عینک | مدل جدید عینک | عینک های ترند

معرفی ترندهای جدید عینک آفتابی 2023 | امسال این عینک ها مده + عکس

مدل های عینک آفتابی ترند 2023 از تنوع بالایی برخوردار است. با استفاده از این مدل های عینک آفتابی استایلتان را شیک و به روز کنید.

مدل عینک
ویکی گردی:

مدل های عینک آفتابی ترند 2023 زنانه را دراین مطلب از سایت ویکی گردی مشاهده کنید. عینک آفتابی بزرگ و اورسایز زنانه ترند امسال است. عینک آفتابی های بزرگ، در طول سال ۲۰۲۲ نیز مورد توجه بودند، اما امسال در صدر لیست فریم های آفتابی ترند و جدید زنانه قرار گرفته اند.

عینک آفتابی گربه ای عینک آفتابی ترند 2023

در طول سالیان طولانی، عینک های چشم گربه ای در بین خانم ها محبوب بوده اند. این فریم های کلاسیک، از سال گذشته در بین ترندهای سال دیده می شدند و در سال ۲۰۲۳ نیز جای خود را حفظ کرده اند.

 بهار امسال حتما این لباسارو بپوش + عکس

عینک آفتابی های زنانه گرد ترند و جدید

بسیاری از کارشناسان مد معتقدند که عینک آفتابی های گرد در سال ۲۰۲۳ هم ترند باقی می مانند. این عینک ها از گذشته های دور مورد استفاده قرار می گرفتند و همچنان هم محبوبیت شان را حفظ کرده اند. عینک آفتابی های زنانه گرد ترند، در عین ظاهر شیک و متنوع شان، روحیه کلاسیک خود را حفظ کرده اند. این سبک عینک ها برای بیرون رفتن در زمان هایی که می خواهید شیک به نظر بیایید، عالی هستند!عینک آفتابی زنانه چند ضلعی بزرگ ترند

محبوبیت عینک های چند ضلعی، از تمامی سبک های دیگر بیشتر افزایش داشته است و روز به روز هم به طرفداران آن اضافه می شود. در اکثر موارد، این عینک های چند ضلعی ساده هستند، اما تاثیر بسیاری زیادی روی صورت دارند.

عینک های آفتابی اسپرت زنانه ترند

فشن شوی هفته مد میلان، اثبات کرد که سبک های ورزشی و اسپرت در از عینک آفتابی ترند شده جدید زنانه در سال ۲۰۲۳ هستند. اگر فردی فعال هستید و سبک زندگی ورزشی دارید، احتمالا قبلا هم با این عینک ها آشناییت دارید! اکثر ورزشکاران دو و میدانی، دوچرخه سواری، گلف و … از عینک های اسپورت برای بهتر دیدن استفاده می کنند. امسال، این فریم ها راه خود را به دنیای مد بازکرده اند.

عینک های لنز رنگی جدید عینک آفتابی ترند 2023

شال و روسری هایی که امسال مده+ عکس

عینک های شیشه رنگی در سال ۱۹۷۰ روی مد بوده اند و اکنون در سال ۲۰۲۳ بازگشت کرده اند. طراحان امسال بیشتر روی رنگ لنزهای زرد، نارنجی، قرمز و صورتی تمرکز کرده اند و اکثر این پالت های رنگی را در فشن شوها می بینیم؛ با این حال شما محدودیتی در انتخاب رنگ ندارید و می توانید هر لنزی را انتخاب نمایید.

فریم های سبک خلبانی و فلزی با لنزهای رنگی در سال پیش رو بسیار پرطرفدار می شوند و سلبریتی های زیادی از آن ها استفاده خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

ارسال نظر