موی زائد | رفع موی زائد | خواص زردچوبه

از بین بردن موهای زائد بدن به سبک هندی ها | طرز تهیه خمیر خانگی برای رفع موهای زائد

اگر می خواهید بدون هیچ عوارضی موی زائد بدن را از بین ببرید، از روش های خانگی استفاده کنید

موی زائد
ویکی گردی:

رفع موهای زائد برای تمامی افراد مخصوصا خانم ها دغدغه است. هر فرد روش مختلفی را برای رفع موهای زائد استفاده می کند. روش های سنتی و طبیعی در این بین طرفداران زیادی دارد. در این مقاله یک خمیر برای رفع موهای زائد آموزش می دهیم که به سبک هندی ها تهیه می شود.

طرز تهیه خمیر برای رفع موهای زائد

اول از همه زردچوبه و آب ، به جای آب از شیر هم می توانید استفاده کنید را به نسبت 1:2 باهم مخلوط کنید و روی حرارت کم قرار دهید آنقدر مخلوط را هم بزنید تا حالت خمیری پیدا کند ، اجازه دهید سرد شود در صورت لزوم می توانید در یخچال خمیر زردچوبه را قرار دهید. مقدار کمی نمک و یا شکر و 1 قاشق غذاخوری آرد را به خمیر خود اضافه کنید.

غذا هایی که پیرتان می‌کند! | در مصرف این مواد غذایی احتیاط کنید

روش استفاده

ابتدا مقداری آرد ذرت را به مناطقی که می خواهید پاکسازی کنید بزنید ، سپس لایه ای نازک از خمیر را در جهت رشد مو روی قسمت مورد نظر پخش کنید ، و آن را با یک تکه پارچه تمیز بپوشانید بعد از 15 دقیقه خمیر جذب پوست می شود سپس پارچه را بردارید و پوست را با آب گرم بشویید این روش را 2 بار در هفته تکرار کنید تا زودتر به نتیجه موردنظر برسید. این روش معمولا در هند استفاده می شود که یک اثر عالی در حذف موهای زائد دارد بر خلاف دیگر روش ها می توانید 1 بار از این روش هندی استفاده کنید و شاهد درد کمتر و نتیجه بهتر باشید.

اثرات مفید خمیر زرد چوبه در حذف موهای زائد

خمیر زردچوبه دارای یک خاصیت عالی و کاملا گیاهی است. با کمک زردچوبه به راحتی می توانید موهای زائد خود را از بین ببرید وهمچنین برای پوست صورت هم می توانید از آن استفاده کنید… مقدار قند موجود در این مخلوط می تواند به پاکسازی پوست کمک کند از دیگر مواد تشکیل دهنده این خمیر شیر می باشد که باعث نرمی و صافی پوست می شود.

مضرات پیچیدن موهای مرطوب در حوله + فیلم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر