رابطه جنسی سالم | نکات بعد از رابطه جنسی | زنان در رابطه جنسی

کار هایی که زنان باید بعد از رابطه جنسی انجام دهند | خانم های متاهل توجه کنند

برای داشتن یک رابطه و زندگی جنسی سالم به نکات بعد از رابطه جنسی توجه کنید.

اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی
ویکی گردی:

برای داشتن رابطه جنسی سالم باید نکات بعد از رابطه جنسی را جدی بگیرید. در این مقاله به نکاتی که خانم ها باید بعد از رابطه جنسی باید به آن عمل کنند. با ما همراه باشید با آموزش نکات بعد از رابطه جنسی.

خانم ها باید خودشان را قوی تر کنند. بدنتان را دوست داشته باشید (این تنها چیزی است که متعلق به شماست)، ببینید در رابطه جنسی چه دوست دارید و چه دوست ندارید و یاد بگیرید که رابطه جنسی برای لذت بردن است. خیلی مهم است که به خاطر داشته باشید ارتباط کلید اصلی هر رابطه خوب است

نکات بعد رابطه جنسی مخصوص بانوان 

توالت رفتن:

درحین نزدیکی باکتری های ریزی وارد اندام تناسلی می شوند،داخل عضو تناسلی گرم و مرطوب و محیط مناسبی برای تکثیر باکتری هاست بنابراین برای جلوگیری از بیماری مثانه بعد از نزدیکی حتما ادرار داشته باشید.

دوش آب گرم:

بعد از نزدیکی دوش گرفتن عالی است مخصوصا اگردوش آب گرم باشد به همین خاطر بعد از نزدیکی یک دوش آب گرم تمام الودگی ها را ازبین می برد.

نوشیدن آب:

همانطور که هنگام ورزش نیاز به رطوبت دارید در نزدیکی هم رطوبت لازم است خشکی روی کل بدن تاثیر میگذارد پس اگر دهانتان خشک می شود حتما آب بنوشید تا ادرار کنید و میکروب ها را خارج کنید.

خوردن مواد حاوی پروبیوتیک:

موادغذایی که بعداز رابطه زناشویی می خورید بسیارحائز اهمیت است ، خوردن مواد حاوی پروبیتیک بعد ازنزدیکی آلودگی ها عفونی را ازبین می برد.

کنارگذاشتن مواد شوینده:

سریع بعد از نزدیکی قسمت تناسلی رابا مواد شوینده نشویید چون حساس است و باعث خشکی می شود و PH آن را دچار اختلال می شود.

لباس زیر:

بعضی از لباس زیرها از جنس نایلون وپلی استر هستند و نمی گذارد هوا تبادل شود و بعد از رابطه زناشویی خیس می شوند و امکان رشد باکتری ها را بالا می برد.

کنار گذاشتن دستمال مرطوب:

دستمال های مرطوب حاوی مواد شیمیایی و بودار هستند که می توانند به اندام تناسلی آسیب بزنند در مواقعی که به دستمال نیاز دارید برای پاک کردن خود مقداری آب گرم سرکه را ترکیب و دستمال را به آن آغشته و خود را با آن پاک کنید.

جلوگیری از بیماری های قارچی با سشوار:

ممکن است متعجب شوید اما بسیاری از خانم ها بعد از نزدیکی سشوار را روی آلت خود می گیرد تا به این ترتیب از بیماری قارچ و عفونی جلوگیری کنند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۷۶ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • ناشناس

    ممنون از راهنمایی شما احسنت