ساعت کاری | تغییر ساعت کاری

خبر مهم برای کارمندان | ساعت کاری کارمندان باز هم تغییر کرد!

جدیدترین جزپیات در خصوص تغییرات ساعت کاری کارمندان را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید

ساعت کاری ادارات تهران
ویکی گردی:

ساعت کاری جدید ادارات اعلام شد. سازمان اداری و استخدامی کشور در بخشنامه جدیدی اعلام کرد که ساعت کاری خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و...) را تا ۱۵ شهریور حداکثر تا ساعت ۱۳ قرار داده و مابقی ساعات کاری موظفی را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.

بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور دستگاههای اجرایی باید ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود را ساعت ۱۳ قرار دهند.

حمله وحشیانه سارقان موتور سوار به حمید مطهری + عکس

 میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه ای به دستگاههای اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی اعلام کرد که ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و...) را حداکثر تا ساعت 13:00 قرار داده و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.

این بخشنامه در راستای حفظ پایداری شبکه سراسری برق و کاهش ناترازی تولید و مصرف برق، با هدف آسایش شهروندان و عدم وقفه در خدمت‌رسانی، در اجرای بند 4 اصلاحی تصویب‌نامه شماره 243187‌/ت61011هـ مورخ 28‌/12‌/1401 هیئت وزیران صادر شده است.این بخشنامه تاکید دارد که تمامی دستگاه‌های سرمایشی از ساعت 12 ظهر خاموش شود و بر همین اساس دستگاه‌های مشمول، تا 15 شهریورماه مکلف هستند ضمن برنامه‌ریزی مناسب برای تداوم خدمت‌رسانی و حفظ رضایت‌مندی ارباب رجوع، پایان ساعت کار خدمت حضوری تمامی کارکنان خود و سایر افراد شاغل (اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی و...) را حداکثر تا ساعت 13:00 قرار دهند و مابقی ساعات کار موظفی را از طریق دورکاری (با تمهیدات لازم) جبران کنند.

به هیچ وجه چای پر رنگ نخورید | مضرات و عوارض چای پررنگ

در این بخشنامه ساعت آغاز به کار مادران شاغل دارای فرزند زیر 6 سال، افراد دارای معلولیت و افراد ساکن در حومه شهرهای محل خدمت، با انجام تمهیدات لازم به‌منظور حفظ تداوم خدمت‌رسانی دستگاه، به مدت یک‌ساعت شناور تعیین شده است. رؤسای دستگاه‌های مشمول این بخشنامه می‌توانند به تشخیص خود، سایر مصادیق نظیر را در همین چهارچوب تدبیر کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • مردم

    پس ما رانندگان شرکت واحد ادم نیستیم که ساعت ۳ صبح از خواب بیدار میشویم خدا از اونا که این طرح ها را میدهند نگذرد این افراد خدا شناس نیستند اگر خدا شناس بودند که ما مردم اینقدر زجر نمیدادند بیشتر هم یه عده مشاور بیسواد هستند که این طرحها را میدهند فقط واگدارشون میکنیم به اون بالا خودشون یه روز ۳ صبح بیداربشند تا طهر داخل خانه انوقت چطوری میفتند عقل که نباشد جان عده ای در عداب هست