محمدرضا گلزار | محمدرضا گلزار در برنامه پانتولیگ

بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون | آقای گلزار مجری کدوم برنامه شده؟

برنامه تلویزیونی جدید با اجرای محمدرضا گلزار در حال طی مراحل تولید است.

تغییر چهره محمد رضا گلزار با عمل زیبایی
ویکی گردی:

محمدرضا گلزار بازیگر سوپر استار ایرانی که مدتی است با انتشار خبر ازدواجش بر سر زبان ها افتاه است. محمدرضا گلزار برای اجرای برنامه پانتولیگ که یک مسابقه تلویزیونی است به صحنه تلویزیون باز می گردد. در ادامه این مطلب از سایت ویکی گردی جزییات بیشتر در خصوص بازگشت محمدرضا گلزار را بخوانید.

جواد فرحانی تهیه‌کننده برنامه پانتولیگ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم تکلیف گمانه‌زنی‌های چند وقت اخیر درباره این برنامه را روشن کرد.

وی تصریح کرد: برنامه پانتولیگ، یک مسابقه تلویزیونی با محوریت پانتومیم است که در آن، شرکت‌کنندگان در قالبی جذاب و سرگرم کننده با هم رقابت می‌کنند.

تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی افزود: اجرای برنامه برعهده محمدرضا گلزار خواهد بود و امیدواریم با حضور و تلاش وی، لحظات خوشی برای مخاطبان تلویزیون رقم‌ بخورد.

حرکت جالب محمدرضا گلزار در هواپیما برای هوادارش + فیلم

فرحانی همچنین خاطرنشان کرد: جا دارد از مساعدت و حمایت‌های مدیران ارشد رسانه ملی، به ویژه آقایان دکتر جبلی، جلیلی و برمهانی برای فراهم آوردن مقدمات و اعطای مجوز تولید این برنامه تشکر ویژه کنم و امیدوارم با جلب رضایت مخاطبان، پاسخ این اعتماد مسئولان سازمان صدا و سیما به نحو مطلوب داده شود.

گفتنی است، هفته گذشته محمدرضا گلزار به هنگام امضا به یکی از طرفدارانش به اجرای یک مسابقه تلویزیونی اشاره کرده بود و این خبر با بازتاب‌های فراوانی در فضای‌مجازی همراه شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر