ست کردن لباس | ست کردن لباس آبی

آبی کاربنی رو با چه رنگی ست کنم؟ | اصول ست کردن رنگ آبی + عکس

در این مطلب از سایت ویکی گردی روش ست کردن رنگ آبی و مکمل های آن را به شما خواهیم گفت.

آبی کاربنی
ویکی گردی:

شما هم جزو افرادی هستید که دغدغه ست کردن رنگ ها را دارید و بسیار به تیپ و استایل خودتان اهمیت می‌دهید؟ رنگ آبی را دوست دارید و می‌خواهید بهترین ست رنگ آبی را بپوشید تا خاص باشید؟ ست کردن رنگ در لباس‌ها برای ما مهم است. چون همه دوست داریم خوش‌پوش و شیک به نظر برسیم. اما برای ست کردن باید یک سری اصول را بدانیم و به خاطر بسپاریم.

 5 ترکیب جذاب برای ست کردن رنگ سبز + فیلم

انواع رنگ آبی لباس

آبی از جمله رنگ‌هایی است که تنوع بسیار بالایی دارد. آبی کاربنی، آبی آسمانی، آبی پاستیلی، سبزآبی، آبی نفتی، لاجوردی، آبی درباری، آبی نیلی و آبی بنفش تنها برخی از انواع رنگ آبی هستند. تمام این رنگ‌ها می‌توانند به زیبایی و شکوه هرچه تمام‌تر در استایل ما مورد استفاده قرار بگیرند. به شرط آن که بدانیم هریک از انواع رنگ آبی با چه رنگی ست میشود.

بهترین مکمل‌های رنگ آبی چه رنگ‌هایی هستند؟

رنگ آبی با چه رنگی ست کنیم؟ رنگ آبی طبعی سرد دارد و خود دارای طیف رنگی بسیار متنوعی است که هر یک به تنهایی طرافداران زیادی نیز دارد. از جمله این رنگ‌ها می‌توان به رنگ آبی نیلی، آبی آسمانی، آبی کلاسیک، آبی نفتی، آبی سیر و لاجوردی اشاره کرد.

در هر موقعیتی چه رنگ لباسی بپوشیم؟

برخی دیگر از طیف های رنگ آبی مانند آبی مایل به بنفش، آبی متالیک روشن و آبی کبریتی به ندرت استفاده می‌شوند. در ادامه به بحث ست کردن رنگ آبی با رنگ های دیگر می‌پردازیم. بهتر است بدانید رنگ آبی کلاسیک در سال 2020 رنگ سال شناخته شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

آخرین اخبار

ارسال نظر