وام | وام فوری | شرایط دریافت وام فوری

خبر خوش برای یارانه بگیران | 2 وام فوری 150 و 300 میلیونی ارزان با اقساط باور نکردنی

اگر به دنبال دریافت وام با چک صیادی هستید؛ طرح تسهیلاتی بهارانه بانک آینده را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

وام بانکی
ویکی گردی:

وام فوری از سود کارمزد مناسبی برخوردار است. وام فوری دارای شرایط خاصی است. وام فوری یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است. وام فوری از اقساط بلند مدتی بهره مند است. اگر به دنبال دریافت وام با چک صیادی هستید؛ طرح تسهیلاتی بهارانه بانک آینده را به شما پیشنهاد می‌کنیم که سقف آن ۳۰۰ میلیون تومان است. در ادامه شرایط دریافت وام با چک بانک آینده را توضیح خواهیم داد.

شرایط دریافت وام با چک بانک آینده ۱۴۰۲

طرح تسهیلاتی بهارانه برای مشتریان خوش حساب بانک آینده است. بنابراین شرط دریافت وام با چک ۱۴۰۲ باید ابتدا حساب قرض الحسنه بانک آینده افتتاح کنید. چراکه به میانگین حساب ۳ الی ۴ ماهه نیاز دارید.

حرکت جنجالی و زشت علیرضا بیرانوند روی آنتن زنده + عکس

مدت بازپرداخت وام با چک صیادی بانک آینده

برای افراد دارای میانگین حساب ۳ ماه تا ۱۵۰ درصد و افراد دارای میانگین حساب ۴ ماه ۲۰۰ درصد سپرده تسهیلات پرداخت می شود. سقف تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان، سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه است.

ضامن وام ۳۰۰ میلیونی بانک آینده

اگر در اعتبارسنجی بانکی دارای رتبه اعتباری A باشید، این تسهیلات بدون ضامن و با یک عدد چک صیادی پرداخت می شود اما سایر افراد نیاز به ضامن رسمی دارند.

سود وام با چک بانک آینده ۱۴۰۲

همانطور که گفتیم سود وام بدون ضامن بانک آینده ۱۸ درصد است. یعنی برای وام ۳۰۰ میلیونی در مجموع ۵۹,۴۵۳,۵۳۴ تومان سود طی ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. رقم وام بازپرداختی شما در واقع ۳۵۹,۵۵۳,۵۳۴ تومان است.

قسط وام بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک آینده

قسط وام بانک آینده در طرح ذکر شده با سقف ۳۰۰ میلیونی ماهانه ۱۴,۹۷۷,۲۳۱ تومان است./اقتصادآنلاین

شرایط پرداخت وام ارزان قیمت 150 میلیونی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از احتمال افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: نگاه ما افزایش رقم تسهیلات مشاغل خانگی متناسب با تورم است.

وحید بای با بیان اینکه در حوزه مشاغل خانگی ۶۷۰ رسته شغلی وجود دارد، اظهار کرد: علاوه‌بر تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، تسهیلات مشاغل خانگی نیز به متقاضیان اعطا می‌شود که متقاضیان برای بهره‌مندی از تسهیلات می‌توانند به سامانه مشاغل خانگی مراجعه کنند.

وی افزود: در بخش کشاورزی در رشته‌هایی مانند گیاهان دارویی، زعفران، سردخانه و نگهداری محصولات، پرورش و نگهداری زنبور عسل، شیلات و آبزیان، صنایع غذایی و تبدیلی و کشاورزی، کشت نهال و بذر، بسته‌بندی میوه و سبزی و خشکبار صادراتی به علاقه‌مندان تسهیلات تعلق می‌گیرد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان متذکر شد: در حوزه مشاغل خانگی در سال ۱۴۰۱، میزان تسهیلات ارزان‌قیمت و قرض‌الحسنه برای متقاضیان مستقل به ۱۵۰ میلیون تومان  و افراد پشتیبان تا سقف چهار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

این خوراکی ها را به هیچ وجه با معده خالی نخور  + عکس

بای تأکید کرد: سیاست ما این است که تسهیلات اعطایی را تا سقف قانونی ارتقا دهیم مشروط به آنکه رسته شغلی توجیه اعطای تسهیلات تا سقف اعلام‌شده را داشته باشد چراکه برخی از رسته‌های شغلی در مشاغل خانگی نیازی به پرداخت کامل تسهیلات ندارند.

وی با بیان اینکه یکی از رسته‌های اولویت‌دار ما در حوزه روستاها نوغانداری است، تصریح کرد: در سال ۱۴۰۱، ۱۵ میلیارد تومان در زمینه نوغانداری معرفی به بانک انجام شده است.

به گفته معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان؛ سهم استان در بخش تسهیلات مشاغل خانگی در دو سال گذشته ۳۰ میلیارد تومان بوده که در سال ۱۴۰۰ به ۶۰ میلیارد تومان و در سال ۱۴۰۱ به ۹۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده و این مهم نشان می‌دهد سیاست وزارتخانه گسترش مشاغل خانگی در گلستان است.

بای با اشاره به اینکه سیاست ما حمایت از متقاضیان مشاغل خانگی است، یادآور شد: وزارتخانه هم امسال وعده‌هایی مبنی بر افزایش سقف تسهیلات داده و براساس آن در سال جدید میزان تسهیلات اعطایی افزایش می یابد، نگاه ما این است متناسب با تورم، رقم تسهیلات مشاغل خانگی افزایش یابد.

رایج ترین اشتباهاتی که ماشین ظرفشویی را داغون می کند + فیلم

وی از اجرای طرح هر روستا یک تعاون خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح در هر روستای گلستان یک تعاونی ایجاد شود تا به پیشرفت و آبادانی روستاها و به دنبال آن توسعه گلستان کمک کند.

منبع: خبر آزاد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۳ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر

  • کریم صفاری

    بسیار خوب است