کریستیانو رونالدو | همسر رونالدو | جدایی رونالدو و همسرش

احتمال جدایی رونالدو از جورجینا شدت یافت! | بدشانسی جدید رونالدو در عربستان

تلویزیون پرتغال ادعا می‌کند که مشکلات بین کریستیانو رونالدو و نامزدش در حال افزایش است و هیچ چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

رونالدو
ویکی گردی:

جورجینا رودریگز با شریک زندگی خود، کریستیانو رونالدو، وضعیت خوبی را پشت سر نمی گذارد. در این برنامه تلویزیونی پرتغالی و در چندین رسانه دیگر، گفته شد که رونالدو از رفتار جورجینا "خسته" شده است که آنها آن را "دور از واقعیت"، "اجباری" و "بیهوده" توصیف می کنند. آنها حتی در مورد رونالدو صحبت کردند که به دلیل همین رفتارها از زندگی با او خسته شده است.

به نظر می رسد رودریگز از تمرکز روی زندگی خود خوشحال است، اما تا آنجا که می تواند چهره و برند خود را تبلیغ می کند. در یکی از جدیدترین ویدیوهایش در شبکه های اجتماعی، او در حال انجام تمرینی با هدف جلب توجه با تناسب اندامش و جلب توجه طرفدارانش به اشتراک گذاشته است.

سوتی شرم آور الهام حمیدی در لایو بهاره رهنما+ فیلم

اینفلوئنسر معمولاً در رویدادهای مهم جهان حضور دارد و همچنین مدل برندهای مشهور بین‌المللی است و علاوه بر همه اینها، در ماه مارس فصل دوم «من جورجینا هستم» را به نمایش گذاشت.

اما محبوبیت او در اینستاگرام نیز چند برابر شده است، جایی که او مرتباً ویدیوهایی از خود به نمایش می گذارد که بیشتر به قصد جلب توجه و نمایش خود است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر

  • قاسم

    یه کم کوتاه بیایید زندگی ارزش این چیزها نداره