فال روزانه | فال امروز

فال روزانه پنجشنبه 2 شهریور 1402 | فال امروز بر اساس ماه تولد

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه
ویکی گردی:

فال روزانه امروز 2 شهریور 1402! مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال روزانه من از ویکی گردی همراه شوید.

 فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز به نظر می رسد که همکارانتان دارند بهترین عملکردی که از دستشان بر می آیند را از خودشان نشان می دهند و این موضوع باعث شده شما نگران شوید و فکر کنید که مبادا نتوانید به اندازه ی آنها تأثیرگذار باشید. در واقع وقتی خودتان را با آنها مقایسه می کنید و به این فکرکنید که چرا هیچ وقت نتوانسته اید آن موفقیت هایی که از خودتان انتظار داشته اید را به دست بیاورید و شروع کنید به سرزنش کردن خودتان! این اشتباه را نکنید، هر کس توانایی های مخصوص به خود را دارد و شما هم قطعا توانایی هایی دارید که همکارانتان از آنها بی بهره هستند. برای بدست آوردن چیزی که می خواهید باید جدیت بیشتری نشان دهید، فراموش نکنید که بهشت را به بها می دهند نه به بهانه. به تازگی از بستر بیماری برخاسته اید، مراقب سلامتتان باشید هیچ چیز مهم تر از سلامتی نیست. به زودی شخصی به شما پیشنهادی می کند، این پیشنهاد می تواند در کار و درآمد شما تاثیر به سزایی بگذارد.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز آماده اید تا بخشی از وقت آزاد خود را صرف کارتان کنید تا به خاطر تلاش و سخت کوشی خود مورد تشویق و تحسین همکاران و مقامات بالا دست خود قرار بگیرید. در واقع شما نگران هستید که مبادا دیگران شما را به نداشتن فعالیت کافی در انجام کارهای گروهی محکوم کرده و مورد قضاوت و سرزنش خود قرار دهند. با وجود این که شما برای استقلال و آزادی خود ارزش زیادی قائل هستید، این را هم می دانید که بد نیست گاهی بخش کوچکی از یک چیز را برای به دست آوردن نتایج بزرگ و ارزشمند قربانی کرد. یک اشتباه را مدت هاست که زندگی می کنید و خودتان را گول می زنید، اگر امروز جلوی آن را نگیرید وقتی به خودتان می آیید که دیگر بسیار دیر است و نمی توانید جبران کنید. جهت تصمیم گیری برای یک خرید حتما از فردی خبره استفاده کنید تا سرتان کلاه نرود. یادتان باشد از شخصی که در روزهای سخت کمکتان کرده قدردانی کنید.

 فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز شما تقریبا در انجام هر کاری، حتی فعالیت های تفریحیتان هم به صورت روشمند و برنامه ریزی شده پیش می روید. شما فکر می کنید اگر خیلی دقیق و بر اساس برنامه پیش بروید وقت بیشتری برای تفریح و خوشگذرانی خواهید داشت، اما ممکن است اطرافیانتان شما را به خاطر این رفتارهای بیش از اندازه عمل گرایانه ای که از خودتان نشان می دهید شما را مورد انتقاد قرار دهند، هرچند این موضوع برای شما اصلا اهمیتی ندارد. شما می خواهید بیشترین بهره را از زمان خودتان ببرید تا بتوانید وقت بیشتری را با خانواده و عزیزان خود بگذرانید. به دلیل نوع مدیریت شما در مواقع مختلف، پیشنهاد بسیار خوب کاری به شما می شود. با وارد شدن در این حوزه در مسیری قرار می گیرید که قبلا تجربه نکرده بودید، از این موضوع نگران نباشید و از این تغییر استقبال کنید. در رابطه با مسائل احساسی خود دچار مشکل و سردرگمی شده اید، بهتر است این همه بی تابی و کلافگی از خودتان نشان ندهید.

 فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز یک نفر سعی دارد روی رفتارهای شما تأثیرگذار باشد، اما شما می توانید به راحتی با تلاش های او برای در دست گرفتن کنترل اوضاع مقابله کنید. شاید دیگران شما و دلایل پشت رفتارها و انگیزه هایتان را به خوبی درک نکنند، اما شما می دانید که در حال حاضر باید پیش از هر شخص دیگری به خودتان وفادار باشید. با این حال به نفعتان است که بدون آسیب رساندن به احساسات دیگران نظرات و احساس خود را بیان کنید. بهتر است متوجه باشید که او فقط تمایل دارد کمی تنها باشد، این را درک کنید که گاهی آدم ها به تنهایی نیاز دارند. حواستان باشد بعد از تمام کارهایی که انجام داده اید ناخواسته حرفی نزنید که زحماتتان یک جا به هدر برود. مطلبی که امروز حوصله تان را سر برده و به نظرتان پیش پا افتاده است، به زودی برایتان بسیار مهم و قابل توجه می شود.

 فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز روابط عاطفی شما به خوبی پیش خواهند رفت. سعی کنید با روش های جدید و خلاقانه ای احساسات خود را نسبت به شخصی که دوست دارید بیان کنید تا نتیجه ای که انتظار دارید را به دست بیاورید. امروز هر چقدر که بیشتر با دوستان و عزیزان خود وقت بگذرانید خوشحال تر و راضی تر خواهید بود. انرژی آنها به شما منتقل می شود و اگر در طول روز خسته شده باشید هم با بودن در کنار آنها شاد و سرحال خواهید شد. برای رسیدن به خواسته قلبی تان بهتر است فعلا کمی دندان روی جگر بگذارید. برای اتفاق نیفتاده غصه خوردن غلط است، اگر نگران هستید بهتر است از حالا بدترین موقعیت را در نظر بگیرید و بدانید اگر اتفاقی بیافتد چه باید بکنید. در رساندن خبر مهمی به شخصی بهتر است بهترین کلمات را انتخاب کنید.

 فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز سر خودتان را تا می توانید گرم نگه دارید. ذهن خودتان را با کارهایی که باید انجام دهید مشغول کنید و خیالتان راحت باشد که با داشتن یک برنامه ی دقیق خواهید توانست کارهای خیلی زیادی را به انجام برسانید. برای انجام کارهایی که به عهده دارید همه چیز فراهم است، پس دست از به تأخیر انداختن کارتان بردارید و مشغول به کار شوید . اگر جایی گیر کردید و دیدید که به همکاری دیگران نیاز دارید از این که تقاضای کمک کنید خجالت نکشید. دوستان و همکارانتان با کمال میل شما را یاری خواهند کرد. شما ذهن خلاق و هوش بالایی دارید. حرف زدن با شخصی باعث می شود تا از اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد مطلع شوید، حواس خود را جمع کنید تا موقعیتی ناب را شکار کنید و در مسیر درست پیشرفت قرار بگیرید. ذهن خود را از حاشیه ها خالی کنید، فقط وقتتان را تلف می کند. در زمینه مسائل عاطفی کمی سردرگمی را تجربه خواهید کرد.

 فال روزانه متولدین مهر ماه

با وجود این که شما اصلا دوست ندارید که دیگران به سادگی به آنچه در فکر و قلبتان می گذرد پی ببرند، امروز مخفی نگه داشتن احساسات و افکارتان خیلی سخت تر از پنهان کردن آنچه انجام می دهید خواهد بود. به طور مثال ممکن است موفق شوید بی آن که کسی متوجه شود کاری را انجام دهید، اما حتی با وجود لبخند روی لبتان، احساس نگرانی و استرسی که پس از آن خواهید داشت شما را لو خواهد داد. اگر می بینید نمی توانید رفتار خودتان را کنترل کنید سعی کنید از دیگران فاصله بگیرید تا دستتان برای آنها رو نشود. برای رهایی از سردرگمی تان یک راهکار درست پیدا کنید تا بیش از این در مشکلات غرق نشوید. شما ذاتا روحیه جنگنده ای دارید و هم موضوع باعث پیشرفت تان در آینده ای نزدیک خواهد شد. چند وقتی است که مشکل کاری دارید. شما به سختی تمام و با چنگ و دندان موقعیت تان را حفظ کرده اید. به همین دلیل این روزها به شدت احساس خستگی می کنید.

 فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز سیاست شما در محل کارتان و مهارتی که از خودتان نشان می دهید همکاران و رؤسایتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. شما قادر هستید پیچیده ترین مسائل و معضلات حرفه ایتان را با دقت و مهارت مورد بررسی قرار داده و گره های موجود را یکی یکی باز کنید و حتی به بقیه ی همکاران خود کمک کنید که به روال عادی کارهای خود بازگردند. اگر در این راه قلبتان به شما چیزی گفت که احساس کردید درست است از به کار گرفتن آن هراسی نداشته باشید و فکر نکنید که فقط باید به منطق خود تکیه کنید. با تئاتر یا کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. دور و برتان را کمی خلوت کنید تا بتوانید درست فکر کنید. انجام کاری مهم به شما سپرده شده، به موقع اگر نجنبید، فرصت را از دست خواهید داد. خودتان را شرمنده دیگران نکنید. هرچه زودتر باید به دیدن شخصی بروید. دوری راه را بهانه نکنید. همین امروز قراری بگذارید و به دیدنش بروید.

 فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز عزیزان خود را در آغوش بگیرید و اجازه دهید در روابطتان با آنها قلبتان راهنمایتان باشد. دوستان و خانواده تان تمام سعی خود را می کنند تا حتی اگر خود شما به طور مستقیم از آنها تقاضای کمک نکنید در کنارتان باشند و شما را مورد حمایت خود قرار دهند. اگر خودتان اجازه بدهید همه چیز به همان جهتی پیش خواهد رفت که می خواهید. تفال حافظ سعی نکنید با کارهای خود در برابر شانس و اقبالی که دارد به شما روی می آورد بایستید. اگر سعی کنید دری را به زور باز کنید هرگز باز نخواهد شد. به آرامی در بزنید تا همه درها به رویتان باز شوند. مسئولیت تصمیماتی که می گیرید به عهده بگیرید. احساسات دیگران را دست کم نگیرید و با آن بازی نکنید. عواقبش گریبان خودتان را می گیرد. شنیدن یک خبر یا خواندن یک مقاله اطلاعات بسیار خوبی در مورد موضوعی که برایتان خیلی مهم است در اختیار شما قرار می دهد. با این اطلاعات شما می توانید ایده پردازی های موفقی داشته باشید. برای رسیدن به خواسته تان زور نکنید.

 فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما با تمام وجود می خواهید بهترین تصمیمات را بگیرید تا مسیر خود را به سمت بالای نردبان ترقی ادامه دهید. شما می خواهید بیشترین بهره را از موقعیت حرفه ای فعلی خود ببرید و اینکه فقط مورد تأیید و تحسین دیگران قرار بگیرید و زحماتتان دیده شوند برایتان کافی نخواهد بود و به تنهایی باعث احساس رضایت شما نخواهد شد. اگر برای احساس رضایت و خوشبختی منتظر تأیید دیگران باشید هرگز راضی نخواهید شد. ایده های خوب می توانند درهای بسته بسیاری را به روی شما باز کند. حتی اگر مجبور باشید با شخصی که برایتان ارزش قائل نیست، معاشرت و کار کنید. اعتماد به نفستان را از شما می گیرد. در زمینه مالی با شریک خود مشکل دارید، بهتر است هر چه زودتر به بهبود این رابطه فکر کنید. در حال حاضر این رابطه مهمترین مسئله زندگی تان به حساب می آید.

 فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز قلب شما بسیار قدرتمند است و می توانید تمام دنیا و اطرافیان خود را غرق در عشق و محبت کنید. به همین دلیل هم امروز می تواند روز خیلی خوبی برای بیان احساستان نسبت به شخصی که مدتی است به او علاقمند بوده اید اما از ابراز علاقه به او خجالت می کشیده اید باشد. امروز شما مورد علاقه و توجه کسانی که دوست دارید قرار خواهید داشت و آنها با دیدن تلاش و کوشش مداوم شما از صمیم قلب دلشان می خواهد که به اهداف حرفه ای خود دست پیدا کنید. اما خود شما این را می دانید که باید برای نیازهای معنوی و عاطفی خود رسیدگی کنید. در مورد مسئله پیش آمده سرسری و بی تفاوت از کنارش نگذرید. از شخصی قدرنشناس بپرهیزید و فریب زبان بازی و دو رویی های او را نخورید. به زودی هدیه ای به دستتان می رسد. قدر شخص فرستنده را بدانید و با دقت بسیار در حفظ هدیه اش کوشا باشید. از دری که نباید رد نشوید و صداقت تان را زیر سوال نبرید، حتی اگر پشت در بهشت باشد.

 فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز شما احساس می کنید که کمی بیشتر از همیشه به توجه و محبت اطرافیان خود نیاز دارید، اما طرف مقابلتان به احتمال زیاد حتی بیشتر از خود شما به این محبت و توجه نیاز دارد. به جای این که در رابطه ایجاد تنش و درگیری کنید دست به کار شده و تا می توانید به طرف مقابل خود محبت کنید، این کار شما باعث خواهد شد که او نیز در مقابل شما را غرق در عشق و محبت کند. امروز شما برای احساس خوشبختی بیش از آنچه به افکار دیگران اهمیت می دهید باید به خواسته های شخصی خودتان توجه داشته باشید. اتفاقی ناراحت کننده برای چندمین بار برایتان رخ داده لازم است هر چه سریعتر تغییری در برخوردتان با مردم بدهید. ادامه کاری باعث خستگی و افسردگی شما می شود. بهتر است هر چه زودتر کار را به فردی معتمد و ماهر بسپارید. با ذهن و جسم خسته به جایی نمی رسید. شما به خوبی می دانید که از زندگی عاطفی تان چه می خواهید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر