شلوار جین | عوارض پوشیدن شلوار جین

دیگه شلوار اسکینی نپوش!!! | مضرات پوشیدن شلوار جین جذب

عوارض و خطرات پوشیدن شلوار جین جذب که باید جدی بگیرید را در این مطلب از سایت ویکی گردی بخوانید

شلوار جین
ویکی گردی:

از عوارض پوشیدن شلوار جین تنگ چه می دانید؟ سال‌ های زیادی است که شلوار جین جذب جزء موارد ضروری در لباس‌ ها و تیپ افراد محسوب می‌ شود که در سال ۲۰۲۲ هم؛ چنین ترندی وجود دارد اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر کل روز شلوار جین تنگ بپوشید چه اتفاقی می افتد؟

1- باعث آسیب به پای تان می شود

درست است که باید به مد توجه کرد اما بهتر است که از این شلوار ها در کل روز استفاده نکنید، زیرا اگر مدت زمان طولانی شلوار جین تنگ بپوشید، مخصوصاً زمانی که در حال کار کردن یا انجام حرکاتی مثل اسکات هستید، انجام این کار به عضلات و عصب پای شما آسیب وارد می‌ کند و باعث بی ‌حسی، درد یا احساس سوزش در قسمت جلوی پا می‌ شود و ممکن است سندروم شلوار تنگ را ایجاد کند.

فیلم آموزش دوخت کلاه تابستانی با شلوار جین کهنه

2- جریان خون را محدود می کند

اگر عاشق شلوار لی جذب هستید، می توانید از آن ها استفاده کنید اما استفاده زیاد از حد باعث می شود که جریان خون به راحتی حرکت نکند و همین شما را در معرض ابتلا به مشکلات قلبی و دیگر مشکلات در اعضای مختلف بدن قرار دهد.

3- سوزش معده را بدتر می کند

احتمالاً متوجه شده اید که شلوار جین باعث ایجاد حساسیت شدید در اطراف دل و کمرتان می شود، به طور مثال اگر مدت زمان طولانی آن را پوشیده باشید،‌ به این علت که به شکم فشار وارد می کند، باعث ایجاد رفلاکس اسید معده شده و مشکلات گوارشی را به وجود می‌ آورد و در نتیجه سوزش معده را هم بدتر خواهد کرد.

4- روی شکل بدن تان اثر گذار است

پوشیدن شلوار تنگ ممکن است به شما احساس اعتماد بنفس بدهد اما استفاده طولانی مدت از آن باعث می‌ شود که قوز کنید و پوزیشن خوبی در بدن نداشته باشید، زیرا تعادل بین قسمت پایین کمر و لگن را از بین می‌ برد و باعث فشار زیاد به ناحیه پایین کمر شده و استرس و فشار وارده بر دیسک و ستون فقرات بالا می برد.

اگه خواستی بدون پرو شلوار جین بخری، این ویدیو رو ببین!

5- برای سلامت اندام جنسی مناسب نیست

شلوار جین؛ یک نوع شلوار کلاسیک است اما استفاده از آن در کل طول روز باعث ایجاد عفونت، حساسیت و درد مزمن در اندام خصوصی بدن می شود. تحقیقات نشان می دهد خانم هایی که 4 بار یا بیشتر در هفته شلوار جین می‌ پوشند، این وضعیت در آن ها رایج است.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۶ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر