چهره | چهره شناسی

چهره های شبیه به خودت رو اینجوری پیدا کن + روش و فیلم آموزشی

به تازگی روشی جالب و هیجان انگیز در یکی از سایت ها با عنوان هم چهره خود را پیدا کنید منتشر شده است که با این روش میتوانید هم چهره خود را پیدا کنید.

تشخیص چهره
ویکی گردی:

هم چهره خود را در این سایت پیدا کنید. بدون شک شما مخاطب عزیز بسیار مشتاق به دیدن هم چهره خود در این جهان پر از شگفتی و رنگارنگ هستید اما چطور می شود این امکان بوجود بیاید و اتفاق این چنینی بیافتد؟؟ به تازگی سایتی در اینترنت این امکان را برای شما فراهم کرده است که با ارسال یک عکس از خود هم چهره خود را نیز ببینید.

از زمانهای قدیم همیشه از زبان پدربزرگها و مادربزرگ ها شنیده ایم که هر آدمی یک یا چند هم چهره دارد. اینکه این موضوع چقدر صحت دارد مشخص نیست اما مطمئناً هیچ کس بدش نمی آید برای یک بار هم که شده همزاد خود را ببیند؛ یکی دقیقاً مثل خودش را.

روش های پیدا کردن هم چهره به صورت آنلاین

جهت تماشای فیلم فیلتر شکن خود را غیر فعال کنید

برای این کار سایت هایی در اینترنت هستند که برای سرگرمی هم که شده این امکان را برای شما فراهم کرده اند مثل سایت www.ilooklikeyou.com. به این ترتیب که یک عکس از خودتان را برای این سایتها ارسال می کنید سپس عکس چند نفر را که شباهت زیادی به شما دارند برایتان نمایش می دهد. این کار را امتحان کنید، به امتحان کردنش می ارزد!

منبع: جالب آموز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • مسعود

    واقعیت دارد میتوانی همزاد خود را پیدا کنی