و حرفه دیگری در پیش نگیرید. راه پیشرفت شما در حرفه کنونیتان است پس دمدمی مزاج نباشید و دائم شغل عوض نکنید بلکه شغل کنونی خود را به نحو احسن انجام داده و راه های پیشرفت در کارتان را بیابید تا به ثروت نیز دست یابید.

متولدین تیر

دوستان متولد ماه تیر، کمی جسارت خود را بالا ببرید. شما عادت دارید همیشه خودتان را با افراد کم درآمد جامعه مقایسه کنید و به همانی که دارید، راضی باشید، البته که پول پرستی امر شایسته ای نیست اما شما نباید از ترس اینکه مبادا جایگاه امروزتان را از دست بدهید، اگر جای موفقیت و پیشرفت دارید با بی میلی آن را پس زنید.

متولدین مرداد

شما با انرژی و توان بالایی که ماه تولدتان به شما بخشیده است، قابلیت این را دارید که به سرعت پیشرفت کنید و راه های ترقی را بپیمایید اما تا وقتی که نپذیرید، در محل کارتان رئیس نیستید و فقط حرف، حرف شما نیست، ثروتمند نخواهید شد. برای پیشرفت در زندگی و پولدار شدن کمی انعطاف پذیر باشید و در اداره، شرکت و… که متعلق به شما نیست، قوانین خود را وضع نکرده و از قوانین آنجا سرپیچی نکنید.

متولدین شهریور​

خداوند انسان را موجودی کمال گرا آفریده و میل به جلو رفتن، پیشرفت و دستیابی به بهترین ها را در وجود او قرار داده. پس با این احساس غریزی تان نجنگید. اگر خودتان بخواهید، می توانید به مرتبه های بالاتری ارتقا پیدا کنید و پُست و جایگاه شما در اداره و شرکت بالاتر برود، فقط اگر به دلیل ترس از شکست، روش های جدید و خلاقانه در حرفه تان را نادیده نگیرید.

متولدین مهر

در متولدین مهر میل به ریاست طلبی، غرور زیاد و احساس برتری نسبت به دیگران بسیار دیده می شود و همین احساسات و ویژگی های اخلاقی در آنان مانع از پیشرفت در کارها و ثروتمند شدنشان می شود. متولدین مهر بر اساس ماه تولدشان توانایی پیشرفت و ترقی را دارند البته اگر مقداری غرور خود را کنار بگذارند.

متولدین هر ماه اگه اپلیکیشن شبکه اجتماعی بودن! + عکس

متولدین آبان

آبانی ها، شما معنای ثروتمند بودن را فراموش کرده اید. انسان ثروتمند و موفق کسی است که سرسختانه کار می کند، پول به دست می آورد و آن را در جهت نیازهای خود و خانواده اش خرج می کند. لازم نیست این قدر اضافه کار بگیرید و آخرین کسی باشید که شرکت یا اداره را ترک می کند. سعی کنید در روزهای تعطیل کار را هم تعطیل کنید و با خانواده باشید و هرگز کار بیرون از منزل را به داخل خانه نیاورید.

متولدین آذر

آذرماهی های عزیز! شما مدام تغییر دادن حرفه خود هیچ گاه به ثروت نمی رسید پس اگر علاقمندید مشاغل مختلف را تجربه کنید، بدانید هر روز از ثروتمند شدن دور می شوید. متولدین این ماه با تغییر شغل مدتی با شغل جدیدشان سرگرم می شوند و آن گاه که مشکلات و گرفتاری های آن حرفه خودش را نشان داد، پا پس می کشند، عقب می روند و شغل خود را رها کرده و حرفه دیگری در پیش می گیرند. راه ثروتمند شدن شما تمرکز و البته تحمل سختی های شغلی است.

متولدین دی

متولدین دی نباید اجازه دهند کار برای آنها تبدیل به اعتیادی سخت و سهمگین شود. اگر صاحب خانواده هستید، وقت تان را در کنار آنها بگذرانید. همسر و فرزندان شما بیشتر از آنکه به پول شما نیاز داشته باشند به خودتان نیاز دارند. پس به اندازه کار کنید و کارتان را به خانواده ترجیح ندهید و ساعات کاری خود را کمتر کرده و مغازه را یک ساعت زودتر تعطیل کنید. اگر مجرد هستید به خودتان برسید و تفریح کنید و آخر هفته های تان را آزاد بگذارید.

نیمه کثیف و تاریک متولدین هر ماه چیست؟

متولدین بهمن

اگر متولد بهمن هستید و می خواهید در شغلتان پیشرفت چشمگیری داشته باشید، باید با سختی های حرفه تان کنار بیایید زیرا همه مشاغل، معایب و سختی های خودشان را دارند و هیچ شغل شرافتمندانه آسانی که به راحتی بشود از آن پول کلانی به دست آورد، وجود ندارد پس از فکر عوض کردن شغلتان بیرون بیایید.

متولدین اسفند

متولیدین اسفند افراد محتاطی هستند که اصلا ریسک نمی پذیرند و به همین خاطر اغلب از جایگاه کنونی خود را راضی بوده و تمایل به پول بیشتر و پیشرفت ندارند. متولدین اسفند برای رسیدن به ثروت باید از شکست نترسند و روش های جدید و خلاقانه در حرفه خود را نادیده نگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۵۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • اذرگون

  من سره کار می رفتم ،در کار سعی می کردم بهترین باشم بدون اشکال ولی حقوقم همیشه کمتر بود ، کار می کردم فقط به وظیفه خودم فکر نمی کردم ، دوست داشتم مکانی که کار می کنم پیشرفت کنه ، فقط کار عملی انجام نمیدادم روان شناسی هم وارد محیط کارم می کردم ، کار کردن من روبقیه هم تاثیر داشت عاشق کارشون میشدن ، محیط کار خونه دوم خودم میدونستم ولی ایا مدیران اینقدر باهوش بودن که قدر بدونند وبجای تهدید به اخراج ، حمایت کنند، نه ،

 • اذرگون

  در زندگیم تربیت خانوادگی من مشکل داشته مادرم چندان قدر شناس نبود ، همیشه نیمه خالی لیوان رو میدید هیچوقت نیمه پر لیوان رو نمیدید کافی بود اشتباه کنم هر روز سرزنش کردن بود خوبی ها منو نمیدید ، معلوم نیست دوست داشت ویا نه ، برای دوست داشته شدن باید تلاش می کردم وتلاشم هم به نتیجه نمیرسید ، متاسفانه برخلاف میل خودم این رو کارم هم تاثیر گذاشت دست خودم نبود تربیت گاعی وقتها سرنوشت رو تغییر میده

  • علی جامعی ترک

   سلام
   دوست عزیز شب بخیر ، مادرت همون زمان که سرزنشت میکرده حتما" میخاسته چشمتو به روی دنیا بازتر کنه وگر نه کی مثل یه مادر دلسوز و عمخار بچه همون مادر میشه پس اگر مادرت زنده هست برو بی افت به پاش و
   تقدیر و تشکر کن از مادرت که اصلا" تو رو به دنیا آورده بعدش خودت باید تلاش کنی و پدرت هم نون بری تا بری سر کار . پدر و مادرت امیدوارم سالم کنارت باشن

 • م

  انتر

 • ناشناس

  برا دیدن شدن هر زری میزنید 😂😂😂

 • پورک کاظمی

  سلام!
  خدایا با اینکه عده زیادی هستند که موانع متعدد و مختلفی پیش روم قرار میدهند اما من به بزرگی تو یقین دارم و مطمئن هستم تو مرا ثروتمند نیز می‌کنی.
  آمین

  • ناشناس

   منتظر باش میشه حتما

 • زهرا

  به نظر من این اصلا درست نیس همه ادما که شبیه هم نیستند اینکه اون فرد متولد اذر هست همیشه شغلشو عوص میکرده علایقش گذرا بوده موفق نشده دلیل نمیشع یکی دیگه که اذری باشه همینطوری باشه
  به نظر من این خصوصیات واقعا چرته و اصلا اینطوری نیس هچ کس نمیتونه تعیین کنه که کی خوبه کی بده

 • X mr

  آذر ماهی ها دیگه انقدر هم بی طاقت نیستن. مثل من هیچ وقت حرفه ام رو تغییر ندادم.

 • Hopper

  باشه ما همه بدیم شما خوبین

 • امیر

  خدایا به مردم بی شعور شعور عنایت بفرما

 • abolfazl

  اصلا در مورد اسفند ماهی ها اشتباهه کاملا ریسک پذیر هستندو به پول بیشتر و به پیشرفت علاقه زیادی دارند

  • ناشناس

   در مورد اسفند اصلا درست نبود

  • مسعود

   جالبه برای اسفند برعکس گفته

 • ارصبی

  درسته ولی من بی توقع نیستم

 • مهدی

  در مورد اردیبهشت ماه کاملا بر عکس نوشتین. حداقل در مورد من ۱۸۰ درجه برعکس هستش.

 • عطیه

  من اردیبهشت هستم یعنی از کار زیاد خانواده ام رو از دست میدم ؟😢😮‍💨

 • Samyar

  اسفند ماه پولدارم و ریسک پذیر

 • فلفل

  ایول، حرف حقو زدی بدون ترس و خلاقانه‌ میرم به سوی پیشرفت

 • فرمان پرورش

  سلام من اسفندماهی هستم درمورداسفندماهی هرچی گفتی دروغ گفتی من پولدارهستم خانه وباغ وویلا شغل درست وحسابی خلاصه بگم آدم عابرومندهستم ریسک پذیر دنبال پول وعلاقه زیادبه پیشرفت دارم من نمی دونم بعضی هاچرابرای دیده شده به هردرودیوارمی کوبند باباخداعقل داده پس همواره باتوکل به خداتلاش کن وراه درست راانتخاب کن لازم نیست درمورد کسی بی دلیل قضاوت نکنید

 • امید

  مردم!
  رسانه کارش خبررسانی(البته ب صورت کاملا میلی)و خبر و مطلب سازی(اغلب چرت و پرت)
  پس هیچوقت این خزعبلات رو مبنای کار و زندگی قرار ندهید!
  انسان با عقل، تلاش و توکل به هرچی که میخواد میرسه !
  مهم نیست متولد کدوم ماه باشه، چون اولا دست خودش نبوده و دوما ماه و سال و روز و ...خود انسان ساخته و مبنای شمارش عمر خودش قرار داده!
  من تجربه کردم خودم!
  شهریورماهی هستم

  «ماه شهریور پر است از خاطرات عشق من!
  من به جان تا زنده باشم، عاشق شهریورم!»