شخصیت شناسی | شخصیت شناسی ماه تولد

متولدین این 4 تا ماه بدشانس ترین افراد روی زمینن! | شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد

این شخصیت شناسی رو بخون و ببین متولد کدوم یکی از این 4 تا ماهی. اگه متولد این ماه ها نیستی پس خیلی خوش شانسی!

متولدین هر ماه
ویکی گردی:

شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد و میزان بدشانسی متولدین هر ماه را یکی از موضوعات بخش سرگرمی سایت وکی گردی است که در ادامه این مطلب به این شخصیت شناسی می پردازیم.  همراهان عزیز سایت ویکی گردی، محتوای منتشر شده در قالب شخصیت شناسی صرفا جنبه فان و  سرگرمی دارد. با ما همراه باشید.

 

آیا احساس بدشانسی می کنید؟ آیا شما یکی از متولدین این 4 ماه هستید؟ در این مقاله آموزنده بیاموزید که کدام نماد ماه ها را شامل می شود و بدانید که چرا آنها بدشانس در نظر گرفته می شوند. برای کشف معانی پنهان پشت شانس خود و کشف راه هایی برای بهبود آن آماده شوید.

هر کدام از گروه های خونی چه ویژگی های شخصیتی دارند؟

بدشانس ترین نمادهای ماه تولد:

تیر ماه

سرطان یکی از بدشانس ترین نشانه های زودیاک است. این تا حد زیادی به دلیل شدت عاطفی و حساسیت بیش از حد آنها به دنیای اطراف است.

سرطان ها موجودات بسیار حساسی هستند و اغلب غرق مشکلات زندگی می شوند. این باعث می شود آنها مستعد اضطراب، افسردگی و اعتماد به نفس پایین باشند که می تواند منجر به بدشانسی شود.

آبان ماه

عقرب به خاطر شور و اشتیاق و شدت خود شناخته شده است، اما همچنین می تواند یکی از بدشانس ترین علائم زودیاک باشد. عقرب ها تحت تأثیر احساسات شدید خود هستند که می تواند منجر به تصمیمات عجولانه و اقدامات نادرست شود.

آنها همچنین مستعد وسواس در مورد چیزهایی هستند که نمی توانند کنترل کنند، که می تواند منجر به بدشانسی شود زیرا آنها تلاش بیهوده ای برای کنترل غیرقابل کنترل می کنند.

شهریور ماه

باکره یکی از بدشانس ترین نشانه های زودیاک است که به دلیل ماهیت پر از اضطراب است. باکره‌ها اغلب گرفتار نگرانی‌ها و ترس‌هایی هستند که می‌تواند آنها را فلج کند و باعث شود تصمیم‌های نادرستی بگیرند.

آنها همچنین در رویکرد خود به زندگی بسیار دقیق هستند، که می تواند منجر به تعویق و از دست دادن فرصت ها شود.

دی ماه

برج جدی به دلیل اعتماد به نفس پایین یکی از بدشانس ترین نشانه های زودیاک است. برج جدی تمایل زیادی به خود انتقادی و ناامنی دارند، که باعث می شود به توانایی های خود شک کنند.

این می تواند باعث شود فرصت ها را از دست بدهند یا به دلیل عدم اعتماد به نفس تصمیمات بدی بگیرند.

قوانین رابطه با متولدین هر ماه | در رابطه چه چیزی برای شما مهم است؟

بدشانس بودن

افرادی که خود را بدشانس‌ترین افراد می‌دانند، ممکن است احساس کنند که زندگی آنها دائماً پر از بدبختی است. آنها ممکن است در مواجهه با تصمیمات روزمره احساس ترس و بدبینی را تجربه کنند.

این می تواند تصمیم گیری را برای آنها دشوار کند، که می تواند منجر به احساس ناامیدی و درماندگی بیشتر شود. آنها همچنین ممکن است احساس کنند نفرین شده اند و کنترلی بر سرنوشت خود ندارند.

این افراد ممکن است بیشتر در معرض نگرانی و اضطراب باشند، زیرا فقدان شانس آنها می تواند باعث شک در توانایی های خود شود.

آنها ممکن است باور کنند که محکوم به شکست هستند، مهم نیست که چه کاری انجام می دهند. این می تواند منجر به افسردگی شدید و اعتماد به نفس پایین شود.

افرادی که خود را بدشانس می‌دانند نیز ممکن است ایجاد روابط یا موفقیت در حرفه خود دشوار باشد.

آنها ممکن است احساس کنند که دائما مورد قضاوت قرار می گیرند یا برای موقعیت های خاص به اندازه کافی خوب نیستند. این می تواند منجر به احساس ناامنی بیشتر و عدم عزت نفس شود.

روز شانس متولدین هر ماه کدام است؟

با وجود این چالش ها، برای کسانی که خود را بدشانس ترین نشانه ها می دانند، مهم است که به یاد داشته باشند که امید وجود دارد.

با فداکاری و سخت کوشی می توان از این افکار منفی رهایی یافت و دید مثبت تری نسبت به زندگی ایجاد کرد. با نگرش صحیح، این افراد همچنان می توانند به سمت آینده ای موفق کار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳۸ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

 • کوروش

  من ی شهریوریم اصلا ب شانس اعتقاد نداشتم ولی بعد تلاشهای زیاد و نزدیک شدن ب هدفهام دیدم ن شانس هم تو خیلی چیزا دخیل..ب ارث بردن سرطان از طرف مادری و ...باعث شد کل زندگیم بهم بخوره

 • نیایش جون

  هورا بهمن رو ننوشته
  چون خوش شانسم
  و هستم

 • ناشناس

  چ عجب این مطلبتون تقریبا درست بود..😁😁 اینو واقعا میگم خصوصیات مطرح شده تا حدود بسیار زیاد صحت دارد

 • نگین

  واقعا ایناواقعیت دارن

 • شادی

  سلام نه این ها همه حرف شما هر جور فکر کنی پیش می اید پس خوب فکر کن تا خوب پیش بیاد وتوکلد به خدا باشه

 • شاهین

  من ۲۸ اسفندم ۴ ساله به قبل همیشه حالم عالی بود هیچی نمیتونست حالمو بد کنه از ی آبشار افتادم زانوهام فاصله گرفتن به خاطر همین روماتیسم همیشه همراه زانومم همیشه آب میاره دیگه این بد شانسی نی چیه

 • ناشناس

  😔درباره دی و تیر درس گفته

 • ناشناس

  نمیگفتی بدشانسم زندگی برام قابل تحملتر بود