آتیلا پسیانی | عکس های آتیلا پسیانی

بیماری آتیلا پسیانی چیست؟ | تصویری شوکه کننده از آتیلا پسیانی

هجدهمین دوره شب کارگردانان تئاتر ایران در قالب آیین نکوداشت آتیلا پسیانی (همزمان با سالروز تولد ۶۶ سالگی او) در خانه هنرمندان ایران، برگزاری شد.

آتیلا پسیانی
ویکی گردی:

آتیلا پسیانی بازیگر محبوب سینما وتلوزیون کشورمان متولد دهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۳۶ می باشد. آتیلا پسیانی فرزند جمیله شیخی هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران و همسر فاطمه نقوی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. آتیلا پسیانی دارای دختری به نام ستاره و پسری به نام خسرو است که از بازیگران جوان تئاتر به حساب می‌آیند.

پسیانی ازجمله بازیگران پرکار سینما به‌شمار می‌آید، به طوری که تا سال ۱۳۷۲ تقریبا سالی یک فیلم بازی کرد و از آن سال به بعد او با بازی‌های ماندگارش در فیلم‌های روز شیطان، دوزن، نسل سوخته، آب و آتش در لیست بازیگران توانای سینمای ایران قرار گرفت.

منشوری ترین شوخی جناب خان با مهران مدیری + فیلم

هجدهمین دوره شب کارگردانان تئاتر ایران در قالب آیین نکوداشت آتیلا پسیانی (همزمان با سالروز تولد ۶۶ سالگی او) در خانه هنرمندان ایران، برگزاری شد.

تصویر آتیلا پسیانی، در مراسم نکوداشتش در شب کارگردانان تئاتر باعث نگرانی هنردوستان شد.

آتیلا پسیانی

بهمن بابازاده، خبرنگار حوزه موسیقی پس از واکنش‌ها به این تصاویر اعلام کرد:‌ متاسفانه سرطان «آتیلا پسیانی» و «حسین زمان» از سوی فرزندان این دو هنرمند شریف تایید شد.

ضمن اینکه رضا صائمی، منتقد سینما از ابتلای آتیلا پسیانی به سرطان خبر داد. از پسیانی آخرین بار اردیبهشت سال گذشته تصویری در جشن تولد ۶۵ سالگی اش منتشر شده بود که از تغییر ظاهر چشمگیر وی طی یک سال گذشته حکایت دارد.

 
 
آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • فرهاد

    اینهمه متن مینویسید،،ولی آخرش نگفتید که چه سرطانی دارن و بیماریشان چیست،،خسته شدم از تیرهای بی ربط شما!!!!!!!!